ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 53 394
  • 610
  •   1
Отговори
# 60
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Въй,ако му дадът да пише правилата,ша бъде много интересно  Crazy Joy

# 61
  • Мнения: 4 418
Навсякъде като в Монако, стени и кривнеш ли се размазваш. И да върнат на Нюрбюргринг Нордшлайфе състезанието, а не тия глупави писти дето може 100 пъти да излезеш от нея и накрая да се фукаш колко си добър пилот с купа в ръка.

# 62
  • Мнения: 201
Няма нищо лошо в това, че е минал през шикана, много пилоти допускат грешки там и го правят.
Въпроса е, че трябва да се върнеш безопасно на пистата без да си спечелил предимство, а нико даваше газ, докато го правеше , като по този начин се спаси от ситуация, в която почти сигурно беше да загуби позицията си...
Защото, ако се беше опитал да държи пистата той щеше да е много по- бавен, а Хамилтън в този момент, както и през по- голямата част от състезанието беше по- бърз от него.
Хитрецът се измъкна от "жегата" на момента и си даде глътка въздух за следващите 2- 3 обиколки, и това ако не е "трайно предимство"..., се чудя на кое му викат така стюардите  Crazy
Както се коментира по форумите, ако това беше пилот на друг отбор, с когото се борят за титлата, щеше със сигурност да има протести от страна на потърпевшите и случаят да се раздуха мнооого повече...
Ако в последното състезание хипотетично, Нико води с 1 точка и на старта удари "без да иска" Хамилтън и го извади от състезанието, ФИА отново ли ще замълчи, за да не се намесва в спора между двамата  Crazy А, всички критици на Хамилтън ще очакват да си окичи ПР усмивката и да бъде добър губещ, защото Нико не е такова момче, той никога не прави нищо нарочно  Crazy
Просто си бъбря  Mr. Green

# 63
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да ти кажа и аз за последното състезание,че може  нещо подобно да стане Mr. Green
Или пък случайно да се развали едната кола и да имат разлика от само 1 точка  Whistling Joy

# 64
# 65
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Дааааааааа Party Party Party и аз преди малко прочетох и щях да идвам да ви зарадвам  Heart Eyes

# 66
  • Варна
  • Мнения: 294
Позитивна и чакана от дълго новина. Браво!

# 67
  • София
  • Мнения: 9 877
¡Hola! банда Simple Smile
Как сте?
Изключително хубава новина за Шумахер! Дано нещата да вървят в правилна посока и скоро да чуем още добри вести за него!!!
Честита победа на Рикардо, браво на момчето!
Малко ми е мътно това състезание, и аз гледах в компания (дразнители  Crazy), на маса, почти без коментар и без наличие на интернет, за да попрочета това онова...а пък сега толкова време мина, че нямам и интерес вече. За Хам - спирачките ли се прецакаха?
Доколкото разбирам Росберг не е наказан за пресичането на шикана така ли?
Интригатата става все по-дебела, но май не на пистата...

# 68
  • Мнения: 4 418
С огромно нетърпение чакам най-поослеее старта на Ред Булл Ринг, тая писта е супер яка.  Party

# 69
  • Мнения: 201
Ей банда  Hug
Днес хванах малко от втората тренировка, искаше ми се да видя тази писта... Много ми хареса изгледа около трасето   Peace
Със съдействието на Теменужко  Mr. Green


# 70
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Браво на Дино Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 201
Браво на Диноо  Party

1 Massa
2 Bottas
3 Rosberg
4 Alonso
5 Ricciardo
6 Magnussen
7 Kvyat
8 Raikkonen
9 Hamilton
10 Hulkenberg

Ти да видиш!!!

В много живописна местност е пистата! Балсам за очите ми  Crazy
Утре се очертава интересно състезание  Peace

# 72
  • BG
  • Мнения: 2 458
Много интересно, дами и господа, много интересно!  newsm12

Браво на момчето, да!  Peace

Юле, Австрия, какво да говорим повече!  coolcool

# 73
  • София
  • Мнения: 9 877
Дино, Дино, Дииииинооооо!!!!!!
Плами, да почерпи Simple Smile
Почти бях заспала, ама бързо се разсъних...

# 74
  • Мнения: 201
Честита поредна двойна победа на Мерц  Peace
Малко не ми харесва реда  Mr. Green, но..., вчера Хамилтън доста пообърка квалито и това му костваше евентуална победа... Имах лошото усещане, че ще финишира още на старта  Mr. Green, но след това много се зарадвах, когато още в началото се лепна на гърба на Нико... Много хубав старт  Peace
Огромни поздравления за Ботас и Дино!!! Доста изпотиха мерцовете, Браво!
Много добро състезание и за Перес и Магнусен, за Алонсо също  Peace
Като цяло състезанието не беше лошо...
Фетел, трябва да го водим на баячка  Crazy Много лош късмет. Даже и Рикиардо беше никъде днес..., какво им стана..., до скоро бяха най- бързи от останалите, като че ли...

Крайно време е Хамилтън да стегне механиците си  Naughty Какви са тези боксове... И от Мерц леко прекаляват с тази мания за равенство...., то не са режими на двигатели, пък уточнения, че и двамата ги ползват, пък не знам какво..., да ги оставят да се "бият" като хората вече  Mr. Green
А, и защо Лу никога, когато е зад Нико не получава онази стратегия, която да му даде шанс накрая с по- бързи гуми да атакува?
Не казвам, че това е било подходящо в последните два старта, но пък помня, че Нико винаги получаваше този шанс в първите състезания...
Както и да е... Хамилтън не може да си позволи да губи повече според мен... Днес беше добро минимизиране, все пак...

Общи условия

Активация на акаунт