Домашни любимци - декоративни зайчета 5

  • 57 239
  • 870
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 2 494
Сега е сезонът за зимната премяна.
Twisted EvilЦяло лято се скуба, незнам какво беше това нещо(вета каза, че всичко е наред), но сега вече е с много пухкава, лъскава, нова козинка ....  Laughing и сега хвърчи козина, но по малко.

# 856
  • Мнения: 165
И ние се включваме със снимчици Simple Smile

# 857
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
Twisted EvilЦяло лято се скуба, незнам какво беше това нещо(вета каза, че всичко е наред), но сега вече е с много пухкава, лъскава, нова козинка ....  Laughing и сега хвърчи козина, но по малко.
Няма страшно, спокойно. С влажна ръка може да минаваш по зайчето, ще видиш какво ще смъкнеш Grinning

# 858
  • София
  • Мнения: 3 833
Аз се виждам в страшно чудо с ресането на Дони Sad Много рядко се решем. Това е изпитание на волята. Адски много не обича да го решат, а само да го пипне човек и се разхвърчава пух навсякъде ooooh!

# 859
  • Мнения: 290
Здравейте  wavey
Отдавна не съм се включвала  Embarassed
И на нашият Топчо му се скуби козинката от около 3-4 седмици.Реша го всеки ден,а понякога и два пъти и понякога минавам с леко влажна ръка и обирам бая козинка.Вече му порасна новия пух и е толкова мекичък-само за гушкане  Hug
http://prikachi.com/images.php?images/184/7674184u.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/187/7674187n.jpg

P.S. на снимките е още в процес на козинопад  Joy

# 860
  • Мнения: 2 494
mon_shery Hug колко е порастнал Топчо!;0))

Хайде зайки, показвайте снимки, обожавам да гледам!!! Crazy

# 861
  • Мнения: X
Много се радвам на снимките, прекрасни зайчета!  Hug

# 862
  • Мнения: 2 494
Много се радвам на снимките, прекрасни зайчета!  Hug
Hug и аз, дай и ти снимка, Сали кой знае колко е голяма и красива ц Wink

# 863
  • Мнения: 863
Хубави зайчета - да са здрави всички и дълъг предълъг заешки живот да имат.

# 864
  • Мнения: 863
pesa1, ОБАДИХ СЕ НА ДОКТОРА В ЗООПАРКА, ГОВОРИХ С НЕГО - обясних каквото сте ми писал.

Той каза, че това, така  по описанието - са Гъбички -

Но ВЕДНАГА - НАПРАВЕТЕ СЛЕДНОТО -

В 300-400 МЛ. ВОДА РАЗТВОРЕТЕ СОДА ЗА ХЛЯБ - БИКАРБОНАТ - 2 СУПЕНИ ЛЪЖИЦИ ТАКАВА СОДА. нАПОЯВАТЕ ДОБРЕ МАРЛЯ В ТОЗИ ВОДЕН РАЗТВОР НА СОДА ЗА ХЛЯБ И ИЗБЪРСВАТЕ ДОБРЕ И ВНИМАТЕЛНО ЦЯЛОТО ЗАЙЧЕ, НАВСЯКЪДЕ, ВКЛ. И УШИТЕ ОТВЪН, КАТО ВНИМАВАТЕ В УШИТЕ ДА НЕ ВЛЕЗЕ ВОДА - НЯКОЯ КАПКА ДА НЕ КАПНЕ ТАМ - И ОСОБЕНО КЪДЕТО СА ЧЕРНИТЕ ТОЧКИ И ВЪЗПАЛЕНИЯТА. Водата да не е студена, да е топличка.

ТОВА НЕЩО ГО НАПРАВЕТЕ ВЕДНАГА ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ.

И ПОСЛЕ МАЗАНЕ С ДЕРМАСОЛ-А, ще Ви взема и ще изпратя при нужда.


Последна редакция: вт, 21 окт 2014, 16:20 от хадзапи

# 865
  • Мнения: 151
Ох, този линк дано се отвори На леглото ми е най-добре   Mr. Green

# 866
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Момичета, Lucky@Mamma май не се е появявала отдавна, но ни е време за нова тема, че ще ни заключат.
Някой по желание, да не посочвам...  Mr. Green

# 867
  • Мнения: 10
pesa1, ОБАДИХ СЕ НА ДОКТОРА В ЗООПАРКА, ГОВОРИХ С НЕГО - обясних каквото сте ми писал.

Той каза, че това, така  по описанието - са Гъбички -

Но ВЕДНАГА - НАПРАВЕТЕ СЛЕДНОТО -

В 300-400 МЛ. ВОДА РАЗТВОРЕТЕ СОДА ЗА ХЛЯБ - БИКАРБОНАТ - 2 СУПЕНИ ЛЪЖИЦИ ТАКАВА СОДА. нАПОЯВАТЕ ДОБРЕ МАРЛЯ В ТОЗИ ВОДЕН РАЗТВОР НА СОДА ЗА ХЛЯБ И ИЗБЪРСВАТЕ ДОБРЕ И ВНИМАТЕЛНО ЦЯЛОТО ЗАЙЧЕ, НАВСЯКЪДЕ, ВКЛ. И УШИТЕ ОТВЪН, КАТО ВНИМАВАТЕ В УШИТЕ ДА НЕ ВЛЕЗЕ ВОДА - НЯКОЯ КАПКА ДА НЕ КАПНЕ ТАМ - И ОСОБЕНО КЪДЕТО СА ЧЕРНИТЕ ТОЧКИ И ВЪЗПАЛЕНИЯТА. Водата да не е студена, да е топличка.

ТОВА НЕЩО ГО НАПРАВЕТЕ ВЕДНАГА ПРИ ПЪРВА ВЪЗМОЖНОСТ.

И ПОСЛЕ МАЗАНЕ С ДЕРМАСОЛ-А, ще Ви взема и ще изпратя при нужда.



От няколко дни прилагам лечението , но няма напредък с космоядите.Въпреки че ветеринара , на който водих зайката каза че не е сигурен дали са космояди , аз поразучих нещата и намерих някаква пудра "Тапилан" за премахване на подобни гадинки.Някой използвал ли е тази пудра и бихте ли дали някакво евентуално решение за справяне с тези гадини?Вече не знам какво да правя. Sad П.С. В моя град няма достатъчно добри ветеринари , които да дадат точна диагноза и решение на проблема.

# 868
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 277
"Тапилан" е препарат против бълхи при котките. Може да вземеш сребърна вода от аптеката и да мажеш проблемните места с напоено памуче.

# 869
  • Варна
  • Мнения: 7 147
 smile3518 Момичета, нашият Аньо е много болен...
Вчера като се прибрах от работа, си беше изял всичко от сутринта и беше пил водичка. Дадох му вечерната порция храна и му налях прясна водичка, но той дори не ги погледна...  Cry Отворих му клетката да се разходи, но не пожела да излезе. Изкарах го аз към 20.00 часа, но той походи малко напред-назад и се прибра. Проверих му тоалетната - нямаше съмнително редки акита...
Обаче към 23.00 часа ММ ме събуди да ми каже, че зайко има зверско разстройство. Направо беше течно и се беше омазал целия. Поизчистихме го колкото можахме и веднага на доктор...
Сложиха му няколко инжекции, дадоха му еспумизан и още нещо като глюкоза през устата. Тази сутрин пак го носихме - пак инжекции и ММ ще му слага още в 10.00 часа.
Още снощи спря разстройството, но не става... Не може да стане, няма сили...
Дадохме му вода със спринцовка - изпи я. Но сам не проявява интерес нито към сеното, нито към водата...

Моля ви, молете се за моята душичка...  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт