К.О.Т.К.И-те {10}

  • 27 785
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • DE
  • Мнения: 9 068
Ох Пине, чудни разкази. Искам още  Heart Eyes На мен Япония ми е голяма любов и попивам всяка информация като сюнгер  Grinning
Цитат
В тоалетната, някаква обществена, във всяка клетка като влезеш и от една колонка на стената се включва звук от ромолене на поток. Това да те разпикава. Не знам дали за да ти е по- хармонично пикането или за да става по- бързо...  Thinking  но върши работа.
Да дам разяснение по въпроса. Преди време четох статия, че звуковия ефект е измислен, за да не се притесняват жените при звука на пишкането и затова се пуска музикален фон  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 6 031
Наздраварес на всички пиещи сами и в компания със ...сангрия.  Laughing 
Цвети, само кажи и тръгваме за Япония.
Цун и гуш от мен за всички.
ЗА среща съм - следващата седмица в който ден кажете, стига да съм в София. Ще се опитам да ви следя, но ако пропусна, моля да ме светнете на лични.  hahaha

# 47
  • Мнения: 11 747
Май не бях полезна с информацията за полетите, ами повече дезинформирах. Така я видях във Фейса и веднага донесох тук, викам си, тука ще е полезна. Понеже аз няма да се възползвам, уви.

Дането, брей, за какви неща  мислят японците!!  То бездруго като седнеш на тоалетната чиния (ако сядаш) тръгва да тече вода. Не като да си пуснал окончателно, по- малко, ама тече. Много са им сложни тоалетните чинии, имат по 20 копчета.

Сангрия и аз пийвах, преди месец ли беше, писах тука, ама много харна си я направих. Жалко, че вече е студено. А японците и по- хубав климат са си избрали. Чуден им е октомври месец, тука нямаме такъв между лято и есен, ама повече лято, по- малко есен. Тука доста остро свършва лятото и настъпва есента. Там едно меко...

# 48
  • Мнения: 3 371
Гюнайдън, котачки ! Да ви е светъл и прекрасен денят !  Hug

Скрит текст:




Да ни е Честита Анджи - жива, здрава, щастлива и късметлива !  bouquet Наздраваре, Анджи и до скоро !   bouquet

# 49
  • Мнения: 6 031
Да ви споделя, че снощи намерих ресторант "4-те котки" и понеже само една котка беше налична не влязох.. hahaha  Ще го запомня за котешко посещение!

Анджи, честита да си и дано се видим другата седмица!   bouquet

Госпожо, сега те забелязах с новите дрешки- хубавица си!  Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 413
Добро утро  Hug Hug