Тренировки в домашни условия: Тема 46

  • 31 649
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 405
Отчет с MMX + Isometrix  Crazy Мноооого ми хареса!

# 46
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Ето ви една снимка на моя приятелка, на 47 е и от известно време тренира джиу джитсо с мъжа си
Скрит текст:
Аз бягам на работа. Тренировката довечера.

# 47
  • София
  • Мнения: 10 858
уау! Впечатлена съм!  Crazy

# 48
  • Мнения: 1 805
В Плевен състоянието не е по-добро в болницата и то в детското. И цигани, цигани, цигани #Crazy
Мизерия, спахме и ние по двама на легло, на скъсан чаршаф. Според мен детските отделения и родилните такива трябва да са с приоритет.
Браво на Даниела за смелостта!

Щях да ви питам- прави ли ви впечатление колко много хора си солят яденето преди да са го опитали Shocked Shocked Sick.  Това не мога да го разбера! ooooh!

# 49
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Много ви благодаря за отговорите за силовата и кардиото, то шанс пита де, ама аз като по-нахална ви напомних...  Joy

Днес реших да се глезя и си направих тортата на Руми с тиква, само че поради липса на кокосово масло я направих с такова от кашу, по-долу имам снимка на тортата и маслото, както и едно супер елементарно плодово кис. мляко с ягоди :

Скрит текст:

Аз много харесвам винг чун, но за съжаление в Бургас няма  Confused

Последна редакция: пт, 11 апр 2014, 22:54 от TDI

# 50
  • Мнения: 550
ТДИ, много нежна фигура имаш, вижда се, че тренираш, следващия път и преса да покажеш!  Hug
А коя торта на Румяна си правила? Аз нещо съм с потънали гемии днес и мисля да се поглезя с десерт, досега търсих в пинтерест интересни рецепти и май избрах това:
http://www.pinterest.com/pin/301600506268318372/

Щях да ви питам- прави ли ви впечатление колко много хора си солят яденето преди да са го опитали
Да, много ми е познато. Особено като идват у нас на гости и знаят, че аз слагам сол според моя вкус. Имаме един приятел изсипва половината солница. Вече дори не коментирам това с тях, всеки си има глава на раменете и преценява за себе си.

Относно подредбата силова-кардио, при мен зависи от самата тренировка - първо правя по-дългата част, след това по-кратката, така се чувствам най-добре. Любим вариант ми е да редувам в интервали кардио и силова част един след друга.

Днес отчитам ново видео от ФБ, поне аз не го бях правила досега, но го записах в любими. Много ми хареса - комбинация от ХИИТ и няколко упражнения с пудовка:  http://www.fitnessblender.com/v/workout-detail/40-Minute-Brutal- … Burn-Fat-Fast/ik/

# 51
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Айа, благодаря  Hug  ето тази торта: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://fitn … va-tikvena-torta/

# 52
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Вижте тази статия http://www.metaboliceffect.com/cardio-weights-first/. Карди преди или след силова се прави в зависимост от целите и лияното усе6тане.

От4итам с 25 минути интервално бягане и силова за гърди и рамо. Завър6их с клекове и 100 суинга с пудовка.

Сега отивам да плакна о4и със снимки от телефона, 4е на работа не ми излизат  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 426
Имаме си нова тема  Heart Eyes И отново е страхотна, майката с децата са ми фаворити от снимките  Heart Eyes
Благодаря на Мери за старанието   bouquet
Атланта  Shocked Супер тяло има приятелката ти, поздравления за жената  Simple Smile
ТДИ също е пуснала снимки Simple Smile Много добра форма, толкова скоро след раждане  Simple Smile

Аз си тренирам, но в последно време нямам изобщо сили. Сутрин ставам изморена и докато не закуся се чувствам като болна. Не ми се е случвало досега такова нещо  Crossing Arms
Вторник, сряда и четвъртък - flexibility клас.
Петък(днес) - Pure cardio & Cardio abs  Peace Направо с мъка ги направих  Tired

Сега пека рибка, ще задуша и броколи и това ще ми е вечерята  Flutter
Ние тук сме вече отпускари за Великден  Simple Smile Другата седмица с половинката ще направим една екскурзия и flexibility класа за седмицата ще го пропусна. Инсенити също няма да мога да правя, защото няма да нося компютър. Ще тренирам нещо от ютуб или във фитнеса в хотела  Peace
Хубава вечер на всички   bouquet

# 54
  • Мнения: 5 405
Щях да ви питам- прави ли ви впечатление колко много хора си солят яденето преди да са го опитали Shocked Shocked Sick.  Това не мога да го разбера! ooooh!
ДА!  Sick

# 55
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Аз спадам към групата на солящите  Confused Отчитам го като изключително лош навик, но иначе просто не ми  е вкусно. "Лекува" се предполагам. Въпрос на навик. Възприятията се възпитават. Но така ми харесва и на този етап не мисля да вървя срещу себе си.
Кръстът вече не ме боли, но още почивам. Най- късно от понеделник ще започвам отново.
Мери, благодаря за страхотно оформената тема  Hug

ПП. ТДИ, страхотни снимки за жена с бебе на 3 месеца  Hug
ППП. Също така, зная и, че злоупотребявам и с употребата на оцет. Особено има един БЯЛ балсамов- откачам само като усетя аромата му.  Crazy

# 56
  • Мнения: 5 405
ПП. ТДИ, страхотни снимки за жена с бебе на 3 месеца  Hug
Подкрепям с две ръце!  Peace

Солта се отказва мега бързо, за разлика от сладкото... За 1-2 седмици (дори 2 са много, но хайде сега.. да дадем варианти Grinning ) може да спреш да си слагаш сол в храната!  Flutter

# 57
  • Мнения: 561
Юху! аз още съм сред вас!
Мери, чудна тема!  Hug И аз помислих, че на първата снимка е Бобченка.
ТДИ, браво, чак не ми се вярва, че само преди 3 месеца си родила!
Даниела, поздравления за инициативата и изглеждаш страхотно  Hug

Аз хич нямам време да се разписвам напоследък, назначиха ме на пълен работен ден и още и си нагласям графика, но гледам да не изпускам тренировка с изключение на вчера и днес - на лекции съм и се чувствам като пребита вечер. Тези дни ми е много зле физически, особено привечер - много отмаляло ми става, започва да ми се вие свят и да ми се гади, вчера имах чувството, че ще колабирам, докато се прибера. Днес пак така, затова и реших да не тренирам. Последните две седмици ми бяха изпълнени с много нерви и не можете да си представите колко много се разведрявах, докато ви чета  Hug
И да не забравя - правих суровата торта гараш на Руми онзи ден, стана страОтна! Носих на работа и се омете за нула време, дори шефът ми, който никога не прави комплименти, каза че била "убиец"  Mr. Green Руми, оле!

# 58
  • Мнения: 152
Запис и отчет с третия ден от турбото Simple Smile

# 59
  • Мнения: X
Отчитам двойната тренировка на Бетата- Upper focus  и Core cardio!
Довърших с няколко стреч упражнения ала ФБ!

Докладвам, че така не съм се потила от много време! Почти го докарах като тях,
но без капките по земята. За сметка на това пък аз бях като локва на края!  Joy

Та, Шанс, даммм, Шон е страшно сладкодумен, но след известно време тренировки с него, ти идва да го фраснеш с нещо тежко и болезнено! Нооо без болка няма резултат! Wink

ТДИ, браво, момиче! Hug

Данито и Дели да се стягат бързо! Оридел също! Ама ха! Кой ви е разписал отпусно, м?! М?! Hug

Сол ползвам малко и много се радвам, че покрай мен и ММ я намали! Въпреки, че пак си добавя в храната, количеството е значително по- малко! А от около 6м. ползвам хималайска сол! Peace

Общи условия

Активация на акаунт