Параноята

  • 7 306
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 841
Госпожице Шоколад, знам какво ти е - аз загубих близнаци в шести месец. Съвсем откровено ще ти кажа, че те чакат тежки девет месеца - е, към края нещата се пооправят, но като цяло все ще си на тръни. Можеш обаче малко да си пооблекчиш състоянието - 1. не го мисли толкова - божа работа е; 2. вземи всички мерки, които зависят от теб, за да не се повтори абортът: изследвания, лежане, спазване на диети - изобщо всичко, което ти каже лекарят и всичко, което те кара да се чувстваш спокойна. Аз лично девет месеца не ядох салата, макар че обожавам, по две причини - 1. беше ме шубе от токсоплазмоза, въпреки че се оказа, че съм я карала и 2. не може да си я направя, тъй като трябваше да лежа. Така че избягвай излишни притеснения. Има време и за салати, и за купони!

Пожелавам ти този път всичко да приключи успешно!   bouquet

# 31
  • Мнения: 2 660
Наближава седмицата, в която започна кошмарът предишния път. Вече си имам нова паника - изтичане на води. Аз течения си имам всякакви - едно на ръка, че три пъти на ден съм на утрогестан вагинално, друго, че постоянно си имам някакво прокървяване и трето, че винаги съм имала повече цервикална слуз. И понеже това течение варира в количеството в рамките на деня, почти всеки ден си мисля, че може да са води. АГто ми казва, че тестовете не са надеждни, защото зависят от моментната киселинност, иначе веднага бих си взела 1-2-5 шишета бром томол.
Как се справяте с тези моменти?
Между другото фобията ми от токсоплазмоза влезе в разумни рамки. Кисна в оцет всичко, което може да е заразено, но не съм чак толкова шашната, колкото бях.

# 32
  • Мнения: 2 063
Стискам палци да устискаш този път Модмоазел .С токсоплазмоза или без аз пак изгубих бебето,  така , че гаранция няма ,но се надявам ти да имаш повече късмет от мен !! Hug

# 33
  • Мнения: 2 660
Защо? Какво се случи този път? Изяснено ли е какъв е проблемът при теб?

# 34
  • Мнения: 2 063
Ми предните пъти бяха кухи яйца ( не е едно след друго , между тях успях да родя едно дете) , ама този път беше мисед , спря сръдечната дейност , но ембриончето не растеше .Все още не можем да открием проблема , освен малко по високо СДИ на мъжа ми , ама не съм и първа младост .... .Почти всички изследвания направих, сега чакам резултатите от  повторни имунологични и крос-мач тест .Та ще видим какво ще излезе този път !

# 35
  • Мнения: 2 660
Дано да се разбере причината! Когато човек знае срещу какво се бори, е една идея по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт