На добър час в ПЪРВИ клас! - 6

  • 47 792
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 634
Ние тържество в училище няма да имаме, събрахме в неделя децата в една пицария, получиха по един подарък от дядо Коледа и това беше. И двамата чакаме ваканцията с нетърпение, надявам се само да остане здрав до края, защото този месец доста си изболедува.

# 16
  • Мнения: 5 234
Честит имен ден на детето!  bouquet
Линкът на Дидева не ми се отваря /ограничена съм  Rolling Eyes/. Да не са резултати от София? newsm78

# 17
  • София
  • Мнения: 9 108
Здравейте в новата темичка   bouquet.
Ние днес ще правим коледни сладки за утрешното тържество в училище  Wink.
Тази сутрин Оги осъмна със силно зачервено око  Shocked, дано не е прилепил някой конюнктивит  Praynig.

# 18
  • Мнения: 443
Момичета,дайте рецепта за хубави коледни сладки,които сте пробвали.

# 19
  • Мнения: 962
Честита ни нова тема !   bouquet

# 20
  • Мнения: 17 972

Дидева, благодаря ти   bouquet

78 точки....нищо не ми говори, ама гледам грамота  Wink
Каката на 4-то място, милото, на крачка от грамотата  Laughing

Дидева- помощ пак  Embarassed Embarassed Embarassed
В този линк, нещо не мога да проумея решението но втория пример на 6-та задача, не трябва ли на всеки ред да се получи 10  newsm78

# 21
  • Мнения: 5 259
Не  Laughing
Пак ли Simple Smile
Трябва числото във всяко квадратче да е равно на сбора от двете, въру които е стъпило.

# 22
  • Мнения: 17 972
Не  Laughing
Пак ли Simple Smile
Трябва числото във всяко квадратче да е равно на сбора от двете, въру които е стъпило.

Уфф, признавам, не бях в час като се вайкахте  Laughing
Е, наследствено е значи  Wink

# 23
  • София
  • Мнения: 1 058
Привет и от мен. Честита ни Коледна тема. Ние ще имаме общо тържество, но госпожата реши, че няма да се раздават подаръци, та ще останат само със забавленията дечурлигата  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 053
Да следя и аз темата   bouquet

# 25
  • Мнения: 63
Здравейте  Simple Smile ,

Извинявайте, че връщам темата за КМС, но сега погледнах и резултатите са променени, съответно и местата на децата. От Велико Търново сме. Запазих си резултатите от неделя вечерта, сравних ги с файла от днес и виждам, че сега вече са коригирани. Имате ли идея защо се е получило така?

# 26
  • Мнения: 4 966
Честит имен ден на Дани и останалите празнуващи, ако има такива! Всички да са живи и здрави!
Вчера и в моята работа имаше тържество за децата с подаръци. Моите ги заведох, въпреки че ученичката кашля все още. Не мисля, че е заразна. Днес трябваше да бъде на училище вече, но й дадох още един ден. Празненството беше много хубаво. Много се радвам, че успях да ги заведа поне там, защото заради болестта й нали отложихме празненствата по случай рождения й ден.
Утре вече сме на училище, няма как да пропуснем - нали състезанието също е утре. Имаше доста за писане тия дни. Взели са голямо и малко Д, и 10.
Разпечатах КМС, но ще я пробвам утре след училище, че сега ще ходи на танци и пиано. Тържеството в училище е в четвъртък, а на танците и пианото - в петък. Нямам търпение вече за тази ваканция!

# 27
  • Мнения: 21 455
Здравейте  Simple Smile ,
Извинявайте, че връщам темата за КМС, но сега погледнах и резултатите са променени, съответно и местата на децата. От Велико Търново сме.
Имаше две грешки в първоначално подадените от организаторите отговори. Възможно е първоначално да е оценявано по тях, а след изясняване на грешките - работите да са преоценени.

# 28
  • Мнения: 5 259
Чудя се и аз какво става с тези резултати.
Дъщеря ми каза, че след като е предала, учителката е започнала веднага да и проверява работата. Чак такова бързане... И в същото време ни резултати, ни чудо.

Ние ще имаме утре коледен концерт. Подготвят някакво грандиозно представление. То не са стихчета, не са пиески, не са песни и танци... Нещо ще разиграват за раждането на Исус, точно като по американските филми  Joy
Аз не съм много въодушевена от тази идея, но дъщеря ми е на върха на щастието. Нямам представа нейната роля каква е, защото като започне да разиграва пиеската вкъщи, рецитира всички роли  Laughing
Днес трябваше да нося подаръците, които е написала в писмото до Дядо Коледа, защото ще им ги раздават там. Много ме затрудни, беше поискала ролкови кънки. Навсякъде продават само ролери, а тя и без това си има, но тези ролкови кънки докато ги открия  ooooh! Четохме за Коледа с малкия Никола и там в една от първите глави на едно от децата му подаряват ролкови кънки. И тя като се запали... Сигурна съм, че не знае как изглеждат ролковите кънки и кой знае дали ще познае какво е получила, като ги види  Joy
Обаче нали са писали тези писма в училище и за тържеството са поканили Дядо Коледа да им раздава подаръци, трябваше да намеря каквото е написала. Голям зор, но най-после приключих и с тази задача. Все пак добре, че не е поискала каравана  Joy

# 29

Общи условия

Активация на акаунт