Трудно проговаряне -тема 17

  • 115 882
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Благодаря на всички, които споделят мнения, защото на всички ни е трудно. В болницата на 4-ти километър й направиха доста изследвания и по думите на лекарите няма никакви изменения, т.е. от неврологична гледна точка всичко би следвало да е ок.Ние сме от Благоевград и ще съм благодарна ако ми кажете за добър детски психолог в нашия град.Разбира се и за София ще съм благодарна ако споделите опит.

# 31
  • Мнения: 12
За София аз мога да препоръчам нашата психоложка-Жулиета Темникова.Аз съм очарована от нея. Моя позната е много доволна от Петя Атанасова.Специално нашата психоложка една от майките във форума я препоръча и не сбърках като се доверих на мнението й.Благодарение на всички вас тук имам ясно изградена стратегия за работа с моето дете и резултатите идват малко по-малко. Hug Simple SmileВече започна да сричкува, все още не е целенасочено, но имайки предвид факта,че до скоро издаваше само звуци за мен това е голяма крачка.Всеки път като я чуя да каже баба или ам-ам или мама и сърцето ми подскача.Чакам си моето целенасочено МАМА.Дано скоро ми се случи това щастие.Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3
Бихте ли ми казали координати на Жулиета Темникова, къде преглежда и колко струва консултацията.Благодаря!

# 33
  • София
  • Мнения: 3 249
Беба, дори да е алергична хремата изчакай да отшуми. Пак всичко е индивидуално, защото аз съм с перманентна хрема, но нямах проблеми, дори влизах с детето на Саул  Heart Eyes Лили или Васко ви вдигаше налягането - много поздрави им предай Wink
Гого сега ще почива 2 месеца и наесен пак. Говорно промяна няма. В смисъл не е увеличил спонтанната реч, но дръпна от към разбиране. На морето го научих да казва ти си жаба и аз съм гъба  Joy Почваме и псувните...и може говора да се отключи hahaha
Аз също съм много доволна от Петя Атанасова и я препоръчвам горещо. От Темникова нямам преки наблюдения.

# 34
  • Мнения: 88
 Доника, и при двамата, а в камерата двете деца, баща им и баща ми! За пръв и последен път! Хахахах То било лек ад, жега, гъч... Васко наблюдавал повече и на няколко пъти вдигал налягането, май той повечко следи какво се случва. Първият път при Лили. Но си е и до престрашаване, от страна на малкия. Той реално няма хрема сега. Само киха един-два пъти на ден, пие си ериус и по-добре се е представил. Но нямаме възможност всеки ден, за сега два пъти в седмицата. (аз реално, лично не съм ходила все още, че ме тръшна някаква гад и астма и алергия и АБ, ама и не знам защо още си говоря на "нас")

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Момичета, които ходите на барокамерата - питали ли сте, ако се направят десетина ударно и после - пред няколко дни по една процедура, или пък само събота и неделя, дали пак ще действа добре на детето.
Ние направихме 10, днес пак бяхме, понеже имахме работа в София, но следващото ходене ще е чак към 20 - ти юли, и се надявам тогава да ходим всеки ден, през работните дни. Работата е, че и детето много се уморява - при първия"тур" направихме за 2 седмици 10 процедури, и към края много взе да мрънка, трудно се събуждаше, въобще умори се и доста мрънка.
Давам си сметка, че ако искам да направим 20-30 процедури, трябва едва ли не въобще да не му давам ден свободен без процедура, та да ги направим да края на лятото. А е хубаво да се набегне лятото и на други, по-забавни неща - плуване, разходки.

# 36
  • София
  • Мнения: 3 249
Еееее, Марианка, днес бях почивка Sad Нищо де  Hug
Ефект че ще има ще има, но ще е по-бавен.

# 37
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
И синът ми мрънкаше. Направихме 70 влизания, в серии от по 10 и 15 гмуркания без прекъсване. Наблягането на забавните неща оставихме за момента, в който проговори добре и той, слава Богу, дойде. Не съм убедена в ползата от влизането от дъжд на вятър, в процедурите трябва да има възможност за насищане и системност.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
За съжаление лятото е само 3 месеца - живея на 130 км от Гургулят 1 и дори да искам, чисто физически, аз като възрастен човек също се уморявам от непрекъснатото пътуване, камо ли едно дете. Иска ми се и през учебната година да идваме, поне веднъж в месеца за 5 дни(повече отсъствие от училище ще е зле, че без това сме изоставащи).

# 39
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Мама Мариана, разбирам те добре, ние живеем на 2000 км от "Гургулят" 1 и изтощението е не само физическо, но и финансово. Ти си знаеш най-добре какво работи за вас.  Hug Желая ви да си намерите ритъма.

# 40
  • Мнения: 12
Момичета колко плащате за едно "гмуркане" на Гургулят.

# 41
  • Мнения: 3 642
Един курс от примерно 10 влизания в десет последователни дни ли се прави или може да се влиза по 2 пъти ден примерно?

# 42
  • София
  • Мнения: 3 249
На Гургулят практикуват в 10 последователни дни. В Оксигена може и по 2 пъти на ден.

Момичета колко плащате за едно "гмуркане" на Гургулят.
Разбрах, че таксата била вече 40 лв...

# 43
  • Мнения: 88
Не са ни казвали, че трябва да са десет последователни  newsm78 Ако са по 2-3 на седмица, чак толкова ли се размива ефекта? А и ако са осем и след това две седмици почивка? Не го прецених точно времето преди отпуските  Thinking

# 44
  • София
  • Мнения: 3 249
Идеята е мозъчните клетки да свикнат да се "будят" всеки ден Wink

Общи условия

Активация на акаунт