Щори "Ден и Нощ"

  • 35 700
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Здравейте момичета и на мен много ми харесват тези щори но ме притеснява това че прозореца не може да се отваря.Моля някой ако си е поставил такива щори да ми каже дали е така.Защото реално ако не се отваря самия прозорец как той ще се почиства?
Защо да не може да се отваря? Те се монтират само върху стъклата, рамката стои открита и прозорецът си се отваря както и преди.
Фирмата при която отидох ми обясни че като се монтират щорите на прозореца ролката отстрани идва по-голяма и при отваряне се  опирала във стената и не позволява пълното отваряне на прозореца.Ако имаш някаква снимка на щорите които са ти поставени моля да я видя как са монтирани при теб

# 16
  • Мнения: 19 590
Моите са монтирани точно като тези http://www.kamax.bg/p/Rulo-shtori/Den--Nosht-Elegans-rulo и нищо не пречи на отварянето. Не знам какво значи "пълно отваряне", но ако се има предвид 180 градуса, сигурно няма да може съвсем до стената да дойде крилото заради кутията, която е отгоре /тя не е голяма/. Но кому е нужно такова чак отваряне  newsm78 За другите начини на монтаж не мога да кажа, ако има такива, които пречат на отварянето.

# 17
  • Мнения: 99
Здравейте! Може ли някой да ми отговори на въпросът: Могат ли да се слагат вертикални щори на остъклена тераса, малко е пространството между дограмата и тавана и поради тази причина ми казват, че е невъзможно тъй като водачите за щорите са по широки??????????????????????????   newsm78
А да отбележа, че вертикалните щори ми харесват и сега трябва да се принудя да сложа друг вид щори или перде!  Thinking

# 18
  • Мнения: 19 590
Здравейте! Може ли някой да ми отговори на въпросът: Могат ли да се слагат вертикални щори на остъклена тераса, малко е пространството между дограмата и тавана и поради тази причина ми казват, че е невъзможно тъй като водачите за щорите са по широки??????????????????????????   newsm78
А да отбележа, че вертикалните щори ми харесват и сега трябва да се принудя да сложа друг вид щори или перде!  Thinking
Аз съм виждала вертикални щори на собствена релса, закрепена на тавана или между две странични стени без закрепване по средата - /виси във въздуха/, така че въобще няма никакво значение разстоянието между дограмата и тавана в този случай. На мен самите вертикални щори не ми харесват, мисля че са трудни за почистване и лесно се развалят, но всеки си има предпочитания.

# 19
  • Мнения: 18 059
И аз никога повече не бих сложила вертикални щори   Naughty
Особено където има отваряеми части, най- добре да си вървят по стъклото- примерно руло щори

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 185
Да, ако разстоянието между горната част на отваряемото крило от дограмата и тавана е по-малко от 5-6см, няма да стане, т.к. крилото при отваряне ще се спира във водача на щората, а няма да минава под него. Представи си по-широк корниз за перде, поставен отвътре на тавана пред прозореца... Не знам дали го обясних правилно, но и при нас поради тази причина в хола  поставихме руло щори ден и нощ, а бях харесала невероятни дан и нощ, но вертикални.

# 21
  • Мнения: 855
Здравейте Simple Smile Видях, че има тема, макар и стара, но се надявам да се вкл8чат повече хора, които ползват тези щори Simple Smile Обмислям да сложа щори "Ден и Нощ", днес ще ходя за оферти. Доволни ли сте от тях? Вечер като се пуснат лампите, вижда ли се отвън? Изобщо предимства, недостатъци Simple Smile

# 22
  • Мнения: 416
Аз имам такива щори от около 4г. В стая в която не се готви или пуши, почиствам ги само с кърпа от прах. Не че се вижда прах де, макар че са много светло екрю. Щорите са с рамка, която е прикрепена към дограмата и изглежда много прибрано и завършено, като част от прозореца..Не помня точно как се казваше, предполагам в сайта пише.
Много си ги харесвам и съм много доволна от тях. Дали се вижда през тях не мога да кажа със сигурност, може би силуети, ако са много светли.
За недостатъци не се сещам, за мен това беше най-добрия вариант за щори.

# 23
  • България,Пещера
  • Мнения: 35
А дали някой ползва щори Дуо Вижън? Да каже кой вариант е добре- блек аут или обикновен плат?

# 24
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте, и аз искам да сложим щори Ден и Нощ, но не разбирам къде точно се монтират. На отваряемата част над прозореца или на дограмата над нея? И кажете от коя фирма сте доволни, аз се насочих към Солис, ама сега прочетох доста негативни коментари и ще проучвам пак

Общи условия

Активация на акаунт