МАЙското човече тумбачето на мама рита вече- Тема 7

  • 27 666
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Сиерка, честити покупки Simple Smile Аз нищо специално за бременни не си купувам, защото по принцип си нося по-свободни дрехи и...клинове Simple Smile
За гаденето съм чувала, че при някои продължава до края, дано при теб е нещо моментно..Дали не са киселини  newsm78 Аз преди време пих Пробитор, защото се оплаках на АГ, че още повръщам и тя ми каза, че е от киселините (които аз не усещах като такива, както сега - парещи)...Пих ги докато свършиха и още на първия прием имаше ефект  Peace Може да се консултираш все пак Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 317
Сиера,  с Ева няколко пъти ми е ставало адски зле в по-късните месеци, но бяха инцидентни случаи, вярвам, че и при теб скоро ще отмине  Hug
Звездичка, честито! Много, много щастие и разбирателство ви желая!   bouquet
Наташка, първият път кърмих 3 месеца и то с голям зор...признавам си, че ми беше адска мъка, никога не го усетих като нещо невероятно и свръх-божествено.  Blush  С помпата се чуствах като добитък, ако беше и електрическа съвсем щях да се депресирам.  Tired Луда работа, тогава се чувствах адски виновна  Tired
За концертите - обожавам да ходя по всякакви фестивали, концерти и събития. Яд ме е, че изтървах Скорпиънс, яд ме е, че ще изтърва и Аеросмит, ама...да е живот и здраве, други ще дойдат  Simple Smile
За музиката - миналата седмица бях на банкет в една кръчмица, бебо се разрита на най-бесния кючек, НО защото НЕ МУ хареса, сигурна съм!  bowuu
А да, питах АГ-то вчера защо ме боли ниско долу като рита моя човек, каза, че вече е достатъчно силно и е напълно възможно да го усещам болезнено  ooooh!

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 09:57 от eleonora1983

# 17
  • Мнения: 15
Добро утро, днес съм на ЖК, по-късно ще пиша как е минало.
Относно анкетата, в нашият град имаме само държавна болница, в която можеш да си платиш (за избор на доктор) като за частна  #2gunfire . Така че, както и предния път ще родя в държавна срещу заплащане  Joy . Какво да се прави, трябва си уговорка, така или иначе ми казаха, че пак съм секцио. До по-късно.
П.С. Забравих да кажа, че днес свекитата имат годишнина от както са се годили, та ще ни водят на ресторант  Laughing . Дано не се пуши там, че няма да издържа. А като си представя какъв страстен пушач съм от 13 години, но и при 2-те бременности ги спирах от раз. Лошото е, че май пак ще ги почна като родя  #2gunfire . Мъжа ми е пушач и покрай него може да се изкуша. Добре, че сега ме отвръщават.

# 18
  • Мнения: 220
missmall при по-принцип думата киселини не съществува, но ще питам следващия път като ходя на консултация (след НГ).

моите дрехи по принцип са по мен или леко широки (блузите са широки тъй като си имам мини коремче по принцип), но поли, рокли и малкото панталони са по мен.

пада ми се другата седмица за преглед, но като гледам празници и почивни дни ще го оставя за сед празниците.тогава трябва да правя и ФМ.
Сутринта бебчо подритна лекичко Simple Smile милия ми той.
Мъжа ми на няколко пъти ме поправи "ни", защото аз все, "само да се роди милия ми ще го нацелувам по бебешките гънки". абе така ми идва просто Simple Smile
и сутринта нежно побутна, така ме зарадва Simple Smile през деня на работа като съм спи Simple Smile, а сутрин и вечер бушува

# 19
  • Мнения: 159
Здравейте момичета, да се запиша и аз в новататема, че не мога да ви следя  Laughing Аз днес ще звънна за ФМ да видим дали до мрая на месеца имат час, че моите родители си идват за 10 дни от Англия и искам да гледат записа на прегледа  Grinning
Иначе да се похваля, че таткото вече си усети детето, преди два дни толкква силно взе да рита, че чак ме стряска.Аз бях свикнала на едно чувство на мърдане отвътре, но явно е заякнало доста вече  Heart Eyes

# 20
  • Варна
  • Мнения: 633
Здравейте!
Днес ходих на изследвания сутринта, в петък ще са готови Simple Smile
За раждането - още не съм мислила. Нито за болница, нито за нищо. Струва ми се прекалено рано.
И нищо още не съм купила за бебчо  Sad Замъкнах моя мъж в H&M и за малко да купим 2 бодита, но той после се разубеди, да сме чакали 7 месец. Да бе, да! Аз няма да чакам толкова много време!  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 714
Здравейте!
Както казах, вече започнах с покупките. Края на годината чакам първите дрехи, които ще използвам за изписването. При зълва ми също имам няколко бодита, но те ще пристигнат чак февруари месец. Обмислям и като почнат намаленията да накупя още малко и да приключа с дрехите. И от февруари-март започвам с по обемните неща( одеяла/чаршафи, легла, колички ). До началото на април ми се иска да съм готова. Обичам да съм подготвена, а не да чакам последния момент. А и ми се иска всяко или поне по-голяма част да си ги изберем двамата с ММ.

Честито на всички бракувани ! Пожелавам ви дълъг семеен живот изпълнен с много любов, разбирателство и детски смях!


# 22
  • Мнения: 22
Здравейте, мами! И аз се включвам в новата темичка! Desinka супер е! Simple Smile
Честито на всички разбрали цвета на гашичките Simple Smile Аз не пиша много много, т.к. нямам с какво толкова да се похваля. В понеделник на 23.12. съм на преглед с УЗ и се надявам да видим тогава какви гащи носим Simple Smile Ще ми точат и кръвчицата, ама след това ще гледаме бебо, така че си е награда след взимането на кръвта.

На анкетата гласувах с държавна. По-точно съм се ориентирала към Света София (Тина Киркова). Много мои приятелки и колежки са разждали там и всички са доволни. А и винаги там съм мислила, че искам да родя. За това дали с избор или без избор на екип, клоня към без. Сякаш това ти гарантира по-добро отношение...  Crossing Arms За мен не е честно, не е справедливо и съм много против!  Naughty Ще видим до края какво ще реша. Но клоня евентуално към избор само на акушерка. Ако всичко е наред де, и мога да си родя нормално. Praynig

За дрехите, само клинове купувам, и то не специални, а просто по-големи размери. Една широка жилетка си взех и за сега мисля да не купувам други неща. Мисля че ще мога да изкарам с моите си дрехи.

Килата са да речем в рамките на нормалното, около + 3 съм за момента. Главно са на корема и съвсееем малко по баджачетата и дупето. Ама ми е ясно че няма как да не кача, важното е да е постепенно и да не са много килцата.

Бебчо леко си ме подритва, ама прекалено леко и милото не може да усети. Все слага ръка на корема, ама само аз си усещам. Голям кеф Simple Smile  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 57
Бейли честит имен ден със закъснение, всичко най-най ти пожелавам  Hug
Звездичка честито и на теб, мнооооого дълги години да сте заедно, много щастливи и обичащи се  Hug
На всички които са разбрали синички или розовки работи да купуват Честито Simple Smile
Момичета нямам много време по тези дни едвам ви изчитам и за това не пиша, извинявайте ако съм пропуснала на някой да честитя Simple Smile
Танче и аз се чувствам много страннo, не го усещам бебчето, а всички ме питат усещаш ли го ама все си мисля че не съм го усетила защото съм с предна плацента. Вече нямам търпение да го усетя  yes
И да кажа че си имам студова алергия /миналата година ми се появи за пръв път/ и е много неприятно, все пак кожната ми изписа 2 крема, но каза "Ти защо си дошла въобще"  Joy, което беше на майтап де тя е много разговорлива, но общо взето не мога да пия никакви лекарства които трябва да се пият за тази алергия... Да сме живи и здрави и всичко да е наред, с кремчета с кремчета, докато свършат ледените месеци ще се пазя да не си измръзявам краката колкото мога и така Simple Smile
Качила съм килограми, незнам вече точно колко,много имам в паласките, слабо място ми е... но ме притесняват празниците които идват, защото тогава е едно плющяне...Ужас  Joy ще се качат доста килограми.
И аз хем искам да купя нещо бебешко, хем някак си се притеснявам а и още не се знае синьо ли да е розово ли да е...
И за мен си не съм си купила нищо още, нося си досегашните дрехи, да видим до кога,  но смятам да си търся рокличка Simple Smile
Десинка мерси за темичката, хубава е, а и да не е пак ще я изпишем  smile3503, много хубаво да си изкарате и като се върнеш може да се пробваш да качиш една снимка тук и ние с Каролка/знам че тя няма ФБ/ да те видим като булка  Hug

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 12:37 от miglena_vl

# 24
  • Мнения: 9
Здравейте и аз се записвам за темата. Засега съм се ориентирала към д-р Минчев в Дева Мария, Бургас.

# 25
  • Мнения: 34
Здравейте мами Simple Smile

Честита ни нова тема, да я пълним само с хубави неща пожелавам Simple Smile

И в тоя ред на мисли да се похваля, много съм щастлива Simple Smile Май ще връзваме панделки  smile3508. Днес бях на преглед за малко лекарката пак да пропусне да каже нещо по-въпроса , защото то при мене имало по-важни неща да се гледат, пола не бил толкова от значение, ама аз вече не издържам и настоях все пак да хвърли един поглед Simple Smile Та гледа гледа, то доста се беше скрило бебето , но според нея нищо не стърчи та ще е девойка Simple Smile Направо ударих г....а в тавана дето се вика Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile Mr. Green Та дано е права и не си беше скрило пишчицата Simple Smile
Стискайте палци Simple Smile

Инъче всичко е наред, добре върви , даже е с 2 седмици по-голямо по ехограф, ще е явно едра българка Simple Smile

# 26
  • Мнения: 26
Бързам да ви споделя: Док видя сини гащи  stork-boy
Аз доста се шашнах и  почти нищо не казах до края на прегледа. Бях сигурна, че е момиченце.
Само казах: ми сега...ще трябва да мислим мъжко име.... и доктора и акушерката избухнаха в смях.

Казах на таткото по телефона, че ще има син... и той също остана за миг  безмълвен и пита: Ама доктора сигурен ли е?

Няма значение какъв пол е, важното е да живо и здраво бебчето. Пак си го обичаме.... newsm32
Иначе на прегледа си риташе с крачета и доста шаваше. Напред сме с няколко дни. Нямам търпение след празниците да направим и ФМ.

# 27
  • Мнения: 27
Пристигам и аз да се запиша в новата темичка.
Звездичка,бъдете щастливи, все така се обичайте и направете едно голяяяямо семейство   bouquet
Аз ще раждам в държавна болница, нямаме си друга Grinning Поне е след ремонт.Тук нямаш право за избор на лекар или екип.Който се падне ooooh! По принцип са ни добри лекарите, като изключим една.Дано тя не ми се случи, че е ужасна.
Моят преглед е утре, надявам се да ме види на ехограф и да видим пол.Аз съм се настроила и за двата варианта,но предполагам ще е мъж  Flutter
Тази седмица ми е тръгнала много каръшки.Чакахме едно нещо 2 седмици, беше сигурно, беше мотане голямо и преди малко...ядец.Малката пък се оплаква от ухо и сега я оставих в къщи.Вече и поотмина уж.
Коледното и тържество е утре. Ще отиде, но няма да е желаният подарък, от което ми е много гадно.Тя искаше интерактивно коте, но не намерихме.Нито по магазините,нито  онлайн магазините имаше.Навсякъде изчерпани.Взехме и друго нещо , дано не остане разочарована  Cry Вече се оглеждаме направо за истинско коте, но сякаш не ми се иска точно в този момент, а примерно след 2 години.Тотално се изгуби коледният ми дух вече.
Бебчо го усещам от 2 дена по- силно  Heart EyesДаже и в момента шава  Grinning

# 28
  • Мнения: 1 048
 Stop здравейте отново,
Валят цветни гащи   bouquet честито!
Аз бях на лекция днес, дишахме и родихме  Joy днес съм домашен арест, за това обядвах, вече и се хоризонтирах на ляво за половин час, а след това ще отскоча за финални покупки на подаръци.

# 29
  • Мнения: 0
Здравейте, мили дами!

Най-сетне новият облик ни споходи. Е, на мен ми е още леко дезориентирано, но ще се свикне лесно, предполагам. Аз пак се проявих като немарлива ученичка и не си подготвих домашното, т.е. не прочетох краткия обзор, който поне 1 седмица ни навираха в очите. Е нищо, здраве да е.

Такам, няма да пиша много днес, а само, че най-накрая успях да си взема епикризата от Шейново и да запиша Амонитка, Моника, Силк и себе си на ОВ на 8.01 от 14:00 часа (пада се втората сряда на януари). Трябва да сме строени пред асансьорите на партера в 13:50, а самата обиколка ще започне от 14:00 (горе-долу като във Вита).

Прощавайте, ако е имало и други желаещи, а съм ги пропуснала, но след като записах нас четирите, се оказа, че повече места няма за 8.01.

Ами това е, днес принцеските имат тържество в ДГ, ще бъдат с рокли на Бел и са много развълнувани и щастливи, дотолкова, че снощи едвам заспаха към 23:30. Shocked Не че заспиват кой знае колко по-рано, но гледам до 22:30-23:00 да съм ги гътнала и после по задачки или си използвам времето както намеря за добре (най-вече зяпане на кримки по тиви напоследък, докато не си намеря свяс'на книга и удобна нощна лампа ooooh!).

Упс, щях да пропусна, Звездичке, честито ти бракуване, да се радвате на дълги години щастлив съвместен живот и да ви е пълна къщата с обич и веселие!

Последна редакция: ср, 18 дек 2013, 15:34 от Лолiта

Общи условия

Активация на акаунт