Кои потребители са ви приятни?

  • 38 485
  • 986
  •   1
Отговори
# 615
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 229
Трещо, ако не си приготвила поне една снимка за цялото това време посветено на теб, жесток човек си Crossing Arms.

# 616
  • Мнения: 7 849
Леле, леле, какво става тук. Ще плясна накрая една снимка, та ще ви видя .....

КОГА?

# 617
  • Мнения: 26 435
 Ау, това ми е мечтата - да видя на фото Трещи и Анди.

# 618
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 229
Андариел съм се отказала да я чакам.

# 619
  • Мнения: 12 722
Ау, това ми е мечтата - да видя на фото Трещи и Анди.

Заедно ли  Laughing

# 620
  • Мнения: 26 435
 Заедно, поотделно, както ви е удобно.

  Айде бе, имайте милост  Laughing

# 621
  • София
  • Мнения: 23 989
Тъкмо оглеждам коя цица ми е по-увиснала - лявата или дясната.
Трещи, остави на нас да преценим.  Mr. Green  Hug

# 622
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Смарти, да, тя беше готина. Радвам се, че поне във Фейсбук редовно я засичам, тук се изгуби Rolling Eyes.

# 623
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Трещи, реши ли вече за цицата  Mr. Green

# 624
  • София
  • Мнения: 12 374
Начи, пречите ми да работя. Вместо да пиша, в главата ми са само циците на Трещерица, и току надничам да видя дали ги е щракнала вече  Crossing Arms

# 625
  • Канада
  • Мнения: 264
Да видя Анди, Трещерица и Шанти са ми голяма форумска мечта.

Иначе по темата, приятни са ми устроумните, виртуално-усмихнатите, малко нестандартни форумни индивиди.

Жалко, че не мога да влизам често и да взимам по-голямо участие. Наистина ми е забавно

 Sunglasses

# 626
  • Мнения: 22 030
Съвсем се отпуснахте.... Simple Smile

# 627
  • Мнения: 10 545
Трещерица ще видите, когато Вълкът си покаже дългия ник.

Черна котке, една съфорумка разконспирира жената от аватара ми. Беше някаква източноевропейска моделка. Чехкиня?  Rolling Eyes Нещо такова.

# 628
  • Мнения: 7 132
Аз пък съм запомнила Янечек като много цапната в устата.Няма да забравя едно от предложенията към Катрала миналата година, когато тя подготвяше въпросника за Мис Бгмама.Та предложението беше: Можете ли да пръднете с шунда?  Joy
Не ми се рови сега да търся цитата Crazy

# 629
  • Sofia
  • Мнения: 16 694
Черна котке, една съфорумка разконспирира жената от аватара ми. Беше някаква източноевропейска моделка. Чехкиня?  Rolling Eyes Нещо такова.

   Ясно, мерси. Peace

Общи условия

Активация на акаунт