Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - 8

  • 30 685
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 268
Тук ще си, никъде няма да ходиш! Hug
А аз може съвсем скоро да премисля и да се стегна за насам. Simple Smile

Хайде де! Simple Smile

Толкова мило и окуражително ме посрещна, чак ми стана мъчно, че е станало така. Но знам, че винаги има риск - нали казват, че няма бивши пушачи. Sad

# 676
  • Мнения: 268
Zayo, Честит Рожден Ден!!! Бъди здрава и щастлива, много обичана! Ти винаги ми звучиш така спокойно и уравновесено, голяма опора си ни тук!!!  bouquet

Zayo, честит и от мен с по-голямо закъснение. Simple Smile

И наистина е така - и миналата година по това време, когато ги отказвах, ако помниш, ти определено ми беше опора и ми вдъхваше увереност. Поздрави!:)

# 677
  • София
  • Мнения: 189
Тук ще си, никъде няма да ходиш! Hug
А аз може съвсем скоро да премисля и да се стегна за насам. Simple Smile

Успех, Мария! Надявам се да не се отказваш да отказваш цигарите  Grinning Hug

# 678
  • София
  • Мнения: 4 179
Ще се пробвам пак да ги откажа тези пущини. В момента съм болна и реших да го използвам.

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 10 366
Хайде де! Simple Smile
Толкова мило и окуражително ме посрещна, чак ми стана мъчно, че е станало така. Но знам, че винаги има риск - нали казват, че няма бивши пушачи. Sad

Успех, Мария! Надявам се да не се отказваш да отказваш цигарите  Grinning Hug

Благодаря за милите думи!  Hug
Да ви кажа и да пропушиш не е толкова лесно. Mr. Green Опитах се, купих си цигари, мъчих се два дни и на третия ден щях да повърна след като запалих. Не знам защо си го причиних насила.  Tired

# 680
  • Мнения: 1 004
Благодаря ви за пожеланията  Hug В първия момент си помислих, абе не правя годишнина откакто съм отказала цигарите  newsm78  Simple Smile Нали си имам и втори рожден ден вече  Heart Eyes

Хей, дамскосърце, радвам се, че изглеждам уравновесена в постовете, защото реално на живо хич не съм така.  Embarassed Захванала съм се със 100 неща и ме тресат нерви, мисля си че ще изпуша някой ден..ама за пушенето...липсва ми този навик да държа цигарата ей! Оказва се, че е страшно силен. Понякога, както вчера, сядам в подножието на 1 замък да си пия бирата в ресторантчето, навън слънце, спокойствие и топлина...И си викам, Еххххх, сега да пушех, да си запаля една цигарка в този така блажен момент... Simple Smile Ама за съжаление или не..не пуша....
Заради такива блажени моменти не исках да спирам цигарите, не можех да им се наситя. Затова и си пропушвах с кеф след бременност примерно...но явно никога няма да се наситя, затова, каквото било  - било. И млада искам да съм все, ама уви, не може  Sad

Пожелавам ви една прекрасна и позитивна седмица, с много успехи! Дръжте фронта и нека той винаги да нараства  в тази тема Simple Smile   Nature Sunny

# 681
  • София
  • Мнения: 4 179
zayo, признавам си, че точно в такова блажено състояние, запалих след 10 г. непушене. Аз си поисках, но имаше и кой да ми даде. И за разлика от Мария, чак гадно не ми е било, щом на другия ден, гледайки залеза пак поисках и се почна. А купиш ли си вече, отърване няма.

# 682
  • Мнения: 64
Момичетаааа, много деморализиращо като а понеделник сутрин! Crossing Arms Едната пропуши, другите мислят за блажени моменти...... Simple Smile То и аз снощи бях на концерт и след третата бира така да ми се допуши, чудя се как не си изпросих от някого. Обаче днес, както ми е зле от алкохола, ако пушех, ако  в клуба беше задимено.....брррррр, настръхва ми косата само като си помисля как бих се чувствала сега !!!:sick: А тази сутрин, като изпращах сина си на училище, пред нас 1 чичко димеше много неприятно и детето вика- "никога няма да пропуша!". Аз му казах да не се зарича, но не пропуснах да му обясня, че миризмата на цигарата е нищо, в сравнение с това как ти миришат пръстите, с които я държиш примерно( за устата няма да говоря). И да се миеш, все е тая. Тъй де, опитвам се да контрирам "блажените спомени", а иначе пожелавам успешна седмица на всички във всяко отношение!

# 683
  • Мнения: 1 004
Е аз не искам да действам демотивиращо де  Confused
Все пак съм още в редиците  Wink
Опитвам се да приемам нещата някак философски..казвам си, че понеже не искам да съм пушач и затова не пуша. Никой не ми е опрял ножа до гърлото. Имам избор. Сега съм избрала така....пък след 10г кой знае  Crazy Важното е да съм жива и здрава, пък дано безцигарието помогне и за двете  Grinning
Между другото имам за цел да преборя лошите мисли, които ми минават в разни блажени моменти...но трябва време. Ще ги преборя! Малко или много успявам добре да си контролирам съзнанието...а в това е цялата философия

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 10 366
Зайо и да запалиш няма да ти хареса, сигурна съм. Мозъка ти го свързва с нещо приятно, но в действителност не е.
Аз се убедих на 100% в това. Като ми избиха бушоните и реших, че пропушвам очаквах като запаля и да ми хареса. Само, че цигарата изобщо вече не е същата. Все едно с чук ме удариха в гърдите. Имах ужасен вкус в устата и не ми достави никакво удоволствие. Два дни се мъчих и си мислех, че след всяка следваща ще ми харесва все повече, докато съвсем не ми се придрайфа.

# 685
  • Мнения: 1 004
Зайо и да запалиш няма да ти хареса, сигурна съм. Мозъка ти го свързва с нещо приятно, но в действителност не е.
Аз се убедих на 100% в това. Като ми избиха бушоните и реших, че пропушвам очаквах като запаля и да ми хареса. Само, че цигарата изобщо вече не е същата. Все едно с чук ме удариха в гърдите. Имах ужасен вкус в устата и не ми достави никакво удоволствие. Два дни се мъчих и си мислех, че след всяка следваща ще ми харесва все повече, докато съвсем не ми се придрайфа.


E,Мария, значи си пак в нашите редици! Може да вървиш по пътя на НСЧ  Peace

# 686
  • Бургас
  • Мнения: 10 366
Вече и аз не знам, много са ми издънките на мен. Laughing
Иначе два дни се мъчих да пропуша, зорлен работа.  ooooh!
И от събота не съм пушила, нито ми се е пуши. Но вече не се заканвам, че не знам какво ще ми дойде на акъла.

# 687
  • Мнения: 46 602
Зайо и да запалиш няма да ти хареса, сигурна съм. Мозъка ти го свързва с нещо приятно, но в действителност не е.
Аз се убедих на 100% в това. Като ми избиха бушоните и реших, че пропушвам очаквах като запаля и да ми хареса. Само, че цигарата изобщо вече не е същата. Все едно с чук ме удариха в гърдите. Имах ужасен вкус в устата и не ми достави никакво удоволствие. Два дни се мъчих и си мислех, че след всяка следваща ще ми харесва все повече, докато съвсем не ми се придрайфа.

Е, надявам се това да те е убедило достатъчно и да няма повече издънки  Mr. Green

# 688
  • Мнения: 1 004
Май и аз трябва да се опитам да пропуша, пък дано ми станат гадни  newsm78

 Grinning Каквото трябва да стане, това ще стане и това е станало. За всичко си има причина, защо дадено нещо да се случи на даден човек. Понякога има нещо вътре в теб, което те тегли в една посока и колкото и да искаш да избягаш - не можеш.
И аз така съм оставила нещата да се случват както трябва  Simple Smile

# 689
  • София, България
  • Мнения: 5 612
Аз направих вече 1 седмица без цигари.  Sunglasses
Май не ми се пуши толкова много вече. Имам паразитни жестове да си търся цигарите, обаче.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт