Интериорен стил по аматьорски 19

  • 55 574
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Нещо старо, нещо ново... Simple Smile

Като съм тръгнала да показвам неща, които ми се иска да купя:

http://prodavalnik.com/hambar-i33330249

В този край на България, това е мн типична постройка, която на всичко отгоре си има и специфично име. В нея се съхранява зърното и има и специални места за брашното. В оригинал е покрита и с турски керимиди. Като гледам тази е в доста лошо състояние.

sol y arena , колоните само в хола са 6 + суб буфер+ др апаратура...а и за миналия Свети валентин се сдобих с кариоки с истински микрофони. Гости са ни били известни български музиканти, останаха очаровани от саунда...а музикалната ни колекция е зашеметяваща.Ванилия, не е удобно диванът да е мн близо до камината, независимо, че имахме  вратияка ( много интересна мрежа) искри прехвърчат и през нея. Да не кажа как се опушва ако попрекалиш с дървата.

# 736
  • Мнения: 91
Нито искам да пея, нито да надувам музика. Искам тихичко да си пускам и да ги няма тези огромни черни кютуци Laughing Laughing Не откривам и начин да ги замаскирам  Rolling Eyes

# 737
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Една дружка ядосана заради колоните накара съпруга си да ги вгради в стените. Нивото на звука падна неимоверно много, да не кажа, че качеството му се влоши, защото се смениха и колоните. Сега се уговаряме че в къщата мечта кабинетът му ще е със звуко изолация като студио и ще може каквото иска да пуска там.

В къщи доста често се правят купони и микрофоните влизат в действие  Mr. Green

Дорис, този виенски сет го бих направила в избелена дървесина и някаква ярка дамаска.

# 738
  • Мнения: 91
Мда, дори не ми дават да ги местя Tired Не отричам, че допринасят за веселбите, но през останалото време ме дразнят Crossing Arms

Някой беше пуснал едно старо канапе - страхотно Heart Eyes

Дорис, за светло сиво мислила ли си? Ето един чудесен пример: http://www.apartmenttherapy.com/before-after-an-outdated-hutch-g … ttage-chic-199350

Последна редакция: чт, 23 яну 2014, 17:40 от sol y arena

# 739
  • Мнения: 10
Нито искам да пея, нито да надувам музика. Искам тихичко да си пускам и да ги няма тези огромни черни кютуци Laughing Laughing Не откривам и начин да ги замаскирам  Rolling Eyes

Хубавия саунд си личи точно на тиха музика  Wink !
аз къде го чувам къде не но пък и не ме дразнят толко!

# 740
  • София
  • Мнения: 3 290
Имало и други луди като мен: Шарени плочки. Остана ми един балкон, може там да сътворя нещо подобно.

Дорис, аз бих ти предложила шкурене и лак.  

# 741
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Имало и други луди като мен: Шарени плочки. Остана ми един балкон, може там да сътворя нещо подобно.

Дорис, аз бих ти предложила шкурене и лак.  


Шкуренето не ме притеснява - станала съм спец, оборудвала съм се с всякакви шлайф машинки, но лака определено ме притеснява, не винаги успявам да постигна гладко покритие. Друг вариант е да ги нося на автобояджия да ги пръсне.

Виж с маслото сме първи приятели, в понеделник съм се уговорила с момчето, което продава масла да му занеса малко дървенца да изпробвам едно ново - за външна употреба с лек металик. Лошото е, ако не ми хареса с масло не мога да обърна на лак, че мазнее и не хваща.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 4 057
Titina права си за постройката, имам по-скоро интерес към материала. Някъде бях чела, че старите майстори знаели точно кога да се отсече дърво и точно как да се изсуши, когато се родял син бащата отсичал в определен ден дървата и ги оставял да съхнат за да са готови за къща когато синът се зажени Simple Smile Ако дървото е здраво - не е изгнило или нападното от гадинки, то патината на времето го прави много красиво според мен.

Но! Цената е 950 лева, ще трябва транспорт и място къде да го съхраня, та като му дойде ред я маса, я врата или нещо друго да направя.

http://www.iskri.net/zefira/articles.php?lng=bg&pg=210

# 743
  • Мнения: 677
Заповядайте в  НОВАТА ТЕМА Hug

# 744
  • Мнения: 2
Предложение за персонализиран моден кът в бяло и черно на зелен фон.

На другата стена тапети в рамка ли има?


Да, направих някакво подобие на табла за легло от гипсова рамка и облепих с тапети. Останалата част от тапетите сложих в рамки.

Общи условия

Активация на акаунт