Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 11

  • 39 752
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 593
Ваня  Heart Eyes newsm10 smile3521 smile3521 newsm51 newsm51 newsm51 обичам да те чета! И съм на 100 % съгласна с теб! Но ето тези изречения ... за тях шапка ти свалям  newsm20
"Да подчертава братството и да залъгва Кузей, че го обича като брат, за Гюней е средство да държи сърцето на Кузей затворено и далече от Джемре. И той много добре си служи с този инструмент."
Абсолютно вярно!   bouquet
А това е писано сякаш за Гюней  Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 01 май 2014, 23:45 от queen_fenka

# 706
  • Мнения: 1 045
Червилотоо,червилотооо-кръвното качих!Тааааяяя,в Малки тайни беше пак иди -приди,ама тукааа-се е Оляла!

# 707
  • Мнения: 2 472
Много силен епизод с много хубави моменти.
Силни сцени между двама приятели. За пореден път се вижда, че Али е готов на всичко за Кузей.
Понякога  си мисля, че Али се грижи повече за приятеля си отколкото за годеницата си. Трудно ми е да повярвам, че в реалността това е възможно и изобщо, че съществува чак такова приятелство.
Радвам се за тях, защото Кузей винаги има на кого да разчита и знае, че винаги ще е до него.

Кузей изглежда изтощен от цялото напрежение. Понякога се чувства безсилен пред случващото се.
Признането на Джемре пред него беше неочаквано, точно както и това, което разбра тя от Гюней.
Джемре изглежда съсипана и в този момент дори не успя да се зарадва, че любовта й може би е споделена. За първи път тя чува тази "истина" от Гюней и определено беше неподготвена.
Радвам се, че поне тя се опита да бъде искрена от двамата и си призна чувствата. Кузей постъпи малко нетактично като и каза да замълчи. Мълчанието нямаше да оправи нещата и още по- малко щеше да потисне чувствата им. С право е обидена.

С всеки изминал епизод се убеждавам, че Гюней все още изпитва нещо към Джемре. Не иска по никакъв начин тя да има нещо общо с брат му. Ревнува я. Дори в навечерието на сватбата си той беше готов да остави всичко заради нея. Много ме е яд на него, защото дори за минута не се замисли, че е един егоист и няма право да се държи по този начин. Да се извиниш е човешко, макар той да не притежава вече много човешки качеста.

Зейнеп беше УжасТТна на сватбата. Какво беше това червило, ума ми не го побира? Аз не можех да гледам на друго място, само в устата й. Как му се откъсна на Кузей да я похвали, че била чак пък толкова прекрасна?
Джемре ми хареса повече, само причекста й нещо не ми допадна. Беше много нежна с този лек грим.
Булката също беше хубава и как иначе, та нали това беше нейният ден. Освен хубава беше и много щастлива.
Откакто Венюс и Баръш се разделиха сякаш тя се е разхубавила.
Хандан нали се канеше да си скъси косата и да я изсветли точно като "сватята', та затова и тя ме изненада, че си беше със същата прическа както си я знаем.
И щях да пропусна "най- красивата" - г-жа Гюлтен. Ама как можа да си го причини това тази жена. То не беше прическа, грим, рокля. И си вярва, че наистина е хубава.  Joy Добре, че поне самочувствие има. Малко се изложи, попринцип я харесвам как изглежда.

# 708
  • Мнения: 186
Добро утро, момичета и хубав ден ! Hug


Снощи погледнах серията напред, 86 мисля, която тази вечер ще излъчат, пише финална на 1 сез.
В последните секунди е показано как Кузей държи Али и идва линейката и нищо преди това,
може и така да приключи, по-приемливо, ако спират филма, да не стане с тази силна болка...


Прощавайте, аз съм в грешка, ето последната, финалът, не искам да погледна, толкова болка има...
http://www.videoclip.bg/watch/SEVER-UG-Kuzey-Guney-Ep86-3BG-audioFINAL-SO1orgnu6i

Последна редакция: пт, 02 май 2014, 09:32 от allisas73

# 709
  • Мнения: 2 472
Добро утро!  Hug

Не ми се иска да прекъсват филма. Защо винаги правят така? Точно на най интересното го спират.
Не съм виждала реклама на някой друг сериал да въртят. Дано да ни оставят нашия филм.

