Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 25

  • 62 889
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 874
Да е много късметлийска новата тема!!! Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Аз чакам пъзел от "Барни" и таблет от "Сачи". Peace
Все още се боря за книга или поне хавлия от Активиа, но дотук - нищичко. Sad
Играта на Капи я почнах миналата седмица, да видим ще ми се усмихне ли късметът. Laughing

# 16
  • Мнения: 1 521
Здравейте!
Чакам пъзел от Барни и бисквити от Милка,като последните май няма и да дойдат.
Късметът ми изневерява нещо в последно време................ Cry
Успех!  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 227
И аз чакам пъзел от Барни

# 18
  • при късмета
  • Мнения: 24 060
Много награди да спечелим вновата тема!

На Капи стигам до извода, че печелят само тези с ниските нива. Трети човек казва, че само до 3то ниво е стигнал  newsm78. Дали не теглят само тях. Аз за тази седмица и втори профил направих, но се отнесох и до 5то го докарах. Не печелят и двата.

Продължавам да чакам таблета от Сачи, топката от Тук и още един пъзел на Барни.
Време е и друго да спечеля  Laughing

# 19
  • Мнения: 151
Ма ко и аз почвам да се сългасявам с теб аз съм на 8/7/9 нива а приятелката ми е на трето и спечели сокчета.....

# 20
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да е късметлийска новата тема! Party

В играта на Капи минах 10-то ниво и спрях да играя... много еднообразна и скучна, да бяха измислили някакви различни нива! Tired

# 21
  • Под кривата круша
  • Мнения: 337
Не знам дали сте я видели вече, затова пускам линк:

https://www.facebook.com/Jameson.Bulgaria/app_263195613882021?app_data=undefined

# 22
  • Мнения: 11 759
О, за Jameson ще участвам, определено  Laughing

Последно преди около 2 месеца спечелих тиган на Тефал от GoodFood и тенджера за паста от игра на La Grande Famiglia. Оттогава не съм играла, че имах други грижи, но сега се записвам да ви следя за интересни игри.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 1 215
Барни го чакам и аз, дано го получа този пъзел. А от Коко Колата имам 3 чаши и 1 топка, но... ни вест, ни кост  Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 2 817
Току-що получих имейл от Nivea, че печеля спортен сак. Тъкмо си мислех, че за морето ще трябва да купувам още един, сега няма да ми се наложи.  Grinning

# 25
  • Мнения: 294
и аз се записвам в новата тема. при мен - нищо ново спечелено.чакам топка от тук-която не знам дали ще пристигне и очила милка.... на играта на капи и аз стигнах до ниските нива- нещо нямах нерви за по-нататък,но нищо не съм спечелила...дано се ръзмърда късмета малко

# 26
  • София
  • Мнения: 13 209
Да попитам за Капи.  Laughing Не, линк не ми трябва.  Wink  Обикновено като споделите някоя игра, прибавям линка сред фаворитите си, за да я намеря по-лесно когато имам време за игри. Оказа се, че съм я записала 5-6 пъти.  Mr. Green

Вчера най-после и аз реших да пробвам късмета си с нея. Наредих някакъв пъзел, очаквах, че нещо ще мигне, светне, поздрави, но нищо. Разкарах го с кръстчето. Дървото узря за 1 час или повече, след това събрах портокалите (лентата се запълни на 100 %) и повече нищо не се случва. Отварях всичко, което може да се отваря, четох всичко, което може да се чете и нищо.  При кликване върху беседката се отваря поле с бутон "Направи сок", но не е активен. Пропускам ли нещо?  newsm78

# 27
  • Мнения: 705
Много късмет в темата   261uu

# 28
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 697
  bouquet Благодаря за темата.

Като наредиш пъзела ,ако е верен изчакваш и ти дава +1 точка. Проверява се дали е верен ,като не можеш да местиш частите повече. След като получиш точките ти дава да правиш сок.

# 29
  • София
  • Мнения: 13 209
  bouquet Благодаря за темата.

Като наредиш пъзела ,ако е верен изчакваш и ти дава +1 точка. Проверява се дали е верен ,като не можеш да местиш частите повече. След като получиш точките ти дава да правиш сок.


Пъзелът го редих снощи. Като видях, че нищо не става го затворих. Не знам как може да се появи отново.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт