Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 5

  • 95 556
  • 759
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 18 542
Areteen, аз бих ти препоръчала Гигадринкс нещата коит продават са проверени и ако има проблем, реагират. Попадала съм и на оплаквания, но като цяло са отзивчиви и вероятността да има проблем и той да остане нерешен са нищожни. Всичко идва сравнително бързо.
Ако искаш да видиш други проверени популярни магазини, хвърли едно око тук най-долу в раздел Магазини

renji, проба му е майката Simple Smile ще си намериш твоите аробати ама повечето няма да са твоите. Нищо, като намериш точните пък ще умираш от кеф Simple Smile

# 691
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Видях някой си беше взел от магазин във Сандански но както казвате вие не мисля че ще има много неща със нея, да знаете някой сайт във който може да ми дойде бързо?

 Наясно ли си какво искаш да поръчаш? До къде си стигнал с изпаряването?

 Ренджи изборът ти е правилен. Предполагам вече си пробвала бъркочите. Виржинията не е сладка. Макса си е баш сладък тютюн особено в концентрация над 1%. Базата,която си взела има свой тютюнев аромат,който аз лично много харесвам и чат пат си я изпарявам чиста  Laughing Laughing Laughing блондинска работа.

# 692
  • Мнения: 3
Да бъда по точен един ELeaf iJust 2 търся, един приятел го има и е доста добър.

# 693
  • Мнения: 1 351
prinzesa не съм ги пробвала,утре ще са при мен,пък каквото стане ще е.А и не е блондинско да пушиш без аромат,брюнетка съм ама съм убедена,че ще ми допадне повече отколкото някой плодови Joy

Последна редакция: вт, 27 дек 2016, 19:58 от renji

# 694
  • Мнения: 18 542
Аааа миризмата на никотиновия концентрат и на мен ми харесва ужасно много, ама като е в концентриран вариант. Все пак не си представям да изпарявам 36мг никотин.  Crazy пък като разредя и ми се губи. Пфу и късмет.

Мисля, че ще ви хареса ето тази течност PRELUDE на Black Note. Тютюнева е, обаче не като другите тютюневи. Само тази съм пробвала от серията, но е наистина нещо различно от другите тютюневи.

Последна редакция: вт, 27 дек 2016, 20:19 от Миоки

# 695
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 От къде е тая чудесия?

# 696
  • Мнения: 1 351
Миоки,аз не съм пробвала много тютюневи ,но от трите който пробвах всичките сладички ми идват,кой ментолов,кой череша хаха нищо тютюнево не открих,но знам лии.Офф аз попринцип съм си капризничка и зор ще е докато открия мойте.Хубавото е,че ако не ми е противен мога да си го пуша дории и да не е с голям кеф.

# 697
  • Мнения: 18 542
От къде е тая чудесия?
Мии от UK. Не са много евтини хич даже, но за глезотия -подарък  baby_neutral.
Аз за миналата НГ си поръчах. Сладникава е, но не зладка като зарахно сладкишов аромат ами... не знам и аз как точно да го опиша. А бе като на чист никотин ама и с други нюанси. Нищо подобно не съм опитвала.

renji, аз предпочитам да сладнят, но не прекалено. Все пак съм към по-скоро сладките тютюневи ориентирана.

# 698
  • Мнения: 1 351
Е и аз нямам нищо напротив да сладнее леко,просто се наплаших явно от гадния прфюмиран Деканг,и сега все още всичко ми напомня на него.Сега изпарявам някаква toovap,открих я в един магазин за цигари на 8лв.10мл.но и тя ми напомня на моменти на нещо много сладко и хем е смесена с глицерин.

# 699
  • Мнения: 18 542
Мой съвет, зарежи ги тия знайни и незнайни течности. Всичко евтино си е парфюмиран глицерин с пропиленгликол. Само ще си хвърлиш парите.

# 700
  • Мнения: 1 351
Миоки ми 8лв. за 10 мл.не ми се видя евтино,а и ги зарязвам.Ще пробвам аз да си ги смесвам и каквото стане ще е.Ако и така не се получи вече не знам. Rolling Eyes

# 701
  • Варна
  • Мнения: 7 715
 На теб ти го продават 8лв. на тях им струва 8ст. Това има предвид Миоки. Стават деканг за моменти,в които си се оказал без течност в малък град където вейпинга е като извънземно. Аз така ненадейно един ден тръгнах за Търново по работа и понеже беше екшън шишето с течност останало на бюрото в офиса  #Cussing out. Ами сега? Първия магазин за цигари на центъра и...само деканг мента и то 18-ка-направо смъртоносна комбинация за моя милост. Глицерин от първата аптека и...изкарах де. После се наложи да изварявам кайфа та да се разкара проклетата мента  Laughing.

 Ренджи дишай. Няма как да не се получи. Взела си класна база и маркови аромати-ще ти харесат. То след деканг всичко ще ти хареса  Laughing

# 702
  • Мнения: 1 351
Дааа точно така е,вчера,като търсих течност и в магазина от който купих,попитах има ли отговор ми да,но понеже нямаше тютюнев аромат 1.2 ми препоръчаха да си пуша обикновени.Почти навсякъде ме гледат,като извънземно и когато питам за течност и когато пуша.Доста е кофти по малките населени места.

# 703
  • Мнения: 18 542
... ми препоръчаха да си пуша обикновени.
ooooh!  е не, това просто е върха  hahaha
само заради таккъв съвет не бих стъпила повече в такъв магазин.

Ти пък, вместо да им се фукаш, се впрягаш. Я си свиркай и хич не ги отразявай, нека си гледат Simple Smile

# 704
  • Мнения: 1 351
А не се впрягам,и хич не ми пречи и пак да си купя от там,все ми е тая какво са ми казали.Но ме е яд за друго,че хората така се отказват.Две мой приятелки покрай мен си купиха еднодневки,но нито има кой да им обясни нещо,нито могат да си намират едни и същи течности,който са им харесали,хаха и едната се отказа вече.Не всеки има нервите и времето да рови,чете и поръчва и затова и при много хора не се получава.

Общи условия

Активация на акаунт