КОЗУНАЦИ - сезон 2014 г. - тема 4

  • 30 249
  • 338
  •   1
Отговори
# 285
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Денислава Димитрова, изглеждат чудесно. Плетката шестица ли е?

# 286
  • Мнения: 298
Денислава Димитрова, изглеждат чудесно. Плетката шестица ли е?

Не плетох я по едно клипче от интернет,мисля че беше с 2 фитилa по дълги

# 287
  • София
  • Мнения: 11 757
Да ви почерпя с едни макови кифли на Джема... Heart Eyes
Беше ми нервно та ги забърках на бързо..




Джема, тази рецепта е вълшебна, а както ползвам и онзи миксер, големия.....да си жива!! Благодаря ти още веднъж.

# 288
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Няма за какво, тя рецептата не е моя, нали знаеш- от учебника е. Hug
А миксерът си е върха. Peace Чудни са станали, окапах се тука, по нощите от слюноотделяне. Simple Smile

# 289
  • София
  • Мнения: 11 757
Няма за какво, тя рецептата не е моя, нали знаеш- от учебника е. Hug
А миксерът си е върха. Peace Чудни са станали, окапах се тука, по нощите от слюноотделяне. Simple Smile
Да от учебника са, ама аз така съм си ги записала "Кифлите на Джемма".  Чудни са, ама защо вече не се ползва БДС не ми е ясно, хем вкусно, хем и с хубави продукти се работеше??????? Всичко се обърна на опаки, търси се  лесна и бърза печалба, а дали е вкусно, ...а и това никой от производителите вече не го интересува, затова ще си ползваме добрите учебници.   Hug

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 21 750
Леле, Марч, трепач са!!! Страшни!  Hug
По онази ти чуденка...
Скрит текст:
нищо чудно няма... никой не гледа друго освен печалба...  ooooh!
Затова караме на по-малкото зло - готвим си в къщи. Тестени неща (то да бяха само те) от вън... просто не помня от кога не сме купували... То като си правя и хляба и... не остана какво. А! Кори за баница купувам, че още не съм овладяла точенето. Ама и това ще стане в близко бъдеще.
Джема, знам че са от учебника, ама нали ти ни ги 'снесе'... и аз така си ги вода - кифлите на Джема. Simple Smile

# 291
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 Hug

Да, и аз страдам по БДС-то Sad.

Сега всеки си хаква каквото му скимне. Ей на, например да вземем негърчетата. Ами няма едно с едно еднакво на пазара. Не знаеш на каква гадост ще попаднеш. Еклерите- същата работа. Хлябът- просто ужас.
Как човек да не си прави сам?

# 292
  • София
  • Мнения: 11 757
Благодаря ви, момичета, вашата оценка е важна за мен.   bouquet
Моренке, много ни липсваш и все се питаме къде си.?????
Извинявайте  за малкото отклонение,  но Моренка се издирва от нас, т.е. от нашата прекрасна  добронамерена домакинска тема.  Simple Smile

# 293
  • Мнения: 1 597
 Аможете ли да ми кажете тази рецепта на Джема за маковите кифли? Изглеждат страхотно!

# 294
  • София
  • Мнения: 11 757
Аможете ли да ми кажете тази рецепта на Джема за маковите кифли? Изглеждат страхотно!
На първа страница ще откриеш рецептата на Джемма.

# 295
  • Мнения: 1 597
Мераси, много!  bouquet  bouquet

# 296
  • Мнения: 378
Ето и от мен една пита от половин доза традиционен

# 297
  • Мнения: 1 517
Ах, че красиво. Сигурна съм, че е и много вкусно  bouquet  А как е оформен? newsm78

# 298
  • Мнения: 378
Благодаря!
Разточих 3 кръга, нацапах ги с течен шоколад, сложих ги един върху друг, нарязах на 8 триъгълника, всеки триъгълник на 3 ленти и сплетох.
Като тази пита е оформлението
Скрит текст:
  bouquet

# 299
  • гр.София
  • Мнения: 2 764
Здравейте момичета  Hug
тази година Великден е по-рано и аз в събота ще направя(открия сезона  Mr. Green) с един козунак, по рецепта на Джема  Grinning
Така ми се е приял ммм...... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт