К.О.Т.К.И.-те [тема 5]

  • 32 224
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 469
fiore, много хубави снимки!
+1 Ама и тя хубава,та хубава! Hug
Много ми допада да зяпам различни фасади на сгради и паркове.Като се замисля,даже повече от цветя или животни Rolling Eyes
Така е! И Фиорчето е хубава! В нашата тема всички са хубави Hug

# 31
  • Мнения: 6 031
Фиоре, на мен също ми харесаха снимките! Благодаря, че ни ги показа!  Hug

# 32
  • Мнения: 4 571
Наистина изглежда спокоен град. Много хубави снимки! Фиорче, а ти с какво точно се занимаваш, ако е удобно да споделиш, разбира се.

Последна редакция: пт, 11 апр 2014, 20:30 от Hellenn

# 33
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Фиорче, благодаря че сподели  Hug Не съм ти ровила до сега в албумите, ама ти бая си обикаляла  Crazy Ще седна някога да гледам, че има бая какво да се види!

На снимките хич не изглеждаш отегчена, но светлата коса повече ти отива  Heart Eyes

Да, ако не е проблем я кажи къде пращат командировки по такива хубави места  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 6 031
Какъв пропуск, да не сте запомнили с какво се занимава Фиорчето.  Joy

# 35
  • Мнения: 4 571
Тези руснаци от "Посрещнете руснаците" ме разбиват!

# 36
  • Мнения: 469
Николинчето Laughing и то да си признае какви са тези ВИП събития Hug

# 37
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
 afwitch afwitch afwitch
А Въййй,нова тема,3-та стр. ужасТ  ooooh!
Шебеченце  Hug Hug Hug
След 20 дена ми предстои(й) newsm78 пътуване от Северна Ирландия до България,за 3-ти път ми е,но все още не мога да разбера как,аджеба,да стигна до там...моля за помощ  Praynig И моля ви,не се заяждайте с мен,че съм много чувствителна и като се разчувствам и забравям какво съм прочела и ще се наложи отново да ви питам  hahaha
Сега се връщам да чета и да разглеждам снимки и да се смея  newsm62

# 38
  • Мнения: 27
Привет,котета

няма да пътувам, но мога да ви черпя едни стари снимки из горите  Joy

Скрит текст:
***Mimeto*** и аз обичам водопадите Grinning

http://bonib.snimka.bg/nature/vodopadi.813405.32975910

# 39
  • Мнения: 469
Чефи, отговорът го има в поста ти. Яхаш метлата и ей къде е Бургас Hug

# 40
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Чефи, душа ранима  Hug Скачай на метлата, задай координати и се моли да те докара направо у вас. Те това е чалъма  Mr. Green

Ети  Hug Бях дама на съседа до нас. Той е управител на дискотека и партито беше там. Нямаше как да му откажа, защото обикновено ходим там без вход и един вид съм му задължена.
А това ми е булчинската прическа, между другото. Само че, тогава 2та кичура ще са прибрани назад и косата ще минава над ушите ми, а не зад тях, както сега.

Хелънче, да не почна и ти да ги гледаш  Laughing Между другото, Камалия има клип сниман в София:
https://www.youtube.com/watch?v=C6PjPBDH1fw

# 41
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Nikolija, Eti*,благодаря ви  Hug,много бяхте мили   bouquet
Даже от удоволствие изядох и третия си "МАРС" в рамките на половин час  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 14 418
sboneva,добре дошла Hug
Благодаря за почерпката-обичам водопади и въобще водааа  sport027

# 43
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Много ви благодаря за милите думи.  Hug А с какво се занимавам - учителница съм и аз - италиански език преподавам. И от време на време имаме възможност за мобилности по европейските програми, даже сега трябваше да замина за Лисабон, но поради здравословните ми проблеми се отказах.

# 44
  • София
  • Мнения: 413

sboneva Точно преди две седмици гледах снимки от същия водопад и много ми хареса, записала съм си го в програмата, че до края на месеца имам още два водопада, утре дано стигна до Боров камък и Скакля  Praynig

Фиоре Сега ти разгледах снимките, супер са   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт