МАЙското човече тумбачето на мама рита вече- Тема 7

  • 27 659
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 048
здравейте, момичета   bouquet
аз само предложих заглавие, но съм "боса" в ползването на форумите т.е. това ми е първо участие евър  Embarassed
т.е. с админването няма да се справя, но мога да асистирам с някоя анкетка (т.е. да си помисля за някоя анкетка и да я подам към админа)

JML чакаме новинки около какви гащи ще ви донесе щъркела през май Simple Smile

# 706
  • Мнения: 23
Сега й звъннах и каза че според нея са контракции нищо че не са ниско долу а е самият корем.Каза веднага да ходя до някоя болница и после при нея да ме види и ако трябва ще лежа и аз в нас до края.Много се шашнах хора с малката съм нямала такива проблеми и контракции започнах да имам 10 мин преди самото раждане и не помня точно какво са .  Tired Tired

# 707
  • Мнения: 0
Добро утро,  Hug
Мяуче, бързо оздравяване на детето желая!
Моника, тичай към болницата
Момичета, аз днес имам малко питане, а именно, записалили сте се вече на курс за подготовка на раждане? Аз съм в чудене дали да запиша нормалния курс ( 5 пъти за един месец по 1,5 часа и последното ходене с мъж) или бързия курс ( 5-6 часа наведнъж с мъж  Joy ). И двете си имат предимства, но се притеснявам да не ме "стресира и уплаши" нормалния курс. А на повечето курсове вече остават единични места и трябва да побързам.
На мен вече ми дойде идея как ще си пренаредим спалнята, за да има място за бебешкото легло и шкаф ( добре, че спалнята е голяма  Praynig ), и снощи хванах и залепих с тиксо по пода, кое къде ще дойде  Joy и съм много доволна  Joy
Аз отивам да потренирам малко  newsm39 , до по-късно

# 708
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Мони, хайде, тичай в спешното на Шейново и после дай отчет.

Звездичке, тук няма такива курсове. Чат-пат по някоя лекция, ама...

Аз на твое място бих се записала, по-скоро ще ти се отрази добре. На такива курсове се говори колко лесно и приятно е раждането, дават ти препоръки за дишане и пр. Grinning

# 709
  • Мнения: 1 317
Моника, пиши после как си и не си  прави експерименти, довери се на док!
Мяуче то и аз от скоро ходя на кола маска, от това лято и за това съм толкова постоянна, щото таман свикнах и добих някаква  рутина.  Peace

# 710
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Мхм, то това е важно, рутината в тия неща, за да е по-лесно, щото аз сега като ида за пръв път, сигурно звезди ще видя посред бял ден, за контракции да не говорим. Joy

# 711
  • Мнения: 44
Моника, остави страха и паниката настрана и отивай при докторката. Ще лежиш, ще си почиваш, а като свикнеш, ще вземе и да ти харесва Simple Smile Хайде, чакаме те с добри новини!  Hug В тоя случай под "добри новини" имам предвид лежане у вас или в болница. Вярно, не е приятно човек да е в болница, но там има едни хора, дето се грижат с теб и бебето ти всичко да е наред!  Hug

Звездичке, няма да ходя на никакви курсове. Принципно искам да ходя на училище за бременни, защото се обсъждат интересни неща, но нямам сили, ще ми е трудно да съм седнала там един час. Затова реших, че ще се самообразовам тука - ще чета каквото смятам за нужно.

Мяуче, и аз не се бръсна винаги. Сега като съм бременна се бръсна като ходя на ЖК. Но иначе - както ми дойде настроението. Понякога съм гладко избръсната, понякога си оставям лентичка, а понякога си оставям цялата растителност, като обирам със самобръсначката само по края, за да има някаква форма все пак. Много е красиво и женствено!

# 712
  • Мнения: 23
Момичета отивам после ще пиша какво са ми казали и какво ще се прави оттук насетне.стискайте палци. Hug Hug Hug Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 4
Успех! Палците са стиснати! Чакаме да разкажеш

# 714
  • Мнения: 0
Здравейте, Май-чета! Hug
Мисля, че е крайно време и аз да се присъединя към вас с термин 19 май и  stork-girl
От доста време ви чета и за мен е истинско удоволствие вечер след работа да прекарам малко време  във вашата копания.
Накратко да се представя - Мария на 30 години,това ми е втора бременност. Имам си госпожица, която скоро ще стане на 6 години. Втората бременност сякаш ми се струва по трудна, мъчат ме болки от време на време ниско долу но с Магнерота се поуспокояват нещата и освен това съм със запек и постоянно се черпя с Лактулоза.
Надявам се да ми остава време да се  включвам по дискутираните теми,
но то така или иначе не остана още много да се ходи на работа, все пак Април приближава Grinning
Моника стискам палци всичко да е наред!
Пожелавам ви приятен ден с това слънчице, което е пекнало навън Heart Eyes

# 715
  • Мнения: 9
monika898  Praynig дано всичко е наред!
maria_83  добре дошла!
Колкото до курсовете ако не полезни то поне ще се запознаеш с други мами. Аз лично не бих отказала ако имах време. И със сигурност няма да наплашат никого там, както Мяуче каза, се говорят само хубави неща.
Мяуче дано детенце се оправи по-бързо!
Колкото до кола маската  Crazy много я мразя никак не понасям болката, предпочитам бръснача. А за триъгълника гледам да не бръсна често най-малкото защото окосмяването там е  естествена бариера срещу гадориики (потвърдено от АГ), но преди преглед задължително кося моравата.

# 716
  • Мнения: 1 048
 newsm78 при мен май вече започват т.нар контракции на Бракстън-Хикс
 днес (в рамките на 3-4 дни) за 2-ри път засичам болки тип менструални,  Thinking но се търпи...

# 717
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Мони, бракстън-хиксовите не трябва да са болезнени, струва ми се. Thinking

# 718
  • Мнения: 220
Все пак отидох на кола маска. Много съм доволна, този път даже ме боля минимално. Явно съм си хванала момента. Дано съм ок да си ходя до края. Аз мразя да се бръсна - първо,че не мога цялата, второ честотата през два дни-три, трето че косъма става ужасно гадно твърд и сърби Simple Smile

# 719
  • Мнения: 57
Здравейте и от мен , бремелинки Simple Smile
Днес бях на изпит сутринта, после работа и докато ви изчета и чак сега успявам да се включа, иначе и тук да се похваля /макар че това беше най-лесния и със сигурност взет изпит/ имам 6  Joy
Добре дошли на новите мами  preggo
Бързо оправяне на болните Simple Smile
Днеска толкова много ми се спи, нямам търпение да се прибера вече. Май няма какво друго да кажа, така за сега е това от мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт