НВ-ВМХ, част 80

  • 34 281
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Хем запис, хем да се похваля, че телесото слабее и вече ме забелязват, че се смалявам. И онези мерки, които измерих преди 2 седмици вэв фитнеса ги постигнах. Ами така е - дисциплина, ред и отговорност към себе си.
Хайде, сполай ви!

# 31
  • Мнения: 6 346
Алма, браво! Hug

Херцен, то не че не знаем как стоят нещата с тази марка у нас, но това наистина е прекалено. ooooh!

# 32
  • Мнения: 1 928
Шоки, благодаря и аз за чудесно оформената тема, отново  Hug  bouquet
Бързам да се запиша за да не изтърва и тази тема, както последните две  Embarassed

И да споделя : Вчера една колежка, доста пълна е жената, ми се възхищаваше на волята да отслабна и да продължа да си следвам "диетата" за да си поддържам фигурата. Обясних и, че това моето не е воля, защото да проявяваш воля предполага някакво усилие, а на мен просто не ми се прияждат сладко, тестено и плодове.Не ми е трудно да отказвам почерпка и да не си поръчвам десерт в ресторанта.Гледаше ме в недоумение, а обядваме заедно от 7 години, като в последните 2 г.и 8 м. аз се храня ВМ-НВХ. Искам да кажа, че тя вижда всеки ден какво ям години наред и съм слаба, но казва "Аз ако ям така ще напънея". С това промиване на мозъци, че мазнините са отрова и от тях се пълнее хората не вярват на очите си .

# 33
  • SA
  • Мнения: 3 196
Една мисьл, която ми допадна от руския сайт:

Цитат
“Вы не толстеете от жирной пищи, как не зеленеете от зеленых овощей”

 hahaha

# 34
  • Мнения: 1 928
Една мисьл, която ми допадна от руския сайт:

Цитат
“Вы не толстеете от жирной пищи, как не зеленеете от зеленых овощей”

 hahaha

Неоспорима логика, браво! Peace

# 35
  • Мнения: 780
Добър ден на всички Simple Smile От днес и аз съм във Вашите редици   bouquet
Искам да попитам дали до тук менюто ми  е добре: за закуска хапнах яйца,сега 1 кисело мляко,и за вечеря мисля тиквички с кисело мляко  newsm78
Хубав ден ,дами   bouquet

# 36
  • SA
  • Мнения: 3 196
Vilqna32, какво е това ядене, та ти ще умреш от глад!
Киселото мляко не е храна, която да е главна в основно ядене за деня като обяд и вечеря.
От него се яде за някаква междинна закуска, или да е добавка кьм основната храна.
Ако не предвиждаш за днес да ядеш някакво месо, риба, или още яйца, по-добре кьм тиквичките прибави сирене, кашкавал, сметана, извара.
И яж повече, ти направо си гладуваш така.

# 37
  • Мнения: 780
Vilqna32, какво е това ядене, та ти ще умреш от глад!
Киселото мляко не е храна, която да е главна в основно ядене за деня като обяд и вечеря.
От него се яде за някаква междинна закуска, или да е добавка кьм основната храна.
Ако не предвиждаш за днес да ядеш някакво месо, риба, или още яйца, по-добре кьм тиквичките прибави сирене, кашкавал, сметана, извара.
И яж повече, ти направо си гладуваш така.


Благодаря Ви много за отговора,ще променя вечерята тогава  Hug

# 38
  • Мнения: 1 849
Привет! Дайте в амазон cholesterin test kit и ще намерите много апаратчета за измерване на холестерола в домашни условия. Има различни разновидности - да мери само общ холестерол, или холестерол и триглицериди, а може да мери и глюкоза. Също като апаратчетата за кр. захар е, само че мери и холестерола с една капка кръв. Мисля, че би било от полза за хора с показатели над нормата да си ги следят.

# 39
  • Мнения: 1 280
Виляна 32 ,  Добре дошла !   Hug   Кам хубаво ти е казала, храни се поне 3 пъти повече от това,което си написала.  Прочети първа страница внимателно, за да отслабваш и да се чувстваш жизнена и енергична, а най-вече за да си здрава, трябва да се храниш!  Не си мисли, че ще надебелееш ! Разкажи ни повече за себе си, кг, цели, такива неща,,, Laughing
  Да се похваля, че   каченото през ваканцията ми си заминава, очевидно е било задържане на течности, е и някой друг  грам мазнинка. В момента, в който си мина на режима  и всичко си идва на мястото. Днес имах възможност и си взех още 1 седмица ваканция, само дето няма да съм на почивка, но за мен и в нас си е почивка. Фитнеса вчера го затворили заради някакъв теч, та се върнах много ядосана... Сега ще ида да потичам малко  или ще се покърша с Фитнес блендера в нас...Чака ме един мързелив ден като цяло.  newsm44

# 40
  • Мнения: 780
Виляна 32 ,  Добре дошла !   Hug   Кам хубаво ти е казала, храни се поне 3 пъти повече от това,което си написала.  Прочети първа страница внимателно, за да отслабваш и да се чувстваш жизнена и енергична, а най-вече за да си здрава, трябва да се храниш!  Не си мисли, че ще надебелееш ! Разкажи ни повече за себе си, кг, цели, такива неща,,, Laughing
  Да се похваля, че   каченото през ваканцията ми си заминава, очевидно е било задържане на течности, е и някой друг  грам мазнинка. В момента, в който си мина на режима  и всичко си идва на мястото. Днес имах възможност и си взех още 1 седмица ваканция, само дето няма да съм на почивка, но за мен и в нас си е почивка. Фитнеса вчера го затворили заради някакъв теч, та се върнах много ядосана... Сега ще ида да потичам малко  или ще се покърша с Фитнес блендера в нас...Чака ме един мързелив ден като цяло.  newsm44


Към 165 см,сега съм 65,а бях 55 кг и към тях се стремя,като за начало,но понатам мисля да стигна ,ако мога и до 50,благодаря за посрещането  Hug
Просто не знам все още кои храни мога да комбинирам,по колко пъти да ям и за това 1вият ми ден е така объркан   bouquet
Видях,че има и раздел за рецепти,но ще се радвам,ако и Вие ми дадете насока,лека вечер на всички Simple Smile

# 41
  • Мнения: 42
  bouquet Благодаря за темата! Тук съм, не ви изпускам!

# 42
  • София
  • Мнения: 10 858
Цял ден се чудя, защо никакви ви няма, а то нова тема имало!
Шоки, благодаря  Hug

Виляна, главното е на всяко хранене да има стабилен протеин - месо, яйца, риба, евентуално кашкавал или сирене. Месата шаренки, сирената и кашкавалите - пълномаслени.
Допълваш блюдото със зеленчуци в какъвто вид ти искаш (сурови, задушени, готвени и т.н)
Това е.  Hug

# 43
  • SA
  • Мнения: 3 196
Янче, благодаря за информацията!   bouquet
Виляна, не се тревожи, ще се ориентираш, режимьт е лесен за спазване.
Повечето тук се хранят 3 пьти дневно, някои и с 1-2 допьлнителни малки междинни закуски.
Най-общо основните хранения е добре да са сьставени от месо, или риба, или яйца, или сирене + зеленчуци - било на салата, задушени, печени, или включени в сьстава на някакво ястие.
Яйцата за закуска + някакво допьлнение от сирене, кашкавал, бекон и др. са най-подходящи.
През останалото време може да се хапва нещо дребно при глад - било кисело мляко, малко сметана, ядки и др.
Това са главните насоки, а иначе всеки си ги наглася според собствените си нужди и предпочитания.
Пинки, желязна си ти!  Hug

А Вивчето е писала вече, но нищо.  Simple Smile

# 44
  • Мнения: 780
Благодаря на  всички за съветите   bouquet
Дано успея и аз  Hug

Общи условия

Активация на акаунт