КИВИ + КОМ = КИС - 28

  • 98 962
  • 734
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 614











1  2  3  4  5  6  7  8  9 10  11  12  13   14  15   16
17   18    19   20   21   22  23   24  25  26   27



























27 Окт. 2013



ЗА МАГИ

днес е дъждовно в очите ми...
болка е свила гърдите ми...
бирата трудно преглъщам...
тихо спомена връщам...
Луси сервира кафе
усмихнато, ведро лице..
спомени... истински... парят...
сълзите - очите изгарят...
Днес е дъждовно в очите ми
болка тупти във гърдите ми....
Душата свободна е вече...
без болка - отлитна далече.
Спи спокойно -
аз ще поплача -
спи спокойно - обичаме те Маги...




Почивай в мир мила приятелко!
Обичаме те и много ще ни липсваш!


ВЕЧНА ПАМЕТ И ЗА СЪПРУГА НА МАРИ И СЪПРУГА НА КИСА!


Винаги сме насреща скърбящи момичета ,когато имате нужда от каквото и да било ,даже и само да споделите!

















ПОЛЕЗНИ СЪВЕТИ

КАК ДА СЛОЖИМ СНИМКА ,КАРТИНКА В МНЕНИЕ?
ЕТО ТОВА ЩЕ ВИ ПОМОГНЕ...  
ТУК...    

 

ИНФОРМАЦИЯ ЗА НАМАЛЯНЕ НА СНИМКИТЕ !

Когато искате да побликувате картинка, а тя е голяма,  натискате вмъкни изображение
и на първото [ img]   вътре в него  пишете на ръка height=200
 цифрата може да я променяте какъвто размер искате да е картинката,  
ето да стане така  [ img height=300]....и картинката се намалява автоматично.






 Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts


Тук наистина сме се събрали сродни души. Чувствам съвсем същото, каквото и вие. Животът е страшно динамичен. Не винаги имам време да обърна внимание на хората около себе си, а знам, че понякога е жизнено важно. Понякога времето не ми стига дори за сън и храна. Понякога съм съвсем изтощена и едвам намирам сили да се довлека до леглото, камо ли да вляза тук. Но въпреки това почти всеки ден успявам да открадна секунда и да погледна какво сте писали, как сте. И винаги имам какво да ви кажа, винаги се радвам, тъгувам или ядосвам с вас и искам да ви подкрепя, утеша или просто да ви се усмихна. Не винаги успявам. Но винаги го правя в сърцето си. Знам, че от дълго време вече много от нас изпаднаха в повече или по-малко трудно положение – тежки болести, липса на работа, проблеми с роднини, некоректни партньори и клиенти и какво ли още не. И знам, че "излизането от дупката" е много по-лесно на думи…. И ето че все по-рядко се "срещаме".  Но нали знаете, че истинските приятели си остават близки, дори и да не се виждат с години. И винаги имат какво да си кажат, дори и след дълга раздяла. Тук не е някаква институция, където трябва да се разписваш през определено време, за да не те санкционират. Въпреки крилатата фраза "явете се на отчет". Grinning Тук просто е мястото ни за среща – всеки ден, по всяко време. Това е нашата квартална градинка, нашата маса в кафенето, нашата пейка в парка, нашата тайна пощенска кутия. Тя е тук винаги и ни чака. Понякога се събираме всички, понякога идват само един, двама…. Но е важно, че я има и че винаги можем да дойдем и да поговорим с приятелите си или просто да им оставим съобщение. И винаги ще сме тук, за да си помогнем в нужда. Това, че не се срещаме всеки ден, не значи, че няма да се съберем, когато трябва. За добро и зло. И съм щастлива, че съм част от всичко това, щастлива съм, че ви имам. Heart Eyes
Няма защо да се притесняваме, че рядко пишем. Знаете ли, понякога самата липса на новини значи, че човек просто няма какво да каже в момента. Е, ясно е, че всички предпочитаме да другите да се обадят поне с една дума, но не винаги се получава. И непишещият няма защо да се чувства виновен, защото и никой не му се сърди. Всички разбираме, всички усещаме….

Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts



  smile3532 smile3534



Последна редакция: нд, 26 яну 2014, 16:59 от ЗИЧЕ

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 614
САМО ХУБАВИ НЕЩА И ЛОШОТИИТЕ В СТАРИТЕ ТЕМИ ДА СА ОСТАНАЛИ. Praynig
Много скъпи загуби понесохме  ,но няма да се даваме на шибаният живот ей така лесната. Banghead

ОБИЧАМ ВИ МОМИЧЕТА!


# 2
  • Мнения: 5 001
Мерси Зичко! Страхотна тема си спретнала както винаги!!!!

Оххх.......Нещо не мога да се понасям напоследък......Почвам да гоня идеална форма - демек окръжност.......  261uu  261uu

шЕ се зема аз у ръце,мА да видим кога.... Laughing Laughing Laughing Laughing.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Аз от отдавна вече се търкалям но ще ми дойде музата да се повталя  smile3508 smile3508
Хайде на чайче


# 4
  • Мнения: 2 022
Зичка, благодарности за труда, мила.  Hug

Идеалната форма отдавна съм я стигнала и задминала. Все ми се иска да направя нещо по въпроса, но все си намирам причини и извинения..... Отивам да се срамувам в ъгъла.  Embarassed Embarassed Embarassed

Дано да сте на топло в този ужасен ден. Мразя зимата, под каквато и да било форма.  #Cussing out


И дано всичко лошо вече остане назад!.....
  Praynig Praynig Praynig

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Благодаря Фейче..
Аз си мисля не можем ли да си спретнем в темата една диета задружно и всеки ден да си казваме за другия какво ще си хапваме Joy

АААА забравих да кажа ,че и тука побеля но не достатъчно както аз искам smile3534 smile3534

# 6
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Здравейте милички. Зичонка, благодаря ти за положения труд. Има защо.  bouquet

Прочетох за Киса. Дори не зная какво да и напиша... Confused

Може рядко да се появявам в темата, но си ви тача и вие си го знаете... Hug Heart Eyes Flutter

# 7
  • Мнения: X
Здравейте момичета   bouquet

Зиче, благодаря ти от сърце за новата темичка, за всичко което правиш да се чустваме тук комфортно   bouquet  newsm51  love001 Hug

Киса, моите съболезнования  Hug  Мир на праха му, дано почива в мир  Flowers Rose Flowers Rose

Скрит текст:
Момичета, снощи нали бях на купон, всичко беше много хубаво, но уви ..... живот .... днес всичко отиде по дяволите  Sad  Сутринта се обади на скъпия съученик от 5-ти до 11-ти клас  и едва можа да му каже, че съпругата му (която също е тяхна съученичка, а аз пък съм работила с нея) е починала. Кръвоизлив в мозъка, за два дни и край ......  Отидохме.... Имаше и други съученици техни, след погребението отидохме да пием по един чай и нали знаете, не са се виждали от много време -  ти как си, къде си и т.н. и така разбрахме, че на друга тяхна съученичка синът й  миналия февруари е починал ей така за 1 ден от грип  на 28 години  Sad  Тя беше седнала до мен, простооо оххх ..... Днес не съм на себе си, просто  сякаш съм в някакъв сън ...... живот......  не знам какво да кажа..., просто исках да споделя .....


За всички ви  мили момичета от нашата темичка Hug Kissing Heart Two Hearts

# 8
  • Мнения: 1 269


Зиче, мерси за прекрасната нова тема!

Скрит текст:
Момичета, съжалявам за всичките лоши неша, но искрено се надявам, че вече само хубави неша ше ни се случват! Анкасче, успокой се, мила!  Peace

# 9
  • Мнения: 2 022
Не знам какво се случва, просто не знам. Уж все се надяваме за по-добро, а то... И край нас има трагедия, не исках да ви натоварвам, но все пак трябва да споделя........ Който няма сили, по-добре да не чете.....  Confused

Скрит текст:
Във вторник дъщерята на най-добрата ми приятелка, дето ми е като родна дъщеря, отива на гости у приятелка да гледат филми. И намират гаждето на приятелката й обесен. Самоубийство. Те срязали въжето, свалили го, опитвали се да го съживят, накрая викнали полиция... Сега и двете не са на себе си. А тя преживя тежка операция преди по-малко от година и сега спокойствието й е много важно за по-нататъшното възстановяване.... За капак, приятелката й май е бременна.... И сега търпне в ужас какво да направи - да го роди ли и да живее без баща, или да го махне, но пък това е единственото, останало от бащата....  Не знам какво да направя, не мога да дам никакъв съвет, не мога да стоя и безучастна..... Просто кошмар......

# 10
  • Мнения: 117
Незнам какво да напиша Sad... как да ви подкрепя, да ви дам кураж?!... Толкова пъти на мен сте били опора! Изпращам ви най-положителната си енергия и от сърце ви желая КУРАЖ и много сила, момичета! Бог да е с вас и с всички около вас! Praynig Hug
КисаHug Съжалявам за загубата ти! Когато имаш нужда от приятел - ние сме тук...
Зиче, благодаря за труда ти за новата тема!  bouquet
 
Flowers Four Leaf Clover - за новата седмица!

# 11
# 12
  • Мнения: 1 269


 Hug

Aнкасче, сори, ама не видях твоето кафе! Нека ви почерпим и двете тогава! Хубав ден, момичета! Спорна и успешна да ни е новата седмица!

# 13
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Добро утро, момичета в този снежен понеделник.

Паце, благодаря ти за кафенцето. Аз също изпивам моето и ставам. Днес ще имам доста задачки.

Приятен ден на всички ви, мили момичета! smile3525

# 14
  • Мнения: 2 022
Добро утро и успешна седмица.

Благодаря за кафето - прекрасно е да ти поднесат нещо сгряващо в този снежен зимен ден.
Снощи извадихме то мазето моята стара шейна, която ми беше верен другар през страхотните зими от детството ми. Вече е доста старичка и многократно поправяна, но така и не купихме нова, защото № 1 си я харесваше (е, преди 20 г. и тя не изглеждаше толкова зле), а № 2 не искаше да припари до шейна. Но вчера мналката ми бойна щерка извади душата на баща си за шейна. И ето, извадихме я, измихме я, постегнахе я и - дий, татееее! Обиколоха квартала. Мъжът ми се прибра целия мокър и здравата изморен.  Grinning Ей така се отслабва! Днес мислех да я заведа с шейната на градина, но мъжът ми ме отказа, защото много трудно се движела, изкривени са й плазовете. Днес отивам да търся нова шейна. И ако извадя късмет, довечера може да я прибера с шейна.  Grinning

Хубав ден, момичета.
Hug

Общи условия

Активация на акаунт