ИНВИТРО в Истанбул - тема №9

  • 110 822
  • 753
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 030
Здравейте, момичета Hug, на някоя от вас предстои ли й скоро пътуване до Истанбул - искам да помоля за малко лекарства (FOLBIOL и PROGESTAN), като разбира се, давам/пращам парите предварително! 
Благодаря в аванс за отговорите...

Burty, аз евентуално ще ходя около 5 юли за един ден, ако не ти е късно:)
Иначе Фолбиол имам сега тук, мога да ти дам. Прогестан нямам, но имам малко Кринон.
Прецени си и ако не ти е късно, ще се видим на по бира с момичетата и ще ти дам поне фолиевата сега, както и Кринона, ако ти върши работа, мога и да ти ги пусна по куриер, но предпочитам да се видим на раздумка:)))

# 601
  • София
  • Мнения: 1 326
Speed  Hug Hug Hug с най-голямо удоволствие ще се възползвам. Ще ти пиша на ЛС да се доуточним, пък и да не спамя...

Катето, сърдечно благодаря за предложеното съдействие  bouquet . На добър път, късмет и успех Praynig

# 602
  • Мнения: 442
Момичета Севда е отпуска.Някой има ли e-mail на доктор Ханде.

# 603
  • Мнения: 37
hande.akbas@memorial.com.tr

Това е мейла на д-р Ханде!Успех!

# 604
  • Мнения: 1 661
Бърти, как си,миличка? Включвай се по-често, скоро си мислех за всички момичета, които пишеха в началото когато се създаде тази тема.

# 605
  • София
  • Мнения: 1 326
Жълта Роза Hug Hug Hug , много се радвам да те "видя"! Как е малкият? Мислиш ли за второ Wink?
Аз съм добре, благодаря   bouquet , много мило, че не ни забравяш Laughing..

# 606
  • Мнения: 2
Здравейте момичета,
от известно време само ви чета и накрая се престраших да пиша и аз.След четири неуспешни опита  Инвитро в БГ и няколко  на ЕЦ се насочих към Мемориал. Първичния ми преглед беше на 24.03.2014, останах очарована от професионализма на тези хора. Най-малкото не чакаш, отидох 30 мин. по-рано и веднага ме приеха. След това разпит подробен и преглед, трима лекари се събраха да обсъждат нашия случай. Чудо. Кога ще ги стигнем турците? И защо всички се усмихват? Simple SmileСега събирам парички, одобрена съм от Общината и ако мога да използвам отпусната сума ще стане супер. Трябва да направя и някои хормонални изследвания + хромозомен анализ. Надявам се август да започна. Май много се разприказвах. Имам молба. Трябва да изпратя цветна снимка в Истанбул и ако някой ходи скоро и няма нищо против да ми я отнесе ще съм много Благодарна. Успех на всички   Hug

# 607
  • София, Бургас
  • Мнения: 1 727
Аз както горе писах пътувам този петък на 27ми..ако не си от София, може да ми я пратиш по еконт..пиши ми, ако мога да помогна Simple Smile

# 608
  • Мнения: 2
Супер. Пиша ти на личния да не спамим темата.

# 609
  • Мнения: 273
Айде и аз да се наредя за лекарства, трябвами Циклопрогинова 2 опаковки.Сега ще видя кой ще пътува и ще пиша на лични, но ако някой има да ми пише.

# 610
  • Мнения: 37
Момичета,може ли да ми кажете от къде сте купували Климара и Цетродид?Само в Турция ли ги има или просто са по-изгодни там?

# 611
  • Мнения: 442
В Турция са на по добра цена, разбира се че ги има и в България.

# 612
  • Мнения: 6 624
Да отбележа, че климарата, която изписват в Мемориал е климара Форте и я няма в БГ. Тя е с  двойно по-голямо съдържание на естрадиол (в една лепенка) от тази, която се продава тук - обикновенна климара. Така че гледайте съдържанието и да не се заблудите случайно Peace

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 191
hande.akbas@memorial.com.tr

Това е мейла на д-р Ханде!Успех!
Момичета,някой писал ли е на този мейл и до колко дни отговаря д-р Ханде?Бях съгласувала някои неща с д-р Мурат,но сега трябва и с  нея...Писах,но вече два дни няма отговор...

# 614
  • Мнения: 292
Момичета, някой може ли да ми даде идея какво да правя. След замразен трансфер съм (7-ми ден) Днес ми започна кафеникаво зацапване. От Истанбул ми казаха да започвам да слагам инжекции Прогестан 50 мг по 2 на ден. Но не намирам такова нещо в България. Някой имал ли е подобен проблем и как го е разрешил?

Общи условия

Активация на акаунт