Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 150
Майчетата, който са харесали Mutsy Evo,  да й видят спирачката. Количката е супер, компактна, модерна, но е убиец на носове на обувки и пръсти на крака в лятото  Joy и ако има сняг става с коша отдолу снегориначка...Надявам се да не съм прекалила, но за тази цена, наистина не е домислено.
Това наистина е ужасно, ако не са го домислили. Rolling Eyes

Аз днес не успях да стигна до Рая Тойс, но другата седмица задължително ще намина преди да приключи намалението. Основно протекторите за матраци искам да разгледам, защото в Джъмбо нямаше такъв, какъвто търся (70/140 с цялостен ластик като чаршаф). Не знам дали ме разбрахте Blush, ама ако видите някъде такива, моля да споделите.

# 661
  • Мнения: 417
Здравейте момичета Simple Smile
Аз днес рано рано излязох да свърша малко работа, намазах едно кафенце с приятелки и преди малко се прибрах да хапна. Mr. Green
mimoletka закуската ми идва точно на време, мерси за което   chef
monicat верно е, ама чукай на дърво все така да продължава.  hahaha И тая нощ пак съм спала супер- само с 1 ставане до 00.  Party
miglena_vl искам ама дали ще стане. Най много да нахендря ММ, той и без това предположи че така ще го прецакам. hahaha
Nia1305 дано скоро оздравее детенцето    bouquet
бейли честити дрешки - много са сладки. А бебчо колко голям е станал,ехее...че и позиция е заел. Браво на него.  Heart Eyes
Тeɣa радвам се че ти оправих настроението, ще видиш че днес след разкрасителните процедури ще се чувстваш още по прекрасно. А за количката и легълцето - пожелавам ви да намерите точно това което ви се иска. Peace
cassiopeia_vn дано скоро минат мъките със зъбките и да успееш малко да се наспинкаш и ти, че скоро като станат две- не ми се мисли Hug
За неделя съм планувала след 4D-то да замъкна ММ до магазина да видим какво ще си харесам, че тая отстъпка доста добре звучи. Иначе по темата с памперсите  ми казаха да си взема Pampers new born ( 2-5 kg).
Иначе сутринта мойта приятелка като ме видя и тя ме пита къде ми е корема.   preggo То и за това все още карам с колан, че знам ли - ако някой полицай ме спре може да реши че само се правя на бременна а всъщност да съм преяла. hahaha Че нямам и с какво да докажа че не е така.  Joy
А колкото до тромавото ходене като пате - аз вечер съм така. Сутрин като стана се чувствам като нормален човек - все едно не съм бременна. До след обяда ми е супер леко, ходя си съвсем нормално, навеждам се. Ама дойде ли вечерта - имам чувството че се издувам, почвам да пуфтя, не мога да се наведа, нещо ме подпира..абе направо съм различен човек.  newsm27 Много ми е странна тая работа. Ама след 3 месеца ще мине- вече нямам търпение. Mr. Green А снощи бебчо какви лупинги правеше в корема ми..не е истина.  newsm32

P.P. : ако някое мамче има идея за заглавие на следващата темичка нека да предложи

Последна редакция: пт, 21 фев 2014, 14:36 от zeldelina

# 662
  • Мнения: 354
Зелделина мерси, че ме мислиш, но шанса скоро да приключат мъките ми със зъбките на малкат е минимален. За сега имаме само 8 зъба, които също излязоха трудно, пък кътните и кучешките били по-зле, че незнам кво ме чака. Но сме решили тъй като живеем със свекърва ми, живот и здраве като се роди малкото каката ще спи заедно с баба си на нейната спалня, а малкото ще ползва кошарата. Смятам дори да я оставям да спи при баба си от по-рано от време на време, за да се адаптира. Много ми беше криво в началото искаше ми се и двете да са си при нас, но вече няма място в нашата спалня, а и ще се будят една друга най-вероятно. Така, че засега май това е най-доброто решение. Иначе започнахме ремонт на нашия апартамент, но с всичко с което сме се заели едва ли ще успеем да го завършим в рамките на година пък какво остава до раждането ... няма шанс.
Аз влязох да ви се оплача, че май ще се наложи да си продавам количката и да си купувам такава за породени деца, че не мога да намеря приставка за седнало второ дете. Много ми е криво, защото така съм си свикнала с нея и ми е много удобна. Дано да намеря приставка! Пращах запитвания тук и там та да видим какво ще ми отговорят.

# 663
  • Мнения: 57
Зелделина може да му предложиш ако иска той да бременее и да ражда и т.н.  Joy Joy Joy а ти ще събираш сметките на входа  Joy Joy Joy

# 664
  • Мнения: 417
cassiopeia_vn като те слушам- май още мъки ще имате. Но за вариянта малката да спи при баба си наистина е най-добрия. Че ако сте заедно всички ревне ли бебчо, и малката ще се буди..и ще се видите в голямо приключение. Стискам палци да намериш седалка че щом така си си свиканала с количката ще е жалко да я продадеш. Peace В краен случай провери и в Ebay  примерно.  newsm78
miglena_vl той и без това доста добре се справя с физическата подкрепа- напоследък каквото и да ям все ми идва в повече и го карам да го дояжда.  eat Ами да ти кажа..нещо почна да заформя корем наравно с моя. hahaha hahaha Само че като родя моя рязко ще спадне, а неговия не.  Joy А за бъдещата ми дейност по блока - онази вечер какво се бях объркала, че от това ще взимам заплата към 200 лв, че чак си викам - не е толкова лошо , какво пък толкова. Ама тая сметка не знам как съм я напарвила щото после като сметнах по хубаво- дали ще има и 50 лв не знам. tooth

# 665
  • Мнения: 583

Мимолетка, браво за добрите новини  Hug все така от тук насетне  Praynig

Сиерка, и аз се задъхвам и съм мнооого бавна като тръгна да ходя, но забързам ли се и получавам болки и стягане.
Касиопея, дано отмине неразполоението на бебка скоро. Но пък добро е детенце, щом е заспало при баба  Grinning
Тея, дано скоро излезеш от това положение на раздразнителност.
Амонитка, комплектчето е с оранжево, мисля че е унисекс  Blush
Може би тук по добре се вижда  Rolling Eyes http://prodavalnik.com/chisto-nov-bebeshki-lot---50-54-sm-i42399393

# 666
  • Мнения: 57
Зелделина и ние с ММ си ги мериме  hahaha Трябва и те да се включват, било в дояждането или нещо друго Grinning Щом ще вземаш някакви пари пак е нещо, аз си мислех че е просто от добра воля  Joy Не знаех че домоуправителите вземат нещо.
Бейли и при мен се получава точно същото болка и стягане и едно такова чувство както като си се преуморил как те заболява... и за това бавничко Simple Smile

# 667
  • Мнения: 949
здравейте май-четааа! Завърнах се след поредни успешно взет изпит!! И просто искам да изкажа своето огромно недоумение!! Днес отивам аз да си взема протокола от наблюдаващия лекар за да го представя в университета за изтегляне на изпитите с предна дата и какво да видя #Crazy пише 6 пъти думата иСпит!! Сега се чудя дали няма да ме върнат. Sad Аман от неграмотни!! Осинко радвам се, че станахме две от Варна. Simple Smile

# 668
  • Мнения: 73
Ей,маминки,едвам ви смогвам!И аз като се преуморя ме стяга яко,като стоя дълго в една позиция също,като сменям рязко посоките в леглото!
Да се похваля,вчера се запознах с гинеколожката си,за първи път тази бременност...една младичка,хубавка Ингрид Кристенсен,не ми звучи канадско,но тука истинските канадци са кът;)Тук прегледите са мерене на кръвно,мерене на килограми,мерене на корема и слушане на тоновете за 5 сек.толкоз!Имам два ултразвука до тук,повече не планирала за мен:(ще ме мери на две седмици,а другия път ще планираме секциото(да тук всичко се планира 2-3месеца предварително)и съм леко нервна по този повод!И друго ме мъчи,имам пъпна херния от втората бременност и сега пъпа ми е щръкнал като топче за голф и се чудя дали няма да се увеличи тази хернияи дали няма да трябва операция след раждането,оф не ми се мисли!От вас  мами има ли със същия проблем?
Аз зная ,че много често пъпни хернии се появяват след бременност!

# 669
  • Мнения: 2
Здравейте маминки как сте как са бебчетата?Мойто бебче с всеки изминал ден става все по активно и доста силничко като гледам как ми надига корема.Хубав ден Ви желая  Hug preggo

# 670
  • Мнения: 28
 И аз да се включа към майските мами, въпреки че май ще си останем априлче. Ако някой се е насочил към количка с добра цена, широка и удобна определено няма да съжалява ако вземe S-line на Adbor .Полска е . Ние ходихме да я видим на живо. След голямо чудене е обикаляне я запазихме и ще ни я пратят като им си обадим( може би в края на април). Количката е уникална ! Влюбена съм в вея вече 100% !Какво ви е мнениета за минене дрешките и имат ли тази марка комплекти за изписване ? Мисля, че материите им са много мекички и качествени?  bouquet

# 671
  • Мнения: 417
Добро утро на всички и заповядайте на закуска и кафенце  Hug



Днес времето не е като миналите дни, но пак става за разходки. Аз вече го тествах сутринта рано на поляната до нас с доги   animal037
Мен от вчера сутринта ме тровят киселини, и май пак се разболявам. Това вече не е истина - за 3-ти път за 2 месеца. Честно ви казвам вече нямам търпение да идва май месец само и само да се приключи с тея бацили, и със запушения ми нос, който от 2 дена направо ме влудява- редя по 3 вида капки за да се отпуши.  #2gunfire Идва ми да го резна. А как ще карам още 3 месеца..направо не знам. #Cussing out #Cussing out
pavlina_hrist0va честито за взетите изпити.   bouquet
emsski как така чак сега си се запознала с нея? Че кой те преглежда всеки месец? Дано нямаш проблеми с пъпчето.  Hug
YanitsaMartin и ти се беше позагубила последните дни  Grinning И при мен бебчо рита силно, особенно вечер. baby_neutral
didisonkka добре дошла при нас   bouquet

# 672
  • Мнения: 9
Ха добро утро и от мен  Mr. Green Hug Успях да ви изчета, но забравих половината неща и  моля да ме извините  Embarassed
Добре дошли на новите мамчета  Hug  bouquet леко добременяване и прекрасни бебета накрая.
Аз вчера бях за последно на работа  Joy smile3521 newsm44 и разбира се не ми се разминаха укорителните погледи, намусените физиономии и хапливите подмятания, но на мен ми беше едно суперско, че вече няма да хода и изобщо не ме впечатлиха  Mr. Green
Колкото за количка, моята я подариха пък ако се наложи ще си купим. Не робувам на марки и модели, за мен е важно да е на разумна цена (тоест до 300-400 лв) да е лека, да е удобна за детето и да е с големи гуми. Така или иначе в повечето случай след годинката това дете ще спре да я ползва и ще премина на друга или изобщо ще спре (както се случи с нас) и тези 1000 и повече лева които сте дали ще останат да събират прах. И все пак това си е мое мнение!
Бейли страхотни дрешки си взела за мъника!
Болните майчета да се оправят, изнервените да ходят на разкрасителна или шопинг терапия, болните дечица да се оправят, бебетата да растат колкото искат (а не по книга и лекарски претенции), а майките им да спрат да се тревожат за ремонти, премествания и т.н.  Hug Hug Hug Hug Hug
Мамета ако знаете какви глупости сънувах ужасссссссссс  Crazy ooooh! Повечето свързани с бебето и ММ, после с едни обище приятели, а като за капак мозъка ми върза егати номера и се събудих от "вик" с моето име. Сякаш някой беше влязъл във вкъщи и ме викаше ужас ви казвам. Събудих се цялата обляна в пот и повече не успях да заспя. А тази нощ така сладко си спинках, станах само 1 път до 00 и то по навик, а не защото имаше нужда  Confused Sad
Мамета  днес едно мрачно здухано, а имам толкова работа и в това време нищо не ми се прави  Confused Вие как сте? Какво планувате за днес? ХАйде аз отивам да се хващам за  clean newsm71 wash hang 1ironing

# 673
  • Мнения: 57
Здравейте бремелинки Simple Smile Как сте днес? Днес е облачно и май няма да пекне слънчицето , ще го чакаме вече другата седмица.
Павлина мисля че няма да те върнат, но знае ли се...иначе претенциите им са сериозни Grinning Честито за изпитите, и аз май си ги взех всичките, имам 2 на които не са излезнали резултатите, но смятам че са взети Simple Smile
Emsski дано не се налага операция и всичко да е наред  Hug И при нас прегледите които са по ЗК минават по този начин Simple Smile
Яница и при мен е така, с всеки изминал ден става все по силен и се вижда как се мести, невероятно е  newsm44
Дидисонка добре дошла при нас, ще посещаваш и майските мами и априлските Simple Smile
Еее Зелделина много неприятно, дано не се разболееш , все ще ги изкараш още 3 месеца, както си изкарала до сега...успокоявай се с бебчето  Hug Иначе и мен вчера много ме мъчиха киселините, дано днес да не се появят.
Зори честито  Joy, как ще ти пука , след като знаеш че още малко ще ги потърпиш  Joy И на мен ли ми се струва или всеки път като пишеш и след това отиваш да готвиш чистиш переш...или е съвпадение просто  Joy Joy Joy Като е мрачно май на никой нищо не му се прави, ама домакинските неща седят и чакат Grinning

# 674
  • Мнения: 9
miglena_vl На мен деня ми започва с вас (форума) преди да започна с ежедневните си задължения, че поне деня ми да почне позитивно, освен като трябва да хода до офиса тогава няма време да ви кажа "добро утро". А колкото до готвенето, чистенето, прането ми няма как ние сме в къща и всеки ден трябва да се чисти, че праха се лепи много лесно и бързо, а домашните ми почти всеки ден хвърлят дрехи за пране та почти всеки ден пера. Като включиш и бебешките дрехи дето съм ги подхванала та си става всеки ден  Mr. Green И готвенето ми е всеки ден, че съм ги научила да има всеки ден различна манджа (голяма грешка като се замисля)  Mr. Green
Ехаааааааа честито на взелите изпитите   bouquet Пък за правописа, не се коркайте всеки прави грешки!  Peace
Аз приключих с  wash и сега отивам да  hang , а после   food002 и с  newsm71 приключих за седмицата  Mr. Green та ми остава  newsm28 и приключвам. Но никак не си давам зор толкова лежерно го карам, че може до довечера да си се моткам  Mr. Green
Сега научих от колшито, че е започнало записването в училището за първолаците та в понеделник ще ходя да видя какви документи ми трябват и да я запиша в предучилищната, че да не попълнят пак бройката като миналия път.
Тук пак пустош настана, нищо явно всички са по разходки и мрачното време не ги е уплашило  Hug

Последна редакция: сб, 22 фев 2014, 13:54 от zori87

Общи условия

Активация на акаунт