Вайбър

  • 295 476
  • 1 618
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 249
може ли да получавам съобщение  на вайбъра без да съм му дала телефонния си номер  има ли някакъв начин

# 76
# 77
  • Мнения: 25 750
Вайбър е през сим картата, ако не ти знае номера, не може да ти пише по вайбър.

# 78
  • Мнения: 4 841
Уж съм що-годе грамотен човек, обаче не мога да си обясня как точно работи вайбъра, и туй то... Моля, дайте едно рамо! Ще опиша два казуса, които силно ме вълнуват.

Първи случай. Лицето Пенка има моя телефон в контактите си. Аз обаче не искам да контактувам с лицето Пенка, затова съм изтрила нейния телефон, и го трия отново и отново всеки път, когато ми позвъни. Когато аз се присъединя към Вайбър, лицето Пенка ще получи ли съобщение, че съм се присъединила, и защо?

Втори случай. Лицето Ганка няма моя телефон. Аз имам нейния, и съм ѝ звъняла два-три пъти, но с опция "скрит номер". В един момент лицето Ганка се включва към Вайбър, и аз получавам съобщение за това. Въпросът е, получило ли е лицето Ганка обратна информация, че АЗ също съм във Вайбър, както и може ли да види моя телефон и профил?

Много благодаря на всички за разясненията.

# 79
  • Мнения: 804
Щом Пенка има твоя номер,ще вижда,че имаш Вайбър!
Щом Ганка няма твоя номер, няма да вижда нищо!
Пенка можеш да я блокираш във Вайбър.Ще те вижда,но няма да пише Laughing

# 80
  • Мнения: 25 750
Но ако Пенка разбере, че е блокирана ще се разсърди. Mr. Green

# 81
  • Варна
  • Мнения: 40
Здравейте, опитвам се да инсталирам viber на компютъра - въвеждам кода, който получавам на телефона и ми дава невалиден код, инсталирах наново програмата, но пак е същото.

# 82
  • Мнения: 25 750
Здравейте, опитвам се да инсталирам viber на компютъра - въвеждам кода, който получавам на телефона и ми дава невалиден код, инсталирах наново програмата, но пак е същото.
Кода 4 цифрен ли е?

# 83
# 84
# 85
  • Варна
  • Мнения: 40
пак същото Sad

на този номер има инсталитани съответно на телефон и на 2 компютъра /и двата съответно преинсталирани и сега се опитвам да си ги добавя наново/

# 86
  • Мнения: 25 750
Не знам, защо не ти се получава. Аз имам нов лап топ и също не стана от първия път, после пък ми пратиха кода след 20 минути, Laughing но след като го въведох нямаше проблем.
Рестартирай, и опитай пак.

# 87
  • Варна
  • Мнения: 40
"There seems to be an error activating Viber on your device. Please contact support: http://support.viber.com"
ново 20 след новата преинсталация Sad

# 88
  • Мнения: 673
Здравейте,
Бихте ли ми казали как се изтриват стикери от вайбър?
Благодаря предварително

# 89
  • Мнения: 1 308
В темата "Въпроси всякакви" бях питала, но отговор не получих, та се надявам тук да открия решението на проблема - с Нокиа Лумиа 520 съм и не получавам известия, когато някой ми е писал или звънял във Вайбър, без значение дали съм он или офлайн. Чак когато отворя приложението, тогава виждам пропуснатото. В настройките на телефона за известия уж всичко е ок, ама очевидно не съвсем Thinking

Общи условия

Активация на акаунт