MAILBOOKS - въпроси, проблеми, предложения

  • 415 673
  • 2 928
  •   1
Отговори
# 2 745
  • Мнения: 743
Когато се забави пращането на книга в мейлбукс, обикновено пробвам да пратя заявка на друг потребител.

# 2 746
  • София
  • Мнения: 1 489
Когато се забави пращането на книга в мейлбукс, обикновено пробвам да пратя заявка на друг потребител.
Те май заявките седят по няколко дни и после се изтриват. На мен доста заявки са ми изтривани.

# 2 747
  • Мнения: 743
При мен заявките се задържат със седмици, но в повечето случаи сама си ги изтривам като няма отговор и пращам заявка на друг потребител.

# 2 748
  • Мнения: 41
От 2-3 дена не мога да вляза в програмата? Изписва ми, че няма достъп до сървъра на програмата или слаба интернет- връзка. Има ли  други с този проблем?

# 2 749
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз току-що влязох без проблем и изпълних няколко заявки.

# 2 750
  • Мнения: 41
Не мога да вляза и в сайта на програмата. Проблемът значи е при мен. Някакви идеи как да отстраня проблема?

# 2 751
  • Мнения: 6 131
Рестартирай устройствата - рутер, модем, компютър и ако пак не става звънни на интернет поддръжката.

# 2 752
  • Мнения: 4
Здравейте!
    От доста време не бях ползвала програмата Mailbooks. Днес, при опита да вляза, ми се отвори прозорец: "Данните от регистъра на Windows и базата данни на Mailbooks се различават. Ще ви бъде предложена екранната форма на регистрация - въведете верните данни за Вашия акаунт." След натискане на бутон "Продължи", се отваря полето за регистрация - и там си фигурират старите ми потребителско име, парола на лагиница и валиден имейл. Бутонът "Запис" изглежда "активен" - като го натисна, ми излиза прозорец: "Не могат да се редактират данните за потребителския акаунт" (макар да не съм правила и опит, дори). Ако опитам да направя промени - излиза пак същия прозорец. Отдолу - бутон "Продължи" - ме връща пак на прозореца с мейла и паролата. Ако натисна втория бутон "Изход" - излизам от програмата. 
    Изтрих прекия път на десктопа, изтрих папката Mailbooks на диск Д, изтрих всичко на Mailbooks от регистъра (даже и от кошчето) - и пробвах да сваля програмата отново. И всичко се повтори - излизат ми пак старите данни в полето за регистрация (Не държа да ги променям, ако не се налага)- Така - няколко пъти. Моля,помогнете!

# 2 753
  • Мнения: 7
Здравейте!
Днес 12.11., не мога да влезя в приложението. Въпроса ми е това от приложението ли е или проблема е при мен?

# 2 754
  • Пловдив
  • Мнения: 1 147
И аз не  мога.

# 2 755
  • София
  • Мнения: 143
И аз не мога да вляза, имам съощение "моля изчакайте".

# 2 756
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
И вчера, и днес влизам без проблем, изпълних заявки току- що.

# 2 757
  • Мнения: 7
При мен се оправи в 18:00ч

# 2 758
  • Мнения: 490
Здравейте, опитвамда влезна и получавам съобщението за разликата в данните, които после съответно не мога да променя ил ида продъжла с тях. Изтрих всичко, свалих наново програмата и пак не се получава. Какво бих могла да направя? Имате ли съвети?

# 2 759
  • Мнения: 628
Здравейте, опитвамда влезна и получавам съобщението за разликата в данните, които после съответно не мога да променя ил ида продъжла с тях. Изтрих всичко, свалих наново програмата и пак не се получава. Какво бих могла да направя? Имате ли съвети?
Пишете до съпорта на Мейлбукс ( support@malbooks.net ), ще ви помогнат за възстановяване на старата регистрация.

Общи условия

Активация на акаунт