АВГУСТинки засмени разхождаме вече тумбита големи!

  • 25 483
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 115
Заразяване на водите се получава от инфекции, но до колкото съм запозната аз не от "обикновената" гъбичка  Candida, а от по-сериозни инфекции.

# 46
  • София
  • Мнения: 55
Щях да ходя на лекцията на 14 в мола ама се притесних да не заразя мамчетата.

17-ти имаш предвид, предполагам. Аз ще ходя най-вероятно и ще разкажа.

Ако не се чувстваш добре - недей да идваш, защото със сигурност ще имам много мами, които ще те гледат обвинително. Отделно, аз не считам, че тази лекция ще е много полезна - ще разкажа, разбира се, но нямам големи очаквания - толкова малко време, толкова много отворени теми и докато всеки попита...сигурно въобще няма да има време за 3-тата тема или пък ще решат да не отговарят на въпроси.

Последна редакция: пт, 16 май 2014, 19:24 от tan4etok11

# 47
  • Мнения: 30
Благодаря за темата  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 550
Виоолинче, Благодаря за споделения опит.. Hug В резултата пише кандида и някакви стрептококи и левкоцити.ще видим какво ще каже докторката в понеделник.Дано да е хваната навреме аз от началото на бременността почти всеки мес.пускам микробиология, но това ми дойде като гръм от ясно небе.Секса е мираж вече седми месец, но може нещо от честите вагинални прегледи да съм хванала или и аз да прекалявам със сладкото, каквото ще да е само да не навреди на бебка.
Извинявам се, че стана толкова дълго  Embarassed

# 49
  • Мнения: 2 094
Сърчице*** - те стрептококите са по-голям проблем от гъбите. Пише ли нещо за количество?

# 50
  • Мнения: 47
Valeria N, добър избор. Simple Smile И аз гледам тази марка, но на този модел специално коша ми се струва малък. Иначе има супер отзиви за нея, не мисля че ще съжаляваш. Wink

# 51
  • Мнения: 454
 Hug Блгодаря за темата!

# 52
  • София
  • Мнения: 550
Сърчице*** - те стрептококите са по-голям проблем от гъбите. Пише ли нещо за количество?

Забележка: Лаб № 122Изолира се в сигнификантно количествo Streptococcus agalactiae (beta-haemolytic
Streptococcus group B).Изолира се в сигнификантно количествo Candida albicans,

mama irirna, ако знаеш нещо за тези гадове моля сподели..

# 53
  • Мнения: 47
Не искам да те плаша, но стрептококите хич не са хубаво нещо, трябва да ти изпишат лечение веднага, за да ги излекуваш преди да стане някоя беля, но имай предвид, че като ти изпишат антибиотик ти трябва и лечение на гъбичките, защото ще се влошат още повече от антибиотика, но от двете неща, определено гъбите не трябва да те притесняват толкова много. Междудругото на мен ми е странно как нищо си нямала и сега изведнъж са ти ги открили, на твое място щях да си пусна пак изследвания в друга лаборатория.

# 54
  • Мнения: 2 094
Сърчице***- имаш изолиран бета хемолитичен стрептокок . Сигнификантно колич. означава значително количество/не са единични/. Ще ти изпишат антибиотик със сигурност и противогъбичен препарат. Предполагам са направили антибиограма.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 110
За момента е седалищно, с дупето надолу. Крачетата са горе вдясно, аз се чудех защо все там се издувам  Grinning.
Днес бях на преглед и питах лекарката защо корема ми е по-изпъкнал вдясно, тя каза, еми дупето и крачетата му са там, как няма да е издуто и само там да те рита.  Laughing
Шехина, и аз те прочетох, честито класиране за детска градина.  bouquet
Покупки - почти всичко съм купила, остава корито и стойка, дрешка за изписване и дребни неща, така че съм спокойна. Fiona, аз с близнаците си бях приготвила багажчето за болницата от седми месец, пък родих в 36 седмица, така че - споко, божа работа.
Зъболекар - отчупи ми се една четвърт от последния ми останал мъдрец и ща-не ща ходих два пъти да го правят. Остава ми един кариес, но доктора каза - след "събитието".  Grinning
За теглото - аз съм +16кг. Колкото и да се опитвам да се съобразявам с храната, очевидно не се получава. Ще ги сваля след това, но вече ми тежи, тромава съм и вървя като пингвин (бременен  Laughing). Иначе, освен че ми се  върна частично гаденето и това че съм тромава, засега седми месец е добре..., а може би вече свикнах да съм бременна. Simple Smile
Айде, изказах се по всички въпроси.  Joy

# 56
  • планетата Земя
  • Мнения: 2 218
 Hug

# 57
  • София
  • Мнения: 2 901
Привет! Ще пиша по-подробно нататък, че се уморих да ви чета.

Вече ставам с претъркулване, не мога да стана както до преди 2 седмици, а съм само +4,5 кг.

Коремът ми тежи, явно и на гръбначният ми стълб му тежи, защото и разходка от половин час ми се отразява тежко. Днес в 1 магазин за бременни ми предлагаха колан за бременни за скромната сума от 99 лв  #Crazy Влязох за сутиен за кърмене, като след като ми предложиха едни бабешки модели, им казах, е с предишните бременности съм имала доста приятни сутиени, от чиито презрамки няма да се притеснявам, ако ми се покажат изпод дрехата - е, значи, бабешките бяха по 57 и 70 лв, този, на който без да искам се спрях - и той 99 лв. Тия луди ли бяха?  #Crazy #Crazy Всичкото това в Скай Сити мол, моля ви се!

# 58
  • Мнения: 186
Привет! Ще пиша по-подробно нататък, че се уморих да ви чета.

Вече ставам с претъркулване, не мога да стана както до преди 2 седмици, а съм само +4,5 кг.

Коремът ми тежи, явно и на гръбначният ми стълб му тежи, защото и разходка от половин час ми се отразява тежко. Днес в 1 магазин за бременни ми предлагаха колан за бременни за скромната сума от 99 лв  #Crazy Влязох за сутиен за кърмене, като след като ми предложиха едни бабешки модели, им казах, е с предишните бременности съм имала доста приятни сутиени, от чиито презрамки няма да се притеснявам, ако ми се покажат изпод дрехата - е, значи, бабешките бяха по 57 и 70 лв, този, на който без да искам се спрях - и той 99 лв. Тия луди ли бяха?  #Crazy #Crazy Всичкото това в Скай Сити мол, моля ви се!

Coming 2 life, ММ ми купи колан на Mama Dona/ нещо от сорта / , za 45 лв ot Hipolend Simple Smile А иначе за сутиените, още не съм си купила аз такъв, или пък за кърмене, но момичетата във фейсбук групата обсъждаха,че в HM има много хубави модели , показа снимки,наистина са много хубави, изобщо не са бабешки, и стават за кърмене и са за по 30 лв.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 415
Даже са по 35 лв - 2 броя комплект  Mr. Green т.е. по 17.50 Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт