Неангажиращ секс

  • 28 585
  • 180
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 38 824
Е много ясно че е с привличане!

То да го е страх човек да пише в темата. 🤣

# 166
  • Мнения: 451
Не е лошо човек да пробва такъв тип отношения, няма нищо срамно. Сигурно съм го казвала вече, но не е за всеки. Може би зависи и в какъв период си от живота си, днес може да ти е ок, но след месец-два-година, вече да не искаш такъв тип отношения.

# 167
  • София
  • Мнения: 38 824
Определено не са за всеки. Странното е, че ако продължат повече, в един момент мъжете са тези, които започват да си правят устата за нещо повече от това. Уж са почнали хахо хихо, леко без задължения, пък в един момент се оказва че всъщност искали нещо по-сериозно.....

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 12:20 от Rockstar

# 168
  • SF
  • Мнения: 21 429
mira5356, всъщност това, което аз написах беше, че не искам да ми пишат мъже от темата с предложения за срещи. Ти си прочела нещо друго.
А по принцип притеснява ли те, ако жена споделя, че е много харесвана, дори и от тези, които не са я виждали? Има ли нещо, което би ти попречило и ти да разкажеш какви качества притежаваш или искаш да развиеш?

И по други поводи се случва. Човек препоръчва добра книга за четене, разказва колко е увлекателна/полезна и задължително се чува гласче от ъгъла: кво се фука, че е чел! Някой започва работа в добра компания, популярна с добро заплащане и отношение към служителите си - кво ми демонстрира висок стандарт и кинти! Хубаво пътуване с много приключения и интересни моменти също не се споделя с тоя и с оня, защото все ще се намери някой да се начумери.

# 169
  • Мнения: 2 563
Кой пък пише така, без въобще да знае каква си - от какво се е привлякъл, от усмивката ти ли, магнетизма ти ли? Ми ти може да си някоя стара, дебела, грозна (нищо лично - може и да не си, тук сме анонимни).
Това би трябвало да са някакви закъсали мъже, които се пробват на всичко.
Дори и в интернет сайтовете има поне снимка, години, някакви базови неща.

# 170
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371

В началото никой не знае,но все от някъде се започва.

Ами предпочитам другите варианти за започване.

Дано някой чете с разбиране и да ти пише лични съобщения на теб, вместо на мен.
Ето, момчета, има и готови да ви посрещнат!

Но...! Този   коментар е конкретно насочен и  съответно не мисля,че сте в позиция да определяте кой е готов да посрещне,различно мнение от вашето и то на лични!
Изразила съм моето лично мнение по темата и не е адекватно вашето изказване!
Ако ме четете с разбиране и попивате всяка моя дума,съответно!

Кой пък пише така, без въобще да знае каква си - от какво се е привлякъл, от усмивката ти ли, магнетизма ти ли? Ми ти може да си някоя стара, дебела, грозна (нищо лично - може и да не си, тук сме анонимни).
Това би трябвало да са някакви закъсали мъже, които се пробват на всичко.
Дори и в интернет сайтовете има поне снимка, години, някакви базови неща.

+1!

Последна редакция: вт, 19 сеп 2023, 12:15 от mira5356

# 171
  • Мнения: 451
Ами и на мен ми се случи да ми пише един господин, даже май пак заради тази тема. Та всякакви хора има, лично и аз не мога да си обясня защо си мисли, че по този начин ще му се получи да намери това, което търси.... Може би наистина е нещо такова ...

Това би трябвало да са някакви закъсали мъже, които се пробват на всичко.

# 172
  • София
  • Мнения: 28 838
Блокирайте или само пишещия или всички съобщения и готово.

# 173
  • SF
  • Мнения: 21 429
Кой пък пише така, без въобще да знае каква си - от какво се е привлякъл, от усмивката ти ли, магнетизма ти ли? Ми ти може да си някоя стара, дебела, грозна (нищо лично - може и да не си, тук сме анонимни).
Това би трябвало да са някакви закъсали мъже, които се пробват на всичко.
Дори и в интернет сайтовете има поне снимка, години, някакви базови неща.

Не знам кой. И аз не ги познавам.
По принцип всички хора, които се запознават в интернет в продължение на вече 20-25 години пишат така. На сляпо.
На едни им цъфнаха шестици от тотото по първите срещи, други се оказаха жертви на филтрите.
А, ако питаш от бг мама кой ми е писал, ще ти кажа никовете, да си говориш директно с тях. Някакви объркали се хора, че темата е място, в което всеки пише тук, надявайки се на неангажиращ секс или бегемама по принцип е форум за самотни пренавити майки, които от грижи по децата нямат време и възможност да се ангажират, а па им се прави секс, та им се реве.

# 174
  • Столичанин ама не в повече :D
  • Мнения: 1 993
Е хем се обяснява, че сегашните мъже не били мъже, хем като си поискат което си е баш мъжкото пак не било ок. Sunglasses

# 175
  • Мнения: 8 009
да си искаш анонимно от анонимни, ли е мъжко? я, пак..

# 176
  • SF
  • Мнения: 21 429
Е хем се обяснява, че сегашните мъже не били мъже, хем като си поискат което си е баш мъжкото пак не било ок. Sunglasses

Трябва доста да помислиш върху това, което каза.
Ако те нашамарят, което пак е мъжкото, окей ли ще си?

# 177
  • Мнения: 21 621
Ами то може и от бг мама да изскочи нещо. Преди няколко години пишех в един спамо-чат, където двама се събраха, от дума на дума. Почнаха да го дават по-лично на лични и накрая станаха двойка.

За неангажиращ секс също мисля, че е подходящо място, защото пък повечето тук са обвързани, а неангажиращ секс точно те предлагат.

# 178
  • Мнения: 2 563
Абе то сигурно може да изскочи нещо, ама така на сляпо без една снимка барем, и без да знаеш на 25 години ли е, на 55 ли е? В сайтовете и аповете за запознанства поне можеш да видиш човека - макар и да е играл фотошопа.

# 179
  • SF
  • Мнения: 21 429
Искаш ли да ти пратя веднага една снимка??

Общи условия

Активация на акаунт