За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 44

  • 33 573
  • 783
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 355
Мами, да ви питам колко време след замразяване давате кърма? Чела съм, че до 6 месеца е ок, аз имам на 4м и половина кърма, не съм я давала понеже детето беше с рефлукс и пиеше гъсто мляко, сега спря да повръща и се чудя дали да му я давам или да я хвърлям (много ще ме е яд ) Thinking. Реших да пробвам все пак как ще я понесе, няма проблем, пие я, но се чудя дали са запазени хранителните и качества след толкова време във фризера.

# 31
  • София
  • Мнения: 795
и аз пак с въпрос за съвет.
Появи ни се слуз в акото - както писах по-напред. Беше еднократно, но днес отново имаше. Звъннах на педиатърката и тя каза да започна отново да давам пробиотик и да я оставя само на кърма до понеделник. До тук добре, но ми каза да си избера между биогайа, биобаланс бейби и линекс бебе. Ползвали сме биогайа като новородено, но ми се иска да пробвам някое от другите.

Кое бихте ми препоръчали като мами с повече опит Simple Smile  Hug

# 32
  • Мнения: 436
и аз пак с въпрос за съвет.
Появи ни се слуз в акото - както писах по-напред. Беше еднократно, но днес отново имаше. Звъннах на педиатърката и тя каза да започна отново да давам пробиотик и да я оставя само на кърма до понеделник. До тук добре, но ми каза да си избера между биогайа, биобаланс бейби и линекс бебе. Ползвали сме биогайа като новородено, но ми се иска да пробвам някое от другите.

Кое бихте ми препоръчали като мами с повече опит Simple Smile  Hug
Аз от Линекс съм много доволна. Пие си го нон-стоп. Препоръча ми го биотехноложка.

# 33
  • Мнения: 2 850
Био баланс е много хубав, давам го да регулира стомаха, ако има газове, запек. Веднъж при разстройство взех Линекс, веднага подейства и спря разстройството. Аз бих заложила на Линекс. Peace

# 34
  • Мнения: 10
Angel_Dust Благодаря ! Дадох урината днес и сега чакаме резултати.... Tired

# 35
  • София
  • Мнения: 795
тонито7, svetlina*, БЛагодаря   bouquet
Взех Линекс Simple Smile

# 36
  • Мнения: 10
Здравейте мили мами. Моля за съвет. Притеснявам се за моя бебо, който е на 3 месеца и му сложиха поредната ваксина преди 2 дена и днес много спи, последния път спа много след като му сложиха БЦЖ и сега пак се повтаря, дали е възможно да е от ваксината? Притесняваме, че спи доста, понеже той не е от най- сънливите бебета, даже имахме проблеми със спането преди това. Благодаря предварително.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 369
Здравейте мили мами. Моля за съвет. Притеснявам се за моя бебо, който е на 3 месеца и му сложиха поредната ваксина преди 2 дена и днес много спи, последния път спа много след като му сложиха БЦЖ и сега пак се повтаря, дали е възможно да е от ваксината? Притесняваме, че спи доста, понеже той не е от най- сънливите бебета, даже имахме проблеми със спането преди това. Благодаря предварително.

не се притеснявяй и ние след двойните сме така... после всичко по старому... Simple Smile

# 38
  • Мнения: 2 850
Сънливостта е страничен ефект от ваксината. Не ти ли казва лекарката възможни реакции? Питай я следващия път.

# 39
  • Мнения: 4 851
искам да купя раница за сина (2г. и  8 м.), но не знам каква и дали изобщо трябва да носи?

# 40
  • София
  • Мнения: 44 354
за детската ли? Ми някаква съвсем дребничка и никак да не я товариш... аз лично, бих я носила вместо детето.

# 41
  • Мнения: 4 851
да детска и аз ще я нося Simple Smile

# 42
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Щом ти ще я носиш, няма голямо значение. Само да е малка, че да може после и той да я носи. Simple Smile И аз така купих 2 раници и сама си ги нося, но пък много им се радвам. Mr. Green

# 43
  • Шумен
  • Мнения: 5 276
Аз купувах за яслата ранички, взех ги умишлено различни модели малки меки и сладки. Децата им се радваха ама мама да ги носи  Laughing та от опит мога да кажа ако мама ги носи е хубаво да е с по-дълги дръжки (и двете се регулират), тази с по-късите изобщо не мога да си я сложа на рамото с яке нея я нося в ръка, а с две деца и раница в ръка си е неудобно поне за мен.

# 44
  • Мнения: 5 513
Моя винаги си е носил раничката. Разбра,че нямам ръце за всичко.
Радва им се.Никога не е искал плюшени или като животни.Има няколко.
Най-много се радва на една с колелца и дръжка и една във формата на кола.
Често пътуваме и ги е приел неизменно.Но повечето деца май не ги искат.

 http://profesionalist.com/detska-ranica-za-momicheta-930-28426.html
Това е раничката като кола.

Последна редакция: нд, 17 авг 2014, 14:45 от desitkata77

Общи условия

Активация на акаунт