Февруарските майчета чакат своите зайчета! III

  • 14 516
  • 230
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Style
Godzilla, ако не си повърнала до сега, значи е късно за това. Със сигурност киселото мляко е добро средско срещу натравянето, както и прясноото......насили се и пийни повече
ХАпнах една ябълка Embarassed ...май ми поолекна

# 91
  • Мнения: 366
Godzilla,
Ох, напълно те разбирам....все си обещавам да избягвам лошите филми и истории........миналата седмица след четене из сайтовете се бях побъркала дали бебо си има всички части на тялото.....милият ми мъж, скъсах го да го разпитвам какво е видял на ехографа, защото аз не виждах монитора, а само той и докторката, която нищо по тази тема не ми каза.....

# 92
  • Мнения: 366
Godzilla,
Супер Simple Smile)) радвам се

# 93
  • Мнения: 2 274
Не зная вече кое е нормално, кое не......Чуствам че от време на време ми се втвърдява корема, бързо се уморявам, май трябва да намаля темпото (ама колко още????) ...Анайс, ти как разбра, че трябва да се обадиш на  лекар, аз с моето мислене, че нищо ми няма ще взема да  направя някоя беля....

# 94
  • Мнения: 366
Godzilla, ако можеш да му се обадиш по телефона (на доктора), по-добре го направи, разкажи му всичко, няма да ти е в повече и най-малкото ще се успокоиш....Simple Smile
Извинявай, че се намесвам...

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Годзила, защо не се обадиш на гинеколожката, която те преглежда!
Обясни и какво ти се е случило от сутринта и как се чувстваш сега!
Аз моята честичко я безпокоя, ама какво да се прави, нали са затова.
Пийни повечко вода или чайче, да ти се успокои стомахът и си полегни!

# 96
  • Мнения: 2 274
Да де ама мойта докторка сега  не  е на смяна и й нямам телефона, а онзи частния (кожодера) с него просто не ми се говори -ще ме натика в болница само да ми вземе парите. Sad ...Много съм ти благодарна за отговорите.....

# 97
  • Мнения: 2 274
Сега търся в нет-а телефони на РД, имаше май някви консултации по телефона.... Ако някой намери нещо -ще съм много благодарна

# 98
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Върти ми се нещо из главата!
Чакай, намерих: 02/ 988 4040/0612/за майки многознайки  пише, без доп. импулси. Всичко за Вас и ВАшето бебе!
Пробвай!
От сп. "9 месеца" извадих тел. номер
Успех!

# 99
  • Мнения: 2 641
Цитат на: Godzilla
Не зная вече кое е нормално, кое не......Чуствам че от време на време ми се втвърдява корема, бързо се уморявам, май трябва да намаля темпото (ама колко още????) ...Анайс, ти как разбра, че трябва да се обадиш на  лекар, аз с моето мислене, че нищо ми няма ще взема да  направя някоя беля....


Ami kak. Sled kato biah izpadnala pochti  v isteria za parvi pat v zivota si prednata vecer na slednia den korema mi beshe svit chial den. Beshe se vtvardil i riadko me otpuskashe, no ne me boleshe. Otidoh profilaktichno i te na ostaviha me za 2 dena na sistemi v bolnicata. Ako ti se vtvardiava pii magnezii sutrin i vecer po edna tavleta - Magne b6 - i no spa 3 pati na den.

# 100
  • Мнения: 2 641
A pak godzilla ako te pritesniava sandvicha triabva da vidish dali ste povarnesh. ama kwo mogat da ti napraviat neznam osven Degan protiv povrastane ama to si e dobre ako si iala nesto razvaleno organizma da go izhvarli sam. Pii priasno mliako ama ne suho a gledai da e ot po istinskite v plikovete.
A magneziia i no spa  mozesh da zapochnesh i vednaga da gi piesh.

# 101
  • Мнения: 2 274
Благодаря, благодаря на всички....Пия  айран и направо се раждам!!!! Ще се глезя ( и най-вече няма да ям боклуци), а в понеделник отивам в поликлиниката да кажат всичко ли е наред!

# 102
  • Sofia
  • Мнения: 8 821
Мен напоследък ме болят ребрата, по точно от дясната страна под гръдния кош, ама не защото Бебчо ме рита, ами по-скоро защото седя прегърбена на стол, а и така шофирам.
Сутрин, след като цяла нощ съм лежала, съм ок, ама следобяд вече сериозно ме наболява.

Някой с подобни оплаквания?!

# 103
  • Мнения: 2 274
Сериозно се замислям за този магнезий,  но смея да си го предпиша сама....не обичам много лекарствата, а нош-па, доколкото зная не се изписвана бременни в ЗАп. Европа, а тук и в Росия е първото нещо, което дават за болки Confused .....

# 104
  • Мнения: 2 641
Az vece neiskam nisto da mi kazvat. Pokrai tazi istoria maj mi se stresira gorkia i ne smee i da si pomisli za sex;-) Otkakto sam bremenna dosega izobsto ne sme go pravili pone po tradicionnia nachin/beshe mi mnogooooo losho/ i sega taman si mislih che vece moze i te na Wink Ne che sa mi kazali che ne moze ama iavno spored maja mi strah loze pazi Wink Sega ste triabva da izmislia kakvo da mu kaza ta da se uspokoi Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт