Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнения за 55 СОУ "Петко Каравелов"

• 24 445
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте разбрах къде е детето 1б клас с госпожа Анна Колева някой дали има отзиви за нея.?
Благодаря ви предварително

Последна редакция: пт, 03 сеп 2021, 10:58 от Teriska

# 31
Aко имате възможност да сте при Георгиева - не се колебайте! Страхотен човек и преподавател, родена за учител Simple Smile

# 32
Здравейте! Децата ще са първи клас при г-жа Елица Славова. Някой с впечатления? Благодаря!
Млада, амбициозна, симпатична дама. Децата я обожават.
Имате късмет!
Успех!

# 33
  • София
Здравейте! Децата ще са първи клас при г-жа Елица Славова. Някой с впечатления? Благодаря!
Млада, амбициозна, симпатична дама. Децата я обожават.
Имате късмет!
Успех!

Много, много благодаря! Толкова ме зарадвахте Heart

# 34
Здравейте искам да попитам някой от вас знае ли,има ли варианти детето да не седи до 17ч в училище смятам че за дете 1 клас е твърде много,а и имам възможност да си го взимам на обяд има ли такава практика?

# 35
Здравейте искам да попитам някой от вас знае ли,има ли варианти детето да не седи до 17ч в училище смятам че за дете 1 клас е твърде много,а и имам възможност да си го взимам на обяд има ли такава практика?
Както се разбереш с класната и с учителката по НЕ.
Според мен е добре детето да стои до края на учебния ден, защото така свиква с учебния процес.

# 36
Както се разбереш с класната и с учителката по НЕ.
Според мен е добре детето да стои до края на учебния ден, защото така свиква с учебния процес.
Благодаря ви много за отговора.

Общи условия

Активация на акаунт