Един най-обикновен седмичен ден :(

  • 59 003
  • 879
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 9 517
Вземай лимките си и идвай.

При нас бяха "джамини" или "комбита"... Laughing Стъклените бяха "китайки".
На големите викахме - борсуци - как ги разбивааааааах.
А, не така.
Стъклените бяха "сирийчета".
Големите бяха "гуди".
Ти си от моето време, до сега се чудех, как се казваха топчетата, жива да си, че ми припомни, все гупи ми бяха в главата и биячи  Joy

# 526
  • Мнения: 1 073
Аз знам тези топчета като мани / манички/. Simple Smile

# 527
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Абе само аз ли не съм играла на топчета, манички, сирийчета и пр.?! За пръв път ги чувам.

Спуквах се да скачам на ластик. Още знам наизуст ема-ема-есаса....и от първа до осма всичко Crazy.
НАшите ми изпратиха една съседка лекарка да ми обяснява как ще ми се смъкнат бъбреците ако продължавам в същия дух.
И на народна бях бог.

# 528
  • Мнения: 1 073
Още знам наизуст ема-ема-есаса....

или правилно казано M-I-S-S-I-S-S-I-P-P-I Simple Smile /не се заяждам, наистина/
Аз нямаше с кого да скачам на ластик и за това знам маните Simple Smile . Ръбче също.

# 529
  • София
  • Мнения: 12 374
Наистина е Мисисипи, но доста народ не знае  Wink Обожавах ластика.

# 530
  • София
  • Мнения: 38 795
Гилнички им викахме ние. С тях играеха някои момчета в Сливен.
Играехме на ластик.
И на Седморката на Блейк!
Все още мразя игрите с топка, имам чувството, че все в моята глава отиваше.

Голямата пък много обича. Сама се записа на баскетбол и сама си ходи.

# 531
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
O, мерси, че ме светнахте откъде идват тоз речитатив, наистина не знаех. А защо Мисисипи? newsm78

# 532
  • Мнения: 1 073
То това си е американска игра. Нямам идея обаче защо се казва така. Някое американче да каже Simple Smile

# 533
  • Мнения: 14 478
Абе само аз ли не съм играла на топчета, манички, сирийчета и пр.?! За пръв път ги чувам.

Спуквах се да скачам на ластик. Още знам наизуст ема-ема-есаса....и от първа до осма всичко Crazy.
НАшите ми изпратиха една съседка лекарка да ми обяснява как ще ми се смъкнат бъбреците ако продължавам в същия дух.
И на народна бях бог.
Ема-ема-еса-са-Еса-са-ема-ла. На тази игра имаше до десета степен-ама там можеше да си придържаш ластика. Laughing
Моята комшийка най -страдаше от Ве-се-ло па-ля-че. Е това беше толкова трудно, че го упражнявах в къщи на два стола до умиргане..то беше до трета степен на коляно и ставаше само с един определен чифт гуменки, на които ластика се запираше на подметката..

На седморката на Блейк и аз съм играла-имахме си гривни за телепортиране даже изработени от трева...и космически кораб на ореха... Laughing

# 534
# 535
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
hahaha hahaha hahaha
То това ще бие Лошо Ми Е.
"Инкили бинкили пак ма джи. Цици мици транбури. Уйна фета, дуйна фета, форт!"

"Аката баката, чуката бе. Ондир пондир, до ми ре. Кики рики, романтики. Фльорц!"

# 536
  • София
  • Мнения: 38 795
Това в началото са броенки.
Ама пак е яко, че са събрани на едно място!
Помня я немската система за ластика аз!

# 537
  • Мнения: 327
Когато обсъждате мезето за ракията, моля обсъдете:  пастърма и суджук, че виното си  е вино, как да го пие човек с туршия и зелени домати.

Снощи рева, през ноща рева, днес пак рева, сега чакам да ми я докарат и се надявам да не реве поне няколко часа. Трети ден градина.  Crazy

# 538
  • Мнения: X
hahaha hahaha hahaha
То това ще бие Лошо Ми Е.
"Инкили бинкили пак ма джи. Цици мици транбури. Уйна фета, дуйна фета, форт!"

"Аката баката, чуката бе. Ондир пондир, до ми ре. Кики рики, романтики. Фльорц!"
Чарли Чаплин се напил, сто бутилки ром изпил, на кръчмаря не платил и жена си той набил.
Кате, Катерина, нарисувала картина, чушка, морков и лимон на един голям картон.
Уантакате суфльоре, умане, умане, умане, о тео, тики тики, тео тео тики тики, у уан джо фикс.
Хей баба джони компири че, компири компири гуден такт камона джонсън ....

# 539
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
И аз тренирах усърдно у нас с опънат на 2 стола ластик Crazy.
Ама ние го рецитирахме така - ема-ема-есаса-есаса-пи-пи-я Simple Smile.
А оня гърч на трета със заплитането още го владея Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт