ФОРМУЛА 1 - сезон 2014 - ВРЕМЕ за НОВИ ЛЕГЕНДИ - тема 2

  • 53 634
  • 610
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 294
мноооого неадкватно от страна на Бритни, и супер тъпо ... и сега ако се върне на пистата ....
Хамилтън да кара по-полека, че мноого чупливи мерцедесите напоследък ..

Алонсо прави страхотно състезание, много добро изпреварване срещу Фетел, браво!
Ботас и той страхотно състезание!


ееее, тъкмо да се порадваш на една хубава битка и да чуеш такава радиокомуникация на Фетел ....

Последна редакция: нд, 06 юли 2014, 17:08 от aneli.

# 91
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ама какво стана с него,що отиде в тревата,нещо стана с колата ли  newsm78

# 92
  • Варна
  • Мнения: 294
 Crazy, тези се шегуват ...нали, не може да се опорочава така една битка, толкоз готино се преследват ... ааа стига са се занимавали с мерене на широчината на пистата и двамата излизат от нея  Mr. Green
е, не  Joy Joy Joy

това е по-зле от детската градина  Joy Joy

# 93
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Забава голяма,ама Фетел мина Алонсо  Crazy

# 94
  • Варна
  • Мнения: 294
страхотна борба, страхотна  Mr. Green
само без частта с глупостите по радиото  Joy

ааа, ще има бой след състезанието  Joy

защо бе момчета, беше много яко, защоооо  Sunglasses

# 95
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Ми не са от един отбор,че тогава щеше да има едния е по-бърз,па така от различни отбори гледат де да търсят нещо си там  Joy

# 96
  • Варна
  • Мнения: 294
супееееер, готина публикаааа  Crazy newsm18

# 97
  • Варна
  • Мнения: 294
иии, шампанско да сЪ лей  Mr. Green




да им се ненадяваш бе, имаше интрига  Mr. Green
Поздравления за Хамилтън, поздравления за Ботас и Рикардо, особено за Ботас, страхотно състезание.
Поздравления за Фетел и Алонсо, невероятен двубой, върнахме се малко към това което наистина представлява истинската формула ..жалко за това, което чухме по радиото, надявам се че е просто заради адреналина и желанието за по-предна позиция ....но иначе страхотна борба!
Маковете трябва да са доволни, доста добро темпо  имаха, Джони замалко да хване подиума все пак, и имаше много яка розова каска  Crazy, в чест на баща си!

# 98
  • Мнения: 201
Аз, много доволна  Mr. Green
Ботас бил отличен бее  Crazy Мноооооого добро каране. Отново чудесно класиране за Дан, как изкара, толкова обиколки с тези гуми. Жалко, че и Бътън не успя да вдигне трофей пред родна публика, съвсем малко не му достигна, може би следващото състезание...

Със сълзи от смях гледах битката на Нандо и Себ  Crazy, бяха страхотни, даже и "топенето" до отборите им ми хареса  Joy Все едно гледах две деца, които се "джавкаха" за любимата играчка  Joy Чакам с нетърпение коментарите им  Wink Истински се насладих на този двубой  newsm10, ето това искаме феновете  Grinning

Много жалко за Кими, радвам се че е добре, защото удара ме изплаши. Жалко и за Дино и неговият юбилеен старт...

Ще има ли в този случай наказание за Нико в следващото състезание, заради скоростната кутия? Нещо ми убягва правилото....

# 99
  • Варна
  • Мнения: 294
хахаха, адреналина е минал и двамата (Фетел и Алонсо) приемат ситуацията от към веселата страна, супер!
както каза и Алонсо,  в такава ситуация, по-добре да не бях пипал копчето  Joy 

..но съм сигурна, че бая подигравки ще отнесат  Mr. Green

# 100
# 101
# 102
  • София
  • Мнения: 10 035
Ехооооо, Теменужки!!!!!! Честито! Много се радвам за вас и Лу.
Щеше да е още по-добре, ако нещата се бяха развили така без отпадането на Бритни, но...и неговият късмет все някога свършва.
От известно време се опитвам да разбера защо Росберг не ми е симпатичен - засега не успявам...никога не ми е бил по някаква причина  newsm78.

Юле ти със сълзи си се смяла, а аз така виках, че сигурно и съседите ме чуха...е не съм доволна от изхода, ама никак  #Cussing out Не знам кой крив кой прав, но и двамата бяха on fire, особено по радиото  ooooh!

# 103
  • Варна
  • Мнения: 294
 Mr. Green on fire and over the track limit  Joy

# 104
  • София
  • Мнения: 10 035
Mr. Green on fire and over the track limit  Joy

Хахахахааа...стига се оплаквала!  Joy

И ще имаме ф1 младоженци скоро http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/geri-halliwell-marry-christ … an-horner-3817719

Общи условия

Активация на акаунт