Север-Юг (Кузей- Гюней) по БТВ - тема 11

  • 39 760
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 18 691
Още малко снимки, топли, топли newsm53












# 721
  • Мнения: 18 608
Скрит текст:
















Който не иска да знае какво ще се случи - Да не ги гледа !!!
Айричка  Heart Eyes благодаря! Светленце  Heart Eyes така е, объркала си ме с Мимето  Joy Joy Joy няма нищо, разбира се! Peace

# 722
  • Мнения: 186
Марийче, така ме зарадва , благодаря ти  newsm51 newsm51 newsm51


Светле  Hug и на теб отново благодаря , дано имам жреме да го изгледам,  newsm51


На всички ви - вълшебен ден  newsm51 newsm51 newsm51

# 723
  • на Морето
  • Мнения: 512

# 724
  • Мнения: 18 691
Снощи серията беше емблематична, но това, което мен най-много ме впечатли беше разговора между Г. и Дж.
Още не мога много да асимилирам с каква цел Гюней разказа на Джемре с такива подробности, това което се е случило преди катастрофата и най-накрая й каза „Кузей те обича”. Може би защото искаше да провери какви са чувствата на Джемре към Кузей, да види дали наистина тя се е влюбила в него и по този начин да изтласка връзката им  в друга посока.  Да провери дали Кузей ще се отдаде на тайната им любов. А  Джемре беше толкова шокирана от случилото се, че в гнева си извика „Мразя и двама ви”! Но това , което най-много ме изуми е че Гюней почти й се обясни в любов, след толкова време и преди сватбата си #2gunfire Думите му бяха:”Където и да сме няма да можем да се разделим”. Той наистина ли вярваше, че Джемре още го обича или това беше поредния тест newsm78. Много е опасен, така си играе с чувствата на хората  #2gunfire.Значи той все още имаше тръпка към нея и сега изведнъж реши , че може да се откаже от всичко заради нея, А дали наистина може? Или тези чувства бяха подсилени, от факта, че Джемре и Кузей се обичат, а той е останал извън играта. И какво е това чувство на собственост: „В деня в който бъдеш с моята годеница ще си оправим сметките” Толкова злоба, завист, безсилие и егоизъм , нямам думи Mr. Green #2gunfire

# 725
  • Мнения: 18 691
  smile3503 Toва е от гръцката фен страница
AND THE WINNER IS No 7 (KUZEY & CEMRE)

 1=38 
 2=7
 3=24
 4=14
 5=36
 6=6
 7=49

# 726
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Айринче, страхотен пост! Точно това си мислех и аз снощи...

И естествено, че я разбирам Джемре, че отиде първо да пита Кузей, а после Гюней, докато не разбра всичко. Защото не може да ти кажат нещо такова, само да го загатнат и ти да не искаш да разбереш какво всъщност е станало. Гюней й загатна, възбуди й любопитството, а после каза - питай Кузей за останалото.
И питам сега Камелка - има ли жена на света, която не би искала тутакси да разбере истината? Дали има жена, която в този случай да махне с ръка и да каже: а бе кво ме интересува, не искам да знам!

# 727
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Първата трябва да е Сонгюл, щото Къванч е Мехмед. Втората не мога да я позная. Третата също. Мисля, че е Фарах - заради русата коса и сапунената пяна по Къванч newsm78

# 728
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Airra, Фенче, ina_sotirova7, margita9, mariq91, papa6ka, svetal4o27,Тина,Ванче, cezar allisas73,Ваня
Здравейте и в днешния празничен ден

Скрит текст:
Днес почитаме паметта на цар Борис-Михаил, покръстил българите
Днес Българската православна църква отбелязва деня на Свети Борис-Михаил, покръстител на българите и забележителен държавник. Построил редица храмове и манастири. Радетел за изграждането на независима Българска църква. Плод на неговата културна политика е въвеждането на старобългарския език и писменост в богослужението и в държавния живот и създаването на първите български книжовни и просветни средища. Починал е на 2 май 907 г.
Имен ден празнуват Борис, Борил, Боряна, Борислава, Борислав. Честито!


Айра, за това което си написала+1 newsm10

# 729
  • Мнения: 1 012
Мацки! Имам проблеми с пускането на новата тема. Търпение, моля.  Hug

# 730
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 855
Първата трябва да е Сонгюл, щото Къванч е Мехмед. Втората не мога да я позная. Третата също. Мисля, че е Фарах - заради русата коса и сапунената пяна по Къванч newsm78
Светле, мисля ,че третата е Берен... newsm78, седмата е от СЮ с Джерен....добре, че я няма Ками,защото липсва сложена снимка с целувка с Зейнеп Joy Joy

# 731
  • Мнения: 2 116
Здравейте!
Хубав ден и днес!



Един мъдър лекар казал:
“Най-добрите лекарства са любовта и грижата.”
Някой го попитал: “А ако не помогнат?”
Лекарят отвърнал: “Увеличете дозата.” /от нета/

allisas73, Мария, Фенче, Светле, cezar, Airra, gostenka68, Ромина, привет! Hug

Благодаря за настроението което и днес е по страничките на темата!   bouquet

На всички които ще пътуват- Ванче, Ками - приятно изкарване на дните за почивка и лек път!   thumbsup

gostenka68, благодаря за инфото в спойлера! Hug
Честито на именниците!   bouquet

Момичета, споделили сте и сте наблегнали на основните моменти и детайли от епизода вчера.
Изчетох ви, повече от интересно и приятно ми беше.  yes
Благодаря!   bouquet

С позициите на Фенчето,  Airra и Светлето- много близко сходство- почти напълно даже! yes
vanja@, да кажа и аз като Фенчето- обичам да те чета.
А удоволствието ми е на квадрат, защото и аз мисля и приемам случващото се с героите ни така както си споделила! Hug
Мария, чудесен пост отново за еп. вчера, а и хубава новина за сериала ни- благодаря ти!      bouquet   Hug

allisas73 и за мен е много тъжен финала на 1-ви сезон. И ако сега ще имаме възможност веднага да преминем към втори представям си колко е било трудно докато сериала е бил следен онлайн, а е имало и почивка навярно. Rolling Eyes

Фенче, и аз забелязах разминаване в номерацията на бг еп. даже бях го споделила с вас тук. Във Видеоклип са напред с няколко- не знам на какво се дължи... newsm78.
В програмата на БТВ не е спомената номерацията на еп., но в страницата във фейса е. Аз също се движа по нея. А дали тя е по-правилна-също не знам.

cezar, уточненията са винаги на място-да, а ако са и с повече усмивка- още по-добре.
Да сме коректни е добре- да, а ако е в комбинация и с повече разбиране...най-добре. yes


Аз си мисля от вчера нещо друго... Thinking
Значи Гюней казва на Джемре- отказах се от теб заради брат си.
Добре, да приемем, че е така, тогава защо им казва- винаги ще съм между вас?
Значи уж се отказва, а в същото време не се отказва да бъде пречка между тях и любовта им.
Ами то ми е нелогично и абсурдно...защото като стои между тях за никакво негово отказване не става дума.
И друг още по-голям абсурд- та той сам избра да е с Бану, нещо повече ожени се за нея, значи направи нов свой свободен избор, ама не се отказва и от своя предишен, предявява някакви свои права и към Джемре и към брат си- е, това какво е? ooooh!

Обаче си мисля и нещо друго...ядосвам му се на Гюней, че манипулира ситуацията, ама и на Джемре и най-вече на Кузей му се ядосвам повече, че му се вързват и му дадоха сами възможност да ги манипулира. Crossing Arms

Значи Гюней си продължава живота напред, не остава сам да страда, но и Джемре и Кузей- за тях не може да направят също свой избор за да продължат и те напред живота си. Те трябва да се чувстват виновни, че Гюней се е провалил в своя предишен, който на всичкото отгоре в момента е загърбил без много много да му пука. Mr. Green
Мисля, мисля...що за глупост може да е това? Thinking
Значи стигам до извод... как лудостта на един може да подлуди и други...ако му се обърне прекалено и повече от необходимото внимание. Rolling Eyes


Мацки! Имам проблеми с пускането на новата тема. Търпение, моля.  Hug
Ромина, разбира се, не се притеснявай. Успех и бързо да се справиш с проблема! thumbsup


При нас времето е страхотно...слънчево и топло!   Nature Sun With Face
И в темата ни е такова и днес...е, как да не се усмихне човек, нали? newsm03 newsm10 newsm51

Последна редакция: пт, 02 май 2014, 12:55 от margita9

# 732
  • Мнения: 1 012
Аз наистина не знам как да се справя с проблема, всичко друго работи, но като натисна да се постне новата тема, страницата блокира и не се получава, от снощи се опитвам  ooooh! и все същото става. Единствено се сещам че мога да пратя нещата на някого на лични и той да я пусне. Писах на Фенчето, ама още я няма.  Rolling Eyes

# 733
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Роминкеееееее Heart Eyes Hug ко ме напрай ма душо....публикувала си 3-4 теми... Joy Joy Joy Joy Joy Joy и аз сега в коя да пиша... Crazy

Добър ден! Hug Hug Hug Hug

# 734
  • Мнения: 2 116
Цитат

Първата трябва да е Сонгюл, щото Къванч е Мехмед. Втората не мога да я позная. Третата също. Мисля, че е Фарах - заради русата коса и сапунената пяна по Къванч newsm78
Светле, мисля ,че третата е Берен... newsm78, седмата е от СЮ с Джерен....добре, че я няма Ками,защото липсва сложена снимка с целувка с Зейнеп Joy Joy

gostenka68, струва ми се, че номер 6 е: Кузей и Зейнеп... Shocked newsm78
На партито на холдинга когато Кузей я целуна за първи път...може и да греша... Peace


Зиз, привет! Добър да е твоят ден! Hug
Къде се загуби? Grinning

Общи условия

Активация на акаунт