Новата седмица 18.10-24.10

  • 6 888
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 21 625
Цитат на: triksi
...  само да не вземе да ми дойде, че много ще се ядосам  Close


Ееее  triksi , случват се и такива работи ( дано не и при теб ) , но ти бъди подготвена , за да не се ядосваш после , мила .
Хайде ние стискаме палци и чакаме потвърждение ! Simple Smile

# 16
Цитат на: Lali
Цитат на: Мони
вчера се предадох и се натъпках с парацетамол. Чувствам се доста по-добре, но и пропускам опитите този месец.[/color]

Ако е само парацетамол, можеш да не пропускаш този месец Laughing


Лекарката ми каза, че всяко вирусно заболяване си е потенциална опасност за бебе. Мерси, Лали, че ми върна надеждата за малко!
На всички желая да са здрави, за да не пропускат хубавите дни! thumbsup

# 17
  • Мнения: 7 716
Мони, животът на яйцеклетката, оплодена или - не,  е несъвместим понягока с вирусните заболявания. Но ти не можеш да бъдеш сигурна, че е вирусна инфекция.
Така че, най-лошото, което може да ти се случи този месец е да не забременеш.
Ако забремееш и ако оплодената яйцеклетка е увредена, организмът ще ти я изхвърли в рамките на месечния цикъл.
Аз много съм разпитвала по този въпрос.
Така, че не се отказвайте от опити.
Още повече, че ти беше болна преди два дни, а като гледам имаш два дни до овулацията, така че вероятността всичко да е минало и заминало е голяма.

# 18
  • Мнения: 4 212
от4ет и от мен.
След наколко дневно опушване от барбекюта,пикници,билярдни зали и други съм на линия.
Правих си тест в петък ,понеже не можах да издържа и според  мен  Rolling Eyes  Rolling Eyes  беше отрицателен ,но ве4е трети ден ми закъснява и температурата ми не спада.... Confused А аз уж съм редовна в циклите.. Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Е какво зна4и това....??? Смятам да по4акам още малко...и ако не ми дойде пак ще правя тест.... Rolling Eyes  Sunglasses  Wink
Не ме от4итат тестовете за овулация,сега остана да не ме от4итат и тестовете за бременност.... Imp  Imp  Imp

# 19
  • София
  • Мнения: 2 100
стискам палци!

# 20
Цитат на: Teya
от4ет и от мен.
След наколко дневно опушване от барбекюта,пикници,билярдни зали и други съм на линия.
Правих си тест в петък ,понеже не можах да издържа и според  мен  Rolling Eyes  Rolling Eyes  беше отрицателен ,но ве4е трети ден ми закъснява и температурата ми не спада.... Confused А аз уж съм редовна в циклите.. Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes
Е какво зна4и това....??? Смятам да по4акам още малко...и ако не ми дойде пак ще правя тест.... Rolling Eyes  Sunglasses  Wink
Не ме от4итат тестовете за овулация,сега остана да не ме от4итат и тестовете за бременност.... Imp  Imp  Imp


Стискам палци Teya.   EFP  thumbsup

# 21
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Здравейте и от мен момичета. Остават ми още 5 дена до датата, в коят не трябва да ми идва М. Тъкмо бях решила, че вече няма да живея от цикъл до цикъл и хоп от неделя като ме нападнаха едни болки в гърдите, яйчниците, а кръста направо ще ме скъса! И хайде пак лудо вълнение! Знам, че не са минали много месеци в проби, но наистина имам чувството, че психясвам, чудя се ако спра за малко да пиша във форума дали няма да се успокоя малко. Така побърквам и "милия". ТEYA каква ти е температурата ? Успех на всички ни и дано този месец се похвалим! Иска ми се да не вярвам, че е станало и да се изненедам приятно, а не да се побървам от симтоми и накрая да ми дояде.  Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 1 930
и аз ви стискам палци thumbsup  thumbsup дано да стават хубави работи и положителни тестчета ::

# 23
  • Мнения: 4 212
май ще си направя кръвна проби4ка....ако не мога да из4акам...незнам пак се опетлах...абе да е станало бебето, пък другото са бели кахъри... Sunglasses

Аз мисля 4е всяка жена сама за себе си е взела решение,кой е метода най подходящ за нея.

успех на вси4ки,стискайте палци(и аз стискам
)

# 24
  • Мнения: 3 376
Цитат на: Zuzi
Дълбоко се сямнявам, обаче, че когато имаш ову, ще ти се покачи телесната температура


Именно същото си мисля и аз. Ако по време на ову телесната температура се вдигаше (особено над 37 градуса), как щяхме да различаваме дали сме болни или сме в овулация?

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 271
ukliam1 Оффф, и мен ме е хванала щръклицата. Толкова съм се вманиачила, че съм станала като подвижен калкулатор. Не знам вече коя онлайн таблица не пробвах...
Вчера дори, когато милия ми мъж ме попита какво правя, ей така отвътре ми дойде, му отвърнах "-ами овулирам."  Heart Eyes Ужас! Все едно не съм аз. Така се надявам този кошмар в следене на циклите да свърши и до края на Октомври да имам добри новини за да премина и аз в другия форум.

# 26
  • Мнения: 3 376
Мила Муржи, твоя постинг хем ме разсмя, хем ми стана мъчно за тебе. Всички сме така, мила, изперкали сме по темата. Аз снощи пък сънувах някакви жени, които си смятат овулацията и си правят през час тестове Laughing Пожелавам ти много скоро този кошмар да свърши и да се преместиш в другия форум (където се изперква на други теми Laughing )

# 27
  • Враца
  • Мнения: 5 201
Съжалявам за теста, направи ми впечатление, че на много от момичета тук този месец и предния им се получиха такива закъснения, мож еби от смяната на сезоните.

# 28
  • Враца
  • Мнения: 5 201
А миналия месец прави ли си тест? И забеляза ли нещо различно по време на самата менструация?

# 29
klia, а със сутрешна урина ли го прави теста? може затова да не е отчел, защото не е сутринта Confused

Общи условия

Активация на акаунт