Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №34

  • 61 017
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 748
Привет! Виждали ли сте изгодни филтри за Брита(може да не са точно Брита,само да са съвместими) в немския сайт конкретно,че не ми се плаща доставака от Англия до Германия?

# 676
  • София
  • Мнения: 936
Здравейте! Трябва да купя марков парфюм за подарък. Eто този Моля да ми препоръчате от къде да го взема  Praynig

# 677
  • Мнения: 738
Бърз въпрос - имам ли право в срок 30 дни да върна продукт? Възстановяват ли транспортните в такъв случай? Благодаря

# 678
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Само ако има грешка от тяхна страна.
Иначе си е за твоя сметка.

# 679
  • Мнения: 225
Здравейте! Трябва да купя марков парфюм за подарък. Eто този Моля да ми препоръчате от къде да го взема  Praynig

мариана ето какво открих ако те устройва http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00400AP0G/ref=as_li_tl?ie=UT … lf-21&linkId=

# 680
  • Мнения: 3
Здравейте,
харесал съм ето това, дали може да споделите отзиви за този продукт?

Пазарувам от ebay и разни китайски сайтове, но от тук ми е малко неясно (с немския не се разбирам).
Та въпроса ми е като кликна на кошницата излиза над артикула:


Какво означава това?
Пазарувам с Visa Electron, ако има някакво значение.

# 681
  • Мнения: 740
blagoy84Предлагат ти кредитна карта с бонус 30Е.

# 682
  • Мнения: 635
кога почват големите намаления, гледам че няма много раздвижване в темата

# 683
  • Мнения: 56
Искам да си поръчам нещо от Amazon.de или от Amazin.co.uk. Проблемът е, че никога не съм го правила. Каква карта трябва да си открия, в коя банка трябва да отида за картата и колко ще ми излезе доставка долу горе стока, която е на цена от около 80 евро /става дума за книги 2 броя/.

# 684
  • Мнения: 787
Искам да си поръчам нещо от Amazon.de или от Amazin.co.uk. Проблемът е, че никога не съм го правила. Каква карта трябва да си открия, в коя банка трябва да отида за картата и колко ще ми излезе доставка долу горе стока, която е на цена от около 80 евро /става дума за книги 2 броя/.
Аз пазарувам с дебитна карта Мастъркард  на Алфа банк, много съм доволна! Направи си и интернет банкиране. Избери си доставчик до Бг. Има много фирми, които доставят до Бг. Таксата им е на кг - около 2.20 лв на килограм.

# 685
  • Мнения: 56
Как да избера доставчик до бг и кого бихте ми препоръчали? Много Ви благодаря за информацията.

# 686
  • Мнения: 225
Как да избера доставчик до бг и кого бихте ми препоръчали? Много Ви благодаря за информацията.

Аз използвам тази фирма за поръчки от Англия и съм много доволна и те взимат 2.20 на кг
http://shopper.bg/

# 687
  • Мнения: 778
Как да избера доставчик до бг и кого бихте ми препоръчали? Много Ви благодаря за информацията.

Зависи в кой град си, квартал и кое ти е удобно. От Германия само май Габко правят курсове. От Англия има много, има цяла тема за това.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781593.0

# 688
  • София-Младост
  • Мнения: 23 383
купих детски кроксове в розово за 6 паунда 75% намаление.   Sunglasses
Може ли линк?

# 689

Общи условия

Активация на акаунт