МАЙското човече тумбачето на мама рита вече- Тема 7

  • 27 644
  • 731
  •   1
Отговори

Анкета

В каква болница смятате да родите ?

Опции:

# 720
  • Мнения: 0
Monicat, и аз съм с такива болки, тип менструални, вечер и нощем, понякога дори се будя от болка  Sad . Лекарката ми казва само да си пия магнезия и че не били контаркции  newsm78 вече ме дразни полека...........
Мерси за мненията за курса, още тази вечер се записвам!

# 721
  • Мнения: 583
Елеонорка, лети времето, лети  Grinning Аз откакто видях +тест си представям как го гушкам малкото човече  Grinning
А за кола маската не знам  Thinking направо ми се струва страшно на този етап с тези контракции, които имах...Мисля все пак да пробвам, че хич не ми се иска да се бръсна  Crossing Arms  а и избръснеш ли се веднъж после верно звезди виждаш на следващата кола маска  Joy


Моника стискам палчета да си добре, на теб и емоциите ти дойдоха в повече. Почивай и си мисли само хубави неща  Hug
Мария, добре дошла при нас   bouquet Лека бременност ти желая!
Мигленче, браво за изпита  Grinning

# 722
  • Мнения: 4
При тази бременност не съм усещала контракции все още, а при предната имах няколко пъти. Но те не бяха болезнени, просто втвърдяване на корема и паника най вече. Но явно при всеки е различно.

# 723
  • Мнения: 34
Здравейте момичета Simple Smile

Леле каква пролет е навънка , направо не мога да повярвам, че е 20 .01 Simple Smile Дано се задържи така, аз се разминах с купуването на ново широко яке и си ходя с едно мое като закопчавам само най-горното копче, та ако настъпи някой голям студ съм я закъсала здраво Simple Smile

Малката госпожица почна все повече да подритва, вече усещам и крачетата, който са над пъпа, та почнах и там да усещам ударчета от време на време, ама за жалост много много време не се задържам седнала да релаксирам, та нямам кой знае колко време да се наслаждавам на тия моментчета Simple Smile

# 724
  • Бургас
  • Мнения: 0
Здравейте май-чета!
maria_83 Добре дошла и лека бременност  Hug

Моника, дано всичко е наред! Praynig

Мяуче според мен кръвното ти е много ниско, на мен ми помага много солен айрян за ниското кръвно. Щом ти и причернява може би е по-добре да се консултираш с АГ-то си.

Карола с тези истории за объркан пол на бебето вече почвам да се чудя дали да купувам всичко в синьо или да заложа на ннеутралните цветове. На мен трима различни лекаря ми казаха, че е момче бебока, ама знам ли  newsm78. Да няма изненади  #Crazy

За тези курсове за бременни и аз си мислех да се запиша, но преди бях много заета, тъй като работех. Но от 1 седмица съм в болничен и топля леглото, та така ще съм до края и си мисля да взема да видя къде има такива курсове и малко по-нататък да се запиша.  bowuu

# 725
  • Мнения: 29
Здравейте момичета, малко по- късно и аз се присъединявам към групата Simple Smile Това ми е втора бременност с термин 29май.  Имам едно момиченце на 2г. и очакваме момченце  Heart Eyes . При мен също е малко по-трудна втората бременност,повече повърщам и ми се гади,все още Sad  но все пак аз първия път много леко си минах и с бременността и с раждането. Дано ми остане повече време а курсове по йога, много са полезни Peace

# 726
  • Мнения: 4
Добре дошли на новите майчета /въпреки, че и аз съм от новите тук/. Надявам се, че и  вие ще намерите отговори на въпросите които ви вълнуват. *Bibi* и при мен беше прекрасна първа бременност, но много трудно раждане, а сега ме съпътстват всички екстри като гадене и т.н. По пътя на логиката значи ще имам лесно раждане:D .Пожелавам ти го и на теб
Лека вечер на всички  bouquet

Последна редакция: пн, 20 яну 2014, 20:41 от eva_bor

# 727
  • Мнения: 0


Здравейте мамита,  Hug

Само ви чета и много ми е интересно! Надявам се всички да са наред!

Аз съм ЗА колата маската, просто защото съм отвикнала да използвам бръснач, но сега вече като все повече расте коремчето малко ме е страх и мен. Не би трябвало да има какъвто и да е проблем защото моято козметичка прави кола маска на всичките си клиентки до 9тия месец. Така, че няма от какво да се притесняваме а да продължаваме да си се разкрасяваме!!! Но съм чувала че за момичетата с контракций твърдо НЕ! (по- добре е да не се рискува все пак 9 месеца е само, а не цяла вечност)  Blush

Zwezdicka супер е че тренираш- Браво Браво Браво- сигурно изглежваш страхотно! На мен доктора ми каза да приключа с спорта още миналия месец и от тогава само си дебелея! Shocked

Супер е и това, че всички мислите за обзавеждане и детски стаи. Аз за сега само черпя от вас идеи! Thinking Thinking

maria_83  добре дошла при нас!

tani4ka111 и нашата беба подритва, но няколко дни като спре и аз съм голяма паника!!! Но явно си има и такива дни в които просто аз не я усещам! Така че спокойно ако и при вас е така мамчета- случва се! Sad

Да ви се оплача днес ми е много тежко на корема и стомаха, а пък количеството храма което съм хапнала хич не е много! Защо е така незнам, дори и преди малко повръщах, защото ми е много тежко! Моля ви мамчета помогнете ми с това къде греша и напишете едно примерно меню- какво хапвате през целия ден ????? Praynig Praynig Praynig

# 728
  • Мнения: 1 317
Pupuf и аз страдам от адска тежест, комбинирана вечер със страхотен задух. Няколко вечери реших последно да ям към 19 часа - нещо леко, без хляб и край. Озверявам от глад до сутринта, обаче поне дишам и не ми е тежко.  Peace
Bibi, добре си ни дошла   bouquet

# 729
  • София
  • Мнения: 2 138
Привет!
Да няма нова тема, къде сте се скатали всички? Mr. Green
*Bibi* , добре дошла!

Кола маска не съм си правила от години, хич не търпя на болка и просто не е за мен това. А и нямам никакво търпение да чакам космите да порастнат. Действам си с бръснача и ми е екстра.

Вчера бях на ЖК - качила съм още 2 кг за последния месец, поне поддържам равномерно темпо. Crazy Вече съм +10 от началото. Тежест в корема изобщо нямам от ядене /то си и личи по апетита/, но като се набълбукам с вода работата става друга.
Пратиха ме да ме бодат за нови изследвания и сега пак чакам резултати. Ръцете ми вече са като на наркоман, нямам непродупчена вена. ooooh! Като бях бременна с Ники беше същата работа, ужас.

Карола с тези истории за объркан пол на бебето вече почвам да се чудя дали да купувам всичко в синьо или да заложа на ннеутралните цветове. На мен трима различни лекаря ми казаха, че е момче бебока, ама знам ли  newsm78. Да няма изненади  #Crazy
Аз затова винаги залагам на неутралните цветове. На Ники нито една синя дрешка не му бях купила, всичко беше жълто, зелено, бежово, бяло, червено. За сметка на това абсолютно всички дрешки, които му подариха за погачата, бяха сини, така че настъпи равновесие. Mr. Green

# 730
  • Мнения: 5
Заповядайте в новата темичкаhttp://www.bg-mamma.com/index.php?topic=760897.0

# 731
  • Мнения: 9
Добро утро момичета Хайде на закуска!
Как сте днес? Вчера беше много хубаво времето и ние се възползвахме максимално от времето, прибрахме се чак в 20 часа  Mr. Green А днес ни събуди дъжда  Crazy , но се надявам да се стопли времето. Аз официално вече мога да се присъединя към мамите със странни сънища  Crazy мислех, че поне този път ще ми се размине, но уви .... Да кажа за Бракстън Хикс контракциите - те нетрябва да са болезнени, това което monicat  е описала аз изпитвах като редовни контракции преди раждане  Confused
Добре дошли на новите мами. Аз отивам да направя запис в новата тема.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт