Вайбър

  • 295 060
  • 1 618
  •   1
Отговори
# 765
  • София
  • Мнения: 12 006
Споко де, грешки стават. Важното е, че няма да прочете какво си написала, освен ако между изпращането и триенето, т.е. докато изтриеш да си е гледал/а телефона. След изтриването няма как да види какво си писала, а само, че си писала и изтрила.

# 766
  • Мнения: 1 210
Е, разбира се Simple Smile Самото съобщения не беше кой знае колко фатално, по-важно ми е да не се вижда
 от кого е изпратено... doh smile3511

# 767
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Ако си си въвела името във вайбър, ще види. Ако не си, ще ти вижда само телефонният номер.
Ако имаш снимка ще ти я види, ако не си я задала да е видна само за контактите ти.

# 768
  • Мнения: 1 210
Ако си си въвела името във вайбър, ще види. Ако не си, ще ти вижда само телефонният номер.
Ако имаш снимка ще ти я види, ако не си я задала да е видна само за контактите ти.
НощенЯстреб, махнах снимка, махнах име...надявам се само номера да вижда...  Praynig Благодаря!

# 769
  • Мнения: 6
Здравейте,
Имам следния въпрос: Ако изтрия "таен чат" (този с паролата), възможно ли е въпреки това да продължавам да получавам съобщения там? Или на човека, който ги праща ще му дава, че не са доставени? 🤔
Ще съм благодарна, ако някой може да ми помогне!
Благодаря предварително 😊

# 770
  • Мнения: 10 602
Най-сигурният начин да спреш да получаваш съобщения от него, е да го блокираш.

# 771
  • Мнения: 42
Добър ден,

Когато се сменя само телефонният апарат, трябва ли да се деактивира акунтът във вайбър на стария телефон? Като се има предвид, че въпреки че ще съм със същия номер - вероятно ще ми дадат нова сим карта, защото тази последната, знаете, понякога е различна по вид.

Благодаря!

# 772
  • София
  • Мнения: 8 106
Много се дразня на Вайбъра, че дава известия за нови съобщения 10-15 минути, след като са изпратени. При някой друг има ли го това? И в Скайпа е същото.

# 773
  • Мнения: 322
При мен си идват почти на момента, зависи евентуално и от мрежата, ако нещо се губи обхват, но чак 15 минути не.. А за скайпа нищо не мога да кажа, не го ползвам от много време.

# 774
  • Мнения: 10 602
И при мен са на момента.
Рестартирай телефона или преинсталирай.

# 775
  • Мнения: 5 244
Много се дразня на Вайбъра, че дава известия за нови съобщения 10-15 минути, след като са изпратени. При някой друг има ли го това? И в Скайпа е същото.
Може би смартфонът ти има някаква функция за пестене на енергия, която ограничава известията.

# 776
  • Варна
  • Мнения: 1 559
И при мен Вайбър прави номера с известията. Доста често ми дава съобщението, едва когато отворя приложението.При приятелка е същото. Преди време преинсталирах и пак същото. Ще пробвам пак..

# 777
  • Мнения: 16
Добър ден на всички!

Интересува ме, дали е възможно по някакъв начин да се фалшифицира кореспонденцията във Viber? Малко предистория: преди около 2 седмици получих 10-15 скрийншота, от които става ясно, че съпругът ми е излизал 3 пъти с някаква жена с цел интимни срещи. Чела съм, че има начин да се фалшифицира кореспонденция във VK и др. социални мрежи, ама ми се струва невъзможно да се направи нещо подобно във Viber, предположение, че не става дума за 2-3 изречения, а за поне 10 екранни снимки с много текст. Има ли някакви признаци, по които мога да определя, че комуникацията е истинска? Надявам се, че някой ще ми помогне да хвърля светлина върху този проблем.

Хубав ден!

# 778
  • Мнения: 19 687
Всичко е възможно, разбира се. Тъй като протоколите на Viber и WhatsApp са non-repudiable, единственият начин да си сигурна е да провериш телефоните на двамата. И там пак не е хептен сигурно, защото, ако примерно смениш телефон (апарат), енкрипшън ключа ще е различен и е трудно за доказване. Въпросът е защо някой ще си дава толкова зор. Макар че всякакви психопати има...

# 779
  • here and now
  • Мнения: 4 207
Може и още как. Щом нямаш достъп дирекнто до телефона, всичко може да ти покажат.

Общи условия

Активация на акаунт