ИСТАНБУЛ и лалетата [тема 31]

  • 62 182
  • 790
  •   1
Отговори
# 780
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Ще се броим ли, Чефи? hahaha

# 781
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
За какво мислиш съм тук и дебна  hahaha

# 782
  • Мнения: 4 571
Ооооооо, аз пак ще ви изпреваря!

# 783
  • Мнения: 6 031
Ох, бре ужасни сте. Не съм готова.  Mr. Green

# 784
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
Ох, бре ужасни сте. Не съм готова.  Mr. Green
От хора без работа какво очакваш  Mr. Green

# 785
  • Мнения: 4 571
Ох, бре ужасни сте. Не съм готова.  Mr. Green
От хора без работа какво очакваш  Mr. Green


Пепел ти на езика! Това не се отнася за мен! Не ме гледайте, че се мотая тук!  Sunglasses

# 786
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 592
 smile3505

# 787
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 731
 Cry Няма да настоявам да ми отговорите, явно съм станала невидима и след третото(това е третото ми запитване тук) питане, ще ви оставя на мира Hug
Май в темата няма никой, който да може да ми даде малко яснота по въпроса, който зададох преди 5 страници newsm78
 Hug Hug Hug  bouquet

# 788
  • Мнения: 6 031
Cry Няма да настоявам да ми отговорите, явно съм станала невидима и след третото(това е третото ми запитване тук) питане, ще ви оставя на мира Hug
Май в темата няма никой, който да може да ми даде малко яснота по въпроса, който зададох преди 5 страници newsm78
 Hug Hug Hug  bouquet

Моля да имате малко търпение, защото в момента правя новата тема(тази надскочи позволените страници).  Simple Smile

# 789
  • София
  • Мнения: 13 141
Cry Няма да настоявам да ми отговорите, явно съм станала невидима и след третото(това е третото ми запитване тук) питане, ще ви оставя на мира Hug
Май в темата няма никой, който да може да ми даде малко яснота по въпроса, който зададох преди 5 страници newsm78
 Hug Hug Hug  bouquet

Може би си забелязала, че се отговаря дори на супер досадни въпроси (не говоря за твоя), на които всеки може да си отговори сам ако прочете първи пост на темата. Просто никой от пишещите не е ходил с кемпер и няма как някой да ти отговори. Мое лично мнение е, че не е подходящ начин за разглеждане на Истанбул.  Grinning Едва ли ще можете да достигнете с подобно возило до по-централни части, а градът е твърде голям, за да се обикаля от покрайнините. А и веднага се сетих за неприятната случка със съфорумката, която обраха до тол-пункта на магистралата на входа на Истанбул. Хем там освен поща има и полицейски участък.  ooooh!

Скрит текст:
Дали вече има резултат от изпита на момчето? Дано са го приели, въпреки стресиращата случка!

Задала ли си въпроса си тук - http://www.offroad-bulgaria.com/forum.php ? Може би ще има по-осведомени.

# 790
  • Мнения: 6 031
Заповядайте в Новата тема

Общи условия

Активация на акаунт