Домакини 41 / лятото е вече тук

  • 50 767
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Добър ден момичета,
днес е ден на Канада и е официален почивен ден. Ще се стягаме да ходим до езерото ,Парламента и парка около него ,защото там днес ще е празненството. Ще има фойерверки, забави за децата и т.н. Ще разкажа после .Лек ден от нас  Hug

dami ,добре дошла   bouquet

# 76
  • Sofia
  • Мнения: 21 728
Привет от мен!  Simple Smile
dami, добре дошла отново и за дълго!  Hug
Благодаря ви за вниманието и хубавите думи относно снимките и Гушкан!  Hug Радвам се, че са ви харесали!
Довечера или утре нова доза Гушкан, ако има читави снимки, че то едно шило...
Стягаме се за разходка, Т е 29*. Сгорещиха се и нощите вече и ще се изнасяме в близко бъдеще.  ooooh!

"Рецепти за любов" и "Карамел с морска сол" (към списание Журнала за жената) са хубави, леки и неангажиращи четива. Препоръчвам, ако ви се ще нещо такова.

Хубава вечер!  Grinning

# 77
  • при късмета
  • Мнения: 24 117
Добър вечер!
Контеса, честит ви празник, хубаво да си изкарате
Вио, сигурно сте пристигнали, забравих да те питам ще имаш ли нет там. Да нотапиш едно дупе и за мен
Хортензия, казвай какво има за боядисване, веднага пристигам. С боя с латекс все обичам да боядисвам.
Калинка  Hug мерси. До къде я докара с щита и шлема?
Дами, за смяна на колянна става единствената читава болница която знам е в София. Сменят се предимно тазобедрени, за коленни почти нищо не знам.
Надявам се да не сте от засегнатите от бедствието във Варна
Морена, завид завид за Сандански.
И тази година няма да стигнем до там. Току що ме сюрпризираха, че делото е обжалвано и ще заминат пари поне за 3 уикенда  Close Уф, омръзна ми вече, дано поне е за добро  Praynig
Ей не можем да се съберем лятото. Нищо де, отпускарски малко ще го даваме, сега му е времето  Hug
Аз ще лягам рано тази вечер, че главата не ме остави

# 78
  • София
  • Мнения: 11 745
Дзак, прекрасни!  Hug
Не ми остава време да седна и да ви напиша две три реда.  Аааааа,  ще се сменя тази работа, та аз нямам време и за едно кафе с приятелчица...
Тук сам, тази вечер съм тук,  но утре пак ще ходя на вилата, въпреки че там ми е студено. Ма, какво у туй лято неразбрано.??  Горе в Симеоново  вечер е 10 градуса ....та аз си пускам парното посред лято, спя с пухена завивка... Ненормална работа е това. През деня е горе долу добре но на слънце, вечер е студено. Каква буря беше снощи....боровете се клатеха почти до земята, светкавици имаше над цяла София и небето беше озарено красиво. После преваля, но за кратко. Дойдох днес да си видя терасата дали всичко е в ред и да не са изпадали сандъците от бурята. Поражения нямаше само на едната тента са се разпрали шевовете и  виси плат от едната страна. Ще се обаждам да поръчам нови, тези вече са остарели и им е време за смяна. Не е проблем.

Какво си правите другарки, мили???  Hug
Джейми, ти си нашата гордост!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Кога ще си вземеш шоф. книжка???? Веднага да излезеш с колата да врътнеш едно кръгче из квартала, веднага и ако може само при теб да има и една приятелка, ей така за разкош и успокоение... Simple Smile Мъжете в това упражнение за сега ги остави на спокойствие, защото ще те панират окончателно. Нека да добиеш малко увереност сама, пък после им се показвай. Аз така направих първия път и въпреки че се бях панирана отвсякъде  се справих прекрасно. Никога няма да го забравя.  Simple Smile Успех и безаварийно!!!  Hug

Моренке, видях ти съкровището!  Heart Eyes Какви са тези температури при вас, чак започвам да завиждам. Искам да ми е топло, пък, фръц. Simple Smile

Вале, чудни снимки, чудесни деца.  Hug Нали съм ти казвала какво прекрасно семейство имаш!!!! Но според мен ти беше малко почивката, а пък ти искаше да се прибираш, е сега, какво правиш тук, пак едно и също.

Контеска, давай после да разглеждаме прекрасни снимки. Приятно!

Смърфи, какво се е случило, много неприятно....какви са тези тъпаци мръсни гадни идиоти.  #Cussing out Еййййййй, как се дразня от такива неща. Просто ми идва да ги разкъсам долните твари нискостеблени хорица нещастни.  #2gunfire Преди време, има няма четири, пет години ми се загуби багажа на нашето летище и това вероятно е станало някъде по трасето, защото имахме няколко прекачвания, Флоренция-  София та минахме през Париж за по кратко  Mr. Green, беше си обърквация огромна, така се наложи, но компанията с която пътувахме направи всичко възможно и на другия ден ми достави куфарчетата. Lufthansa,  не се изложиха хората. Приеха нещата сериозно. Дали да не направиш едно оплакване.... newsm78 Бих направила.

Ма-ко, да пуснем един тото фиш с теб, а....късметлийка си. Честито!!! Отивай утре в тотото и да попълниш  числата, после ми звънни и ми кажи да пусна същите. На теб разчитам!  Heart Eyes

Мушкатова, какви са тези фитнеси??  Майстори за теб няма ли?? Ще се разковеш бре, жена това си е работа за друг. Виж сега, ако си толкова добра да те викна и у нас, защото когато чистих черешите съм напръскала стените и са на черни точки, идвай да вършим работа.  Simple Smile

Калинче...... Hug

Ели,  и аз съм зле с руския език. Все си слагам окончанията и все не съм в час, затова и го прескачам и продължавам на български, колкото и каквото са разбрали, това е.

Славунке, тя, мама нали идва само за два три дни, не повече, а, ще издържиш. Как е Криста??

Креми, какви работи чета за твоето момче??? Спирай за известно време всякакви тренировки, почивка и разходки но без натоварвания, абе,  какви ги вършите, бре???? Давай малко по-леко.!

dami, добре дошла!!!
 Нещо си ми позната ама не съвсем, някакъв спомен имам но и го нямам, та не ми е много ясно кога си била при нас.. newsm78 Ако обичаш тук за години не си говорим върни си думите назад веднага!!!  Grinning Всички сме изключително млади, красиви, подвижни, скачащи...и прекрасни. Дали да продължавам да изброявам...не, достатъчно ти казах. 

Людмилка ми липсва, а и не ни се обади да ни каже как е, дали се топи в морето и дали има плаж. Тя ни забегна някъде си...

Тите,  Hug Вио, как сте на почивката?? Хубаво да си починеш, ако можеш с тези три деца... newsm78
Кой още беше....за него пък цАлуФка!   love001

# 79
  • Мнения: 954
Добър вечер, хубавици! Навън съм с кучо, вървя и пиша, дано не уцеля някое дърво.
Вио, направихте ли вече един плаж? А дали имаш нет изобщо?
Вале, добре си дошла! Свърши ли с пералните?
Дами, добре завърнала се! Помня те:-).
Джей, браво на теб! Видя ли, че можеш! И кормуването ще вземеш.
Марчелота, съвсем се изгуби. Разпиши се, да не те мислим.
Ма ко, заповядай! Сега боядисваме детската, после е спалнята, хола и трапезарията. Нали се сещаш, че първо се изпразва стаята, махат се первази, лампи, контакти... Има работа за целия китайски народ.
Паркирх се на пейката пред входа да изпуша един фас и се прибирам.

# 80
  • Мнения: 954
А, Марче се появи. Тя, циганката, умря, та аз да си кажа - много сме добри с ремонтите. Казвай кога да идвам.Simple Smile

# 81
  • при късмета
  • Мнения: 24 117
Хортензия, знам аз как се прави. Правила съм го и без да изнасям мебелите, поради липса на място за изнасяне. Даже, ако не трябва да се поправя шпакловката е по-лесно мебелите да се съберат на средата на стаята и да се покрият. Като преди това си покрил пода и мебелите в/у найлона на пода. Изпразването на шкафовете и гардероби не ти мърда де, трудно се местят пълни.
Ако има кой да ми се връзва на акъла с местенето ще пребоядисвам през месец  Joy и ще си екпериментирам с цветовете.
Шефа веднъж искаше тавана червен  hahaha За малко му се бях вързала, ама мъжо щеше да получи удар  hahaha Не знам защо мрънка  Crossing Arms нали той не боядисва (не му давам), само мести мебели, какво толкова  Crossing Arms
Марче, бурята снощи беше ужасна.
Аз уж щях да лягам  hahaha

# 82
  • Мнения: 11 658
Наздраве момичета!!!

Марче дочакахте! Ама ти си на далавера - кеф ти топло, кеф ти студено... само дето свободното време е малко, ама ти ще се организираш!
Хортензия то лятото е дадено за почивка, а ти си я метнала здраво къщата  Joy
Контеса весел празник и после да ни разкажеш както ти умееш.
Дами аз не съм била пациент, но съм била екип - чисто технически смяната на тазобедрените стави е по-травматична и възстановяването по-трудно. След като вече сте минали това, с колянната става ще е много по-лесно. Роднини няма да сме, че аз нямам много, съученици също, че бяхме 2 момичета, ама кой знае може комшии да сме били  hahaha Сина ти значи е в Уелс, а ние сме в Северна Англия - бая голямо разстояние. Ходих до Кардиф миналата есен и много ми хареса.
Морена това се казва почивка - разходки, книжки, роден дом....
Ма ко дано е за добро  Praynig пари и почивка пак ще има! Щита и шлема са направени вече от картон - сега трябва да се облекат с алуминиево фолио, да се апликират - абе дивотия голяма, ама малкия се забавлява, че и аз покрай него  Joy
Айде лека и от мен, че пак окъснях  hahaha

# 83
  • София
  • Мнения: 11 745
Калинче, аз съм си организирана по природа и ако някой ми наруши организацията изпадам в стресово състояние.  Mr. Green Наздраве, мила, наздраве!
Толкова ми е хубаво вкъщи, че още се мотам и не съм си легнала. Ще ви пусна малко снимки от терасата, китките са се запазили и цъфтят като полудели
Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Скрит текст:

Крайно време да отида до кревата. Тази вечер съм самичка, много обичам така.
 newsm44

# 84
  • Мнения: 843
Добро утро, мили мои. Нямах време напоследък от разходки да пиша. Понякога чета, но не винаги успявам. Гого е болен и няколко дни ще съм по- често на линия. С възпалено гърло е и температура.
Ма ко, честити придобивки.
Дами, добре дошла отново. И аз те помня.   bouquet
Марче, прекрасна тераса с още по-прекрасни цветя.
Вио, да си прекарате весело.
Моренка, и трите книги ги прочетох. Леки и ненатоварващи са.
Джейми, браво. Да ти дам един съвет. Взех книжка и разбрах, че съм бременна. От страх така и не се качих да карам. И сега само си имам документ. Карай, не прави като мен.  Hug
Контеска, весел празник.
За всички останали  Hug и много целувки.

# 85
  • София
  • Мнения: 9 887
Добро утро!

Ста ди, бързо да оздравява Гого!
Марче, как малко бе, душа?! Една седмица!!! Това е моят максимум да съм извън вкъщи, ама максимум, след 4 ден трудно издържам където и да е извън вкъщи. А и проблемът с отпуската на ММ важи с пълна сила, едва успя да изкопчи и тази една седмица. Беше на работа до последно вечерта, през нощта пътувахме , а като се прибрахме веднага на другия ден пак на работа.
Хортензия, мдаа, пералните от морето свършиха, сега си почват нормалните ежедневни перални. Ей, нямам ден без да пусна по една поне, а съм чувала приятелки да казват, че три- четири пъти седмично перат, пак с по две деца...как го правят да не повярваш.

Джейми, айде и скоро да се развяваш насам-натам с колата! Моята книжка така си стои и ми краси документите. Blush

  bouquet

# 86
  • Мнения: 6 092
Добро утро Simple Smile

Марчеее страхотни са ти цветята  Hug
Джейми, ти си нашата гордост!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Кога ще си вземеш шоф. книжка???? Веднага да излезеш с колата да врътнеш едно кръгче из квартала, веднага и ако може само при теб да има и една приятелка, ей така за разкош и успокоение... Simple Smile
  Joy Joy Joy Joy Joy Какви кръгчета бе жена , аз три пъти съм се качвала на колата , вярно карам ама с завоите съм  smile3514 добре че инструктора е до мен  че минаваме и през четирите кръгови в града .Сега си повтарям, мога ще се справя, ама да видим днес какви ще ги надробя ...
 Ladybird_ много забавно занимание си имате, да снимаш после шлема Simple Smile
За днес съм запланувала да вкарам къщата в ред защото две седмици само прахосмукачка съм пускала прах бърша..то и готвенето ми беше набързо, ама вече нямам оправдания.
Barefoot Kontesa честит ви празник  Hug
ма ко честит ти таблет  Hug Определено си с късмет   bouquet
Хортензия не ги обичам тези упражнения ... преди два месеца освежихме в хола , ама не пазят моите момчета отново има следи по стените  ooooh!
Sta_di бързо да се оправя Гого   Hug, много е неприятно това време, то нито зимата беше зима нито лятото е лято ...
Ставам да заведа Гого на градина , той милия само пита почивка ли сме , и го лъжем че не сме , ама свърша ли с кормуването ще го оставя за седмица да почива.

# 87
  • Мнения: 644
Смърфи информирай ги .Нека направят проверка все пак.Ако си мълчим така ще ни правят на глупаци.
Ако идваш към Варна обади се да се видим.
Джеймс браво!Честита книжка!
Кремиковци ,славче да оздравяват децата.
Ма ко браво за наградите.Късметлийка човек си.Simple Smile признах те

# 88
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Добро утро.Добре е детето.Сърцето му е  здраво .По време на сън бие с 35 удара в минута-типично за спортист.В понеделник ще направят ВЕТ и е готов .Докторката му забрани всякакви витамини и хранителни добавки.Протинети да си ги набавя от естествени източници, а не от химия.
Марче, аз тъкмо напръсках цветята.Ти си добре нависоко няма дървета и трудно ще ги нападне нещо.Много са хубави.
След малко отивам да плащам на французина булсата.Края на месеца си идва и сме много щастливи. Laughing
Приятен ден на всички.

# 89
  • Мнения: 3 852
Хубаво е да си сред приятелите си!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ма ко - честит ти таблет! Със здраве да си го използваш и с късмет да печелиш нови придобивки! Peace

Марче - прекрасни, прекрасни цветя и невероятна тераса! Heart Eyes

Валенце - леле, как 5 перални наведнъж?! Герой си! Peace

Джейми - в началото всичко сме били като зад волана, ама после като се натрупа опит, става лесно! Peace

Ста Ди - бързо да оздравява юнакът! Praynig

Тити - информирах ги, ама след като куфарът е излязъл от летището, нищо не могат да направят... или не искат... Sad

Калинка - какво става с прибирането в БГ? Ще стане ли работата или още клони към нулата?

Контеска - честит ви празник! Получихме канадски визи, сега се чудя как да изпратя паспорта си в Колумбия. Има един българин, който в събота ще си ходи и май по него ще стане работата. newsm78

Хортензия - То като сте тръгнали така с ремонтите, минавай през всички, все нещо за правене има. Wink

Славче - как е Криста? Дано се разминете с антибиотика, ама тя като не иска да го пие и разтворен дори, май повече е детски каприз, а не проблем!  Wink

Моренка - и аз много обичам Сандански. Ходила съм няколко пъти и все прекрасни спомени имам. Сега леко ти завиждам за там. Heart Eyes

Креми - мм е също с нисък пулс, особено като спи, защото и той е тренирал професионално като подрастващ. Като по-голям също е излизъл от ритъм, правили са му изследвания и нищо не е имало. Добре е Тони, не се притеснявай, ама да си спазва препоръките на лекарите!  Peace

Ели - как е в Созопол? Започна ли сезонът?

Дами - когато синът си е в Англия, ти си в София, така ли?

Ех, Вио и Лус, къде ли се печат на слънчице?! Не знам кога ще стигна до плажа аз...

Днес трябва да стоя и да вардя ел.техниците от ЕВН кога ще дойдат да подменят елетромерите на целия блок. Уж блокът е на три години, защо са решили да ги сменят? newsm78 Ще трябва да намеря и начин да изпратя паспорта си в София с някой куриер, да препоръчате някоя фирма?

Общи условия

Активация на акаунт