# 710
  • Мнения: 18 593
Добро утро и от мен!  Hug
Алиска  Heart Eyes ма какви са тези номерации на сериите  newsm78 Снощи не беше ли 75 серия  newsm78 Поне във фейса така пишеше ...
Марийче  Heart Eyes и аз никъде не видях да рекламират някой друг сериал на мястото на нашия ... дано не го спрат, че ще им подпаля страницата на тези от бтв - то  Joy Joy Joy Рано е още за почивка ...
Може и да бъркам, ама не си спомням до сега да са спирали по средата филм с Къванч  newsm78 Нито Перла, нито Менекше и Халил, нито ЗП ... така ли беше или се бъркам ?
Малко снимки от предстоящата серия довечера










# 711
  • Мнения: 2 472
Фенче, привет и на теб  Hug

Аз не се сещам кога точно са спрели Перла и ЗП, но и според мен е рано за почивка.

Ех, най- после са хванали Ферхат и Симай.

# 712
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добрютрю в мръчкавото утро!

За всички, които не са успели да гледат новия игрален филм - топъл, пресен, пари направо - от 2013 г., давам отново линковете. Времето е само за гледане на филми Joy

http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=94553

http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=403086&hit=1

За непрочелите обяснявам:

EЙ ТОВА Е САМОТАТА

в гл. роли - Енгин Алтан (Русия Енгин) и Йозгю Намал
Може да се нарече романтична комедия, но не е блудкаво-мазен и глупав, каквито обикновено са.
Съвременен сюжет, банална любовна история, поднесена по небанален начин.
Много елегантен диалог, на места доста остроумен, дори има култови реплики.
Много красиво заснет - и външните, и вътрешните сцени са много красиви.
Страхотна музика - героят е рокаджия-китарист.
Много сладко хлапе, момиченце. От устата му - бисери на детската мисъл. Бонбон!
Ведро, свежо филмче, което ще ви накара да помечтаете и да се усмихнете.
И: най-важното - няма никакво насилие. Е, почти.

Гледайте го, момичета, няма да съжалявате.
Герика и Лакунабейб от Лошите момчета са си направили труда да го преведат и му сложат субтитри, за да може и ние да го гледаме. Възползвайте се! Ако някой не го хареса и реши, че си е изгубил времето, позволявам да си го изкара на мен Joy Joy Joy, че съм го подвела.


Фенче,мило! За теб не бях сигурна, защото знам, че гледаш само филми с Киво. И аз се надявах на музиката и на реверанса към Фреди, но не знаех дали ще е достатъчно да ти задържи интереса за останалата част от филма.

И аз, като Димето, съм киноманиак и то не от вчера, а откакто се помня. И понеже предпочитам киното пред сериалите, съм изгледала почти всички турски игр. филми, които могат да се намерят преведени. Много са различни от сериалите. Съвсем различна действителност показват.
Турското кино е ново за мен. Открих го преди две-три години с един филм, който мислех, че е немски. Оказа се после, че режисьорът е турчин (за Фатих Акън става дума). И се отвори нова врата за мен, непозната и интересна.
Сериалите са привлекателни за мен единствено заради възможността да си общуваш с хората. п
Покрай обсъждането на сериите изникват нещата, които истински ни вълнуват и ни карат да споделяме мислите и чувствата си, а това за мен е най-интересното нещо на света - отношенията между хората и различния начин на възприемане.
Ако не бяхте вие и други съфорумки, от други теми, едва ли щях да изгледам и един сериал. Даже си мисля, че не бих гледала сериал, ако само аз го гледам и няма с кого да си го разнищвам. Ми то не е интересно, ако няма кой да плювка по любимеца ти, пък ти скочиш да го защитиш. Joy Joy Joy

Сега, като приключих с емисията "Искрено и лично"  Joy Joy, мислех да кажа и нещо по темата, ама стана много дълго, ще се отегчите. Айде после.

# 713
  • Мнения: 2 472
Ето на какво попаднах сега :

"На 7-ми май Сряда Свършва Първият Сезон на "Север Юг", Вторият тръгва веднага на 8-ми май Четвъртък!

Първият сезон на "Север Юг" - най-рейтинговия турски сериал у нас, свършва На 7-ми май Сряда. Би Ти Ви ще излъчи финала от 20 часа. Разбира се, продължение ще има. Без голяма пауза - още в Четвъртък на 8-ми май започва вторият сезон. По изключение във вторник Би Ти Ви няма да излъчи епизод заради официалния празник. На Гергьовден телевизията ще има празнична програма. И на мястото на турския "Север Юг" ще върви българският филм "Тримата от запаса". Все пак до края на годината Би Ти Ви трябва да излъчи абсолютно всички епизоди на "Север Юг". Те са общо осемдесет, като в оригиналния формат те са от по час и половина. Отскоро с такава продължителност вървят сериите и по Би Ти Ви. Преди това телевизията ги излъчваше по-кратки - по 40 мин.

Това е информация от страницата на сериала във Фейсбук.

# 714
  • на Морето
  • Мнения: 512
Ето на какво попаднах сега :

"На 7-ми май Сряда Свършва Първият Сезон на "Север Юг", Вторият тръгва веднага на 8-ми май Четвъртък!

Първият сезон на "Север Юг" - най-рейтинговия турски сериал у нас, свършва На 7-ми май Сряда. Би Ти Ви ще излъчи финала от 20 часа. Разбира се, продължение ще има. Без голяма пауза - още в Четвъртък на 8-ми май започва вторият сезон. По изключение във вторник Би Ти Ви няма да излъчи епизод заради официалния празник. На Гергьовден телевизията ще има празнична програма. И на мястото на турския "Север Юг" ще върви българският филм "Тримата от запаса". Все пак до края на годината Би Ти Ви трябва да излъчи абсолютно всички епизоди на "Север Юг". Те са общо осемдесет, като в оригиналния формат те са от по час и половина. Отскоро с такава продължителност вървят сериите и по Би Ти Ви. Преди това телевизията ги излъчваше по-кратки - по 40 мин.

Това е информация от страницата на сериала във Фейсбук.
Според мен половината от тази информация трябваше да е в скрит текст.Не е коректно спрямо тези,които не са гледали сериала и не искат да знаят какво ще се случи.

# 715
# 716
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Ето на какво попаднах сега :

"На 7-ми май Сряда Свършва Първият Сезон на "Север Юг", Вторият тръгва веднага на 8-ми май Четвъртък!

Първият сезон на "Север Юг" - най-рейтинговия турски сериал у нас, свършва На 7-ми май Сряда. Би Ти Ви ще излъчи финала от 20 часа. Разбира се, продължение ще има. Без голяма пауза - още в Четвъртък на 8-ми май започва вторият сезон. По изключение във вторник Би Ти Ви няма да излъчи епизод заради официалния празник. На Гергьовден телевизията ще има празнична програма. И на мястото на турския "Север Юг" ще върви българският филм "Тримата от запаса". Все пак до края на годината Би Ти Ви трябва да излъчи абсолютно всички епизоди на "Север Юг". Те са общо осемдесет, като в оригиналния формат те са от по час и половина. Отскоро с такава продължителност вървят сериите и по Би Ти Ви. Преди това телевизията ги излъчваше по-кратки - по 40 мин.

Това е информация от страницата на сериала във Фейсбук.
Според мен половината от тази информация трябваше да е в скрит текст.Не е коректно спрямо тези,които не са гледали сериала и не искат да знаят какво ще се случи.

Еее, ти пък сега! Ние тука не издребняваме толкова! А и с изключение на заглавието "Тримата от запаза", всичко друго си е баш за тука.

# 717
  • Мнения: 2 472
Веднага си редактирах поста и изтрих информацията! Не прочетох до край и не видях, че има инфо за предстоящите събития. Извинявам се! Аз също не съм гледала напред и не знаех какво ще стане!
Опитах се да бъда " коректна". Не е нужно веднага да се скача, значи!!!

# 718
  • Мнения: 18 593
Марийче    love001  love001  love001 newsm44 newsm44 newsm44
мнооого хубава новина, благодаря!
Светленце  Heart Eyes кой ти каза, че гледам сериали само с Киво  newsm78 Да, него го гледам предимно, но гледам и други - гледала съм 1001 нощ, Мелодията на сърцето, Сълзи над Босфора, Езел, ВВ - не до края  hahaha заради Мерве го зарязах, сега следя Чучулигата и Хулиганът. Е, виждаш ли колко са много? Joy Joy Joy поне за мен, аз по принцип преди да мерна Киво в Перла не гледах сериали. А турски игрални филми съм гледала, много ги харесвам. И този много ми хареса! Не само заради музиката  Joy Joy Joy въпреки, че бях много приятно изненадана.
Сега ще ви кача снимки до края на 1 сезон. След малко  hahaha
Само не разбрах, какво издава информацията, която сподели Марийчето от това, което ще се случи  newsm78 newsm78 newsm78
ааа, сега видях, че е имало нещо, но аз не съм го прочела  Joy Joy Joy

# 719
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Фенче, останала съм с грешно вхпечатление, начи. Може би беше Госпожата, която гледа само с Киво newsm78 Няма да се извинявам, щото не е нещо обидно, нали така?

Общи условия

Активация на акаунт