ИНВИТРО в Истанбул - тема №9

  • 110 730
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 494
Добро утро,

Заповядайте в новата тема   bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=791123.0

# 751
  • Мнения: 54
Mila Nadejda,mnogo se radvam za bliznatsite,da sa vi jivi i zdravi.Dano  trignalite po tozi pat na nadejdata imat sastata sadba kato vas- v pregrdkite si da imat rojbi.Seluvam vi.Viv foruma vlazoh zastoto mi se obdi edna nova mama za da mi blagodari i me podseti da pisa ot tuk na jenite koito trigvat za Istanbul.Dori da ne sim v klinikata,uvajenieto mi kim prof.Kahraman,kolegite i kolejkite e bezkrayno,govorim,srestame se.Tazi vecher govorih sis Husnie,pozdravi i ot nea na vsichki.Za interesuvastite se Dr.Murat Onal raboti v Kipar.Znaete tam e pozvoleno donorstvoto.Tuk donorstvoto e zabraneno i v klinikata ne se pravi.Viv foruma vidah che dosta momicheta pitat otnosno donorstvo.

Здравей, Бахтегюл. Имаш ли идея в коя клиника е д-р Мурат Онал?

# 752
  • Мнения: 5
Здравейте!
4 неуспешни опита ин-витро, 5 неуспешни инсеминации. Не знаем какви са причините и ги търсим
и се молим. Никой нищо не казва и всичко това е в Канада. Казаха: стари сте!
Наистина е така, аз съм на 45, жена ми е на 41, но все пак имаме шанс и поне да разберем причините.
Бих искал да попитам, като не знаем турски със жена ми и имаме преводач, 100% ли е комуникацията? Опитват ли да отговорят на въпроси за причините, търсят ли ги?
И другия ми въпрос: С какво турската клиника "Memorial" е по-добра от "Надежда" София?
Поздрави!

# 753
  • Мнения: 1 285
Здравейте!
4 неуспешни опита ин-витро, 5 неуспешни инсеминации. Не знаем какви са причините и ги търсим
и се молим. Никой нищо не казва и всичко това е в Канада. Казаха: стари сте!
Наистина е така, аз съм на 45, жена ми е на 41, но все пак имаме шанс и поне да разберем причините.
Бих искал да попитам, като не знаем турски със жена ми и имаме преводач, 100% ли е комуникацията? Опитват ли да отговорят на въпроси за причините, търсят ли ги?
И другия ми въпрос: С какво турската клиника "Memorial" е по-добра от "Надежда" София?
Поздрави!



има нова тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=808046.0;topicrefid=20

Общи условия

Активация на акаунт