Февруарските майчета чакат своите зайчета! III

  • 14 480
  • 230
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 366
Godzilla,
Да, хълцат, когато снаха ми беше бременна с второто си - момиченце, постоянно казваше, че хълца, когато се роди, продължи да хълца, а с първото - момче, нямаше подобни изживявания.

# 76
  • Мнения: 2 641
Цитат на: Style
Страхотно, нямаше ме 2-3 дни, в които сте писали много, а и нови хора и нова тема .......Simple Smile))

А относно стетоскопа, аз имам от апарата за кръвно налягане и до сега съм направила 4 опита да чуем сърцето, само първият път беше успешен след 10-15 минутно търсене из целия ми корем, сантиметър по сантиметър, при това преди около месец,  прехвърлих слушалките и на таткото - голяма емоция беше Simple Smile, но от тогава или нямам търпение да търся или бебчо все лошо се е завъртял......


Vse pak da popitam - otkade si sigurna che ne si si chula koremnata aorta? Wink

# 77
  • Мнения: 366
Anaise,
Сигурна, съм, защото го засекохме и бяха над 140 удара в минута, а моят пулс никога не надминава 90.........
Но пак повтарям, че е много трудно ....... от тогава все пробвам и не мога да го намеря пулсчуто му - трябва да се улучи в удобна поза

# 78
  • Мнения: 562
Та за имената...Стайл, Самуил е много яко име! Аз харесвам български имена. Моя приятелка има три дъщери - Яна, Неда и Рада. И Калина много ми харесва.

# 79
  • Мнения: 3 634
That's it... новата ми мисия е да намеря стетоскоп.

Анайс, аз имам огромен лист с имена за момче и момиче... ама не мога да избера ни едно... пък и ми се иска да ви питам за вашето мнение... Та отивам да диря листа!

# 80
  • Мнения: 2 641
Ama to i Karina e bg ime mislia - samo che po se znae kato Kerana ? A za momche mi e trudno da izmislia nesto stoto nesikam da zvuchi ligavo i da niama umalitelno  -- pepi, matri, tedi - zvchat mi kato na obratni Shocked

# 81
  • Мнения: 562
Цитат на: Anaise
A za momche mi e trudno da izmislia nesto stoto nesikam da zvuchi ligavo i da niama umalitelno  -- pepi, matri, tedi - zvchat mi kato na obratni Shocked


 Joy  Joy  Joy

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Здравейте пак, мамчета!
При мен е поредният скапан ден.
Върнах се с намерението да си правя санитарен полуден  Wink  о хоп - нямаме вода Twisted Evil  #2gunfire
Просто да полудееш?!?!?!?!? Rage
Че като му дръпнах един рев  Sob , пък после си викам: "Що да се хабя", я да поцъкам с девойките малко в Нет-а  :smilecolros:, пък току - вий ми се оправи настроението.
По въпроса за имената, ние с тати-то решихме да го кръстим Беборанчо на него, на татко му, де - Владимир, т.е. или само Влад.

# 83
  • Мнения: 366
Pola, Мъжът ми искаше царско име, а аз от Библията, така че решението дойде от само себе си. Бях още в 3-ти месец и четях в Библията за раждането на пророк Самуил и как майка му Ана го измолила от Бога, аз подобно се бях молила да забременея между март и май, защото исках пролетно дете, но забременях още на първия опит и ето ме 1 месец по-рано - февруари Simple Smile). Казах на мъжа ми, че имам хубаво царско име и .... дано се роди момче, ако не, второто ще е Simple Smile...или третото Simple Smile
Мама от Финландия, не си давай много зор, чува се глухо и ти трябва желязно търпение, но при добро желание, каквото със сигурност има, ще му намериш пулса .......успех.

# 84
  • Мнения: 366
Anaise
Не е трудно, пробвай с царските, повечето нямат галени: Калоян, Константин, Камен..........все с К се сетих Simple Smile

# 85
  • Мнения: 2 274
Момичета, спешно казвайте сега....сутринта хапнах няква много гадна кревмиршка (пуста му лакомия)  и сега ми е лошо, отпаднало - ама много, повръща ми се..абе поизкорках се.....за момент се зачудих дали да не звънна на БПомощ, ама представяте ли си ако е само от стомаха - къв срам..Прибрах се вкъщи ...кво да правя сега  Confused

# 86
  • Мнения: 3 634
Мдааа... няма го листа с имената... Е, довечера няма поне да се чудя какво да правя... ще пиша нов лист.
На мен ми трябва такова име което да звучи и в българските и в финските уста прилично... Никога не съм харесвала умалителни имена, или ако съм харесвала, по-късно съм констатирала, че не мога да ги използвам. Син ми се казва Оливер, тука народа се скъса да му вика Оли или Олли... ама ние с татито твърдо си държим на Оливер. Брат ми е Кристофер и в БГ са го прекръстили на Крис... ама тук си е Кристофер.

# 87
  • Мнения: 366
Anaise , е Камен не е царско, но е хубаво, но виж Асен....
Явор, Ясен......леле колко мъжки имена имам, но нито едно женско не ми харесва все още Sad

# 88
  • Мнения: 2 274
А инач ебебо си ритка..ох, сутринта прочетох една  много неприятна история, която се е случила с едно момиче от руския форум, и нали съм впечатлителна......може от това да ми е прилошало

# 89
  • Мнения: 366
Godzilla, ако не си повърнала до сега, значи е късно за това. Със сигурност киселото мляко е добро средско срещу натравянето, както и прясноото......насили се и пийни повече

Общи условия

Активация на акаунт