Моля, имали други (бъдещи) майки който не искат да кърмят?

  • 10 782
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 161
isaikova , дори нямам желание да те нападам.....
Ебаси, аз пак ще съм най - добрата майка за детето си ( и съм такава), няма значение дали съм я кърмила, дали съм пушила и дали съм запазила формата си.
От такова изказване нямаше нужда в тази тема!
И от псувни няма нужда ми се струва.

# 91
  • София
  • Мнения: 15 221
И от отплесване на темата също нямаше нужда.

# 92
  • София
  • Мнения: 4 423
Ако искате ме нападайте,все ми е тая,но не можах да се спра...
Не си налагам мнението,може и да не е във връзка с въпроса ти:НО! Naughty
Чудя си се за себе си,що за майки са това,които решават да имат дете,искат го-трябва да дават всичко за него и предпочитат цигарите,предпочитат да поддържат формата си,сакън да не си развалят бюста и т.н.пред това да осигурят най-добрата храна за детето си.Е ,сори но не го разбирам това...
Сега ще кажете че не сте ми искали мнението,ама ебаси защо лишавате децата си от майчината кърма,при положение че я имате.Не сте ли готови да дадете най -доброто за своето бебе????? newsm78 Sunglasses
Аз лично съм готова да се лиша от всичко единствено и само заради него....
Ако пуших,да не пуша;да не пия,да не спортувам,да избягвам половината от храните,които обожавам,да се оставя ако трябва да запреличам на слон.
Не ми пука!!!
Важно е че бебчето ще получава това,от което то има най-голяма нужда в този период на развитие.
Еми това е .Нападайте ме сега,но поне си казах,това което мисля!
Използвах начина на изразяване на isaikova , но явно ти четеш това, което ти е удобно.

# 93
  • Мнения: 2 072
Къде изчезна репликата: "Мамо, аз не съм теленце..." Тъкмо мислех да я сложа в темата за абсурдните реплики.

# 94
  • Мнения: 1 045
Тюююю няма оправия .... Кърменето е най - висшата сила на света а храненето с АМ на - великата простотия !!!  ooooh! ooooh! ooooh!


Кърмене = умно и красиво дете което никога не боледува  Naughty

Хранене с АМ = тъпо и грозно теленце , вечно болно милото  Sick

Кърмене = най-добрата , умна и велика майка на света  newsm20

Хранене с АМ = непонятно тъпа майка изрод която бавно и мъчително убива детето си хранейки го с кравешка храна  alert

# 95
  • София
  • Мнения: 4 966
Еееееее   Desika !!!Малко преувеличи мисля!!!!
Кой говори за степенуване на кърмата и Ам-а???
За най-красиво и най умно дете???
Дори не бих си го помислила.
Но твоето изказване ми се стори неуместно и не на място!!!
И аз да нямам кърма ще храня с Ам,и всяка друга мама.
Но да имаш кърма,и да даваш ам,това не разбирам...Сега разбра ли ме?

Извинявам се на Бубулина,че съм я раздразнила,не съм искала...  bouquet

# 96
  • София
  • Мнения: 15 221
pileee,
Не се плаши. Този форум обикновено е приятно място, в което майките добронамерено се опитват да си бъдат полезни. Само на тема кърмене/некърмене някои са малко по-чувствителни и стават сценки, но това не се случва толкова често. Надявам се да не си се почувствала зле. Нищо от казаното/написаното по тази тема не е лично.
Ето още две теми, които би могла да прочетеш по въпроса, който те интересува.
Хапчета за спиране на кърма...?
Как се спира кърма?

Тази тема, за съжаление, се извъртя в очакваната посока-старият спор “за и против кърменето” и надприказването коя и защо за най-добрата майка. Смятам за напълно ненужни всякакви словесни еквилибристики по тези въпроси. Поне не и в този форум.
Благодаря на някои от кърмещите майки, които се включиха по темата с интересна и важна информация, която със сигурност ще бъде полезна за вземането на решение относно кърменето и/или спирането на кърмата. Що се отнася до някои други, които надушиха сеир и се появиха, за да се разтоварят от напрежението, което са понасъбрали напоследък-имам кофти новина. Заключвам темата. Така че, който плюл-плют. За днес-толкова!
Ако авторката на темата смята, че въпросът е останал неизяснен ЗА НЕЯ и ако поиска това с лично съобщение-ще я отключа.

Що се отнася до изказването за теленцето-изтрих го, разбира се. Беше едно от най-глупавите неща, писани тук.

Последна редакция: вт, 28 фев 2006, 17:32 от Vivi

Общи условия

Активация на акаунт