Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 5

  • 95 602
  • 759
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 364
Момичета,поръчах си база 3,6, 100мл.2бр.-0,и два аромата на FA.Допуснах грешка,че поръчах само цигарени аромати и не съобразих,че ще им трябва доста време за зреене,трябваше и един плодов да взема докато изчаквам.Така доколкото разбрах,аромата е хубаво да се слага в никотиновата база и да се разрежда ,когато узрее или бъркам.

# 676
  • Мнения: 18 542
Това с отлежаването е доста субективно. Забъркай си, изчакай няколко часа и започвай.
Уж по-бързо се разгръща аромата когато се забърка в по-голяма концентрация никотин, но аз никога не съм го прилагала.
В началото ароматът ще е един, с отлежаването ще се промени, но не е задължително да се чака, особено ако нямаш друга течност Simple Smile
Някои течности с времето потъмняват много, а аз мразя да изпарявам тъмни, че бързо скапват намотките/главите та избягвам да оставям такива да отлежават дълго.
Като начало не ги чакай много, с времето ще отлежат, но пак казвам, ако нямаш друга течност, не чакай повече от няколко часа.

# 677
  • Мнения: 1 364
Благодаря ти Миоки,след,като ги поръчах се разрових и някъде четох,че тютюневите аромати узрявали дори и след месец,два Sick И реших,че пак оплесках нещата newsm78 Първо мислея да пробвам по малко дали ще ми харесат ароматите.На 2.5мл. база 3.6 трябва да добавя 5мл.база нула за да стане 1.2.   нали така и добавям капките аромат.

# 678
  • Мнения: 18 542
Ааа това са глупости! Как след месец, два?! Има наистина някои течности които колкото повече стоят толкова повече си променят вкуса, но не е задължително към по-добро. Имам Макс бленд който стоя сигурно около година след като минах на инаверския  Ес камел. Не мога да кажа че има голяма разлика между него и забъркан преди 1 седмица, освен, че стана по-тъмен. Имах няколко течности които не помня с какъв аромат бяха, но пак горе-долу година от забъркването и не миришат на нищо разтворите. Не съм ги пробвала, но миризма в шишето почти нямаше и ги изхвърлих.
Спокойно може да си ги изпаряваш и веднага, просто с времето аромата се променя уж към по-добър. Някои аромати имат химичен дъх който примерно изчезва. Такива ми ти работи.

Нищо не си оплескала Simple Smile споко.

Ползвай този калкулатор за бъркочите и си надписвай шишенцата, за на де стане манджа с грозде Simple Smile
http://e-liquid-recipes.com/create
Така ще си запазиш и рецептите които ти харесат за да си ги забъркаш пак.

Да, на 36мг 1/3 0мг база за да стане 12мг и после си добави аромата. Така е най-лесно, пък после ако искаш да си прецизна, с калкулатора Wink

# 679
  • Варна
  • Мнения: 7 734
  Ренджи с различните бази е различно. Ако си взела базата на Гигов с нея не е необходимо да чакаш. Смесваш,разклащаш енергично и наливаш в изпарителя. Тя е с Мерк никотин и е от така наречените бързи бази. Аз нищо не чакам. Нямам нерви за подобни префинени работи  Laughing. Е като зарежа някоя течност и я забравя после се налага да я разреждам амааааа това е друга тема.
  Тъй,че няма страшно.

# 680
  • Мнения: 1 364
Оххх олекна ми,че иначе щях да пуша без аромат хаха то може и най добре да е.Взех си макс бленд и вирджиния,каквото и да значи това ,дано са поносими.

# 681
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 Хаха поносими  Joy. Макс бленд ми е най-любимия аромат на всички времена,а виржинията е чист тютюн възможно най-чистия,но не го на не повече от 1% го бъркай. Много е силен.

# 682
  • Мнения: 18 542
Макс бленд да е тютюнев, тютюнев, колко да е тютюнев Laughing сладникав е и понякога се долавя яромат на череши. Ако не знаеш че се води тютюнев, никога няма да разбереш. Просто няма вкус на нито един познат сладкиш или плод за туй са го метнали при тютюневите сигурно. На мен ми беше единствен аромат за изпаряване 2 години подред. Вирджинията на мен лично не ми хареса. Прекалено не сладка и тежка ми дойде.
Намерих си едно старо шише с аромат на HCL Light Tabacco. Хич, ама хич не е лош. Забъркала съм го на 5% Предния път като го бърках, на капки го бях мерила и нещо не ми хареса - слаб ми беше и някак не знам. Сега го преоткривам Simple Smile Ще трябва да си взема 2-3 шишенца като се прибера, че не ги намирам тия аромати на тая компания никъде в нета да си поръчам.

# 683
  • Мнения: 3
Здравейте,
Някой да знае каде има магазин за електронни цигари във Сандански, търсих по интернет но не намирам, благодаря предварително.

# 684
  • Варна
  • Мнения: 7 734
По-добре питай във вейпинг форума ама....силно се съмнявам да има .

# 685
  • Мнения: 18 542
Според мен е по-добре да се поръча онлайн в такива случаи. И да има какво ли ще има в него освен Его и Деканг ...

# 686
  • Варна
  • Мнения: 7 734
 В Благоевград има Иновейшън..... но и аз съм на мнението на Миоки. За съжаление в страната си е мъка. София,Варна,Бургас и Пловдив имат що-годе някакви реални магазини,но всички пазаруваме предимно онлайн.

# 687
  • Мнения: 18 542
Принцеске, я да те питам, че ти си по-навътре с кайфуните, има ли за мини тройчицата някакви фасоноподобрители Simple Smile гледам че за 4-ката има някакви фенси прозрачни танкове и дрипки ама за малкия не откривам почти нищо.  Thinking

# 688
  • Мнения: 3
Видях някой си беше взел от магазин във Сандански но както казвате вие не мисля че ще има много неща със нея, да знаете някой сайт във който може да ми дойде бързо?

# 689
  • Мнения: 1 364
prinzesa Взех това,което ти беше дала в линкове в предната страница.По принцип мислех,че ми е рано да бъркам,но с този никакъв избор в моя град,а и с тези цени трябва все да поръчам онлайн,и реших направо да пробвам.Иначе аз не обичам много сладко ,като цяло та сладникавите аромати едва ли ще са мойте.Нали ви се похвалих,че златния тютюн ми е харесал,но като го попуших и той взе много да ми сладнее и на моменти усещам ванилияяя,хаха с тази ванилия е ужас,доядох някакво кексче на детето и като ми стана едно ванилово направо ужасссс,така ми е натръшнала,че и малко да ми лъхне от нещо ми се погажда.Areteen на мен и от p-v.bg  и от гигадринкс ми дойдоха веднага ,днес пускаш до обяд,на другия ден бяха при мен.

Последна редакция: вт, 27 дек 2016, 19:38 от renji

Общи условия

Активация на акаунт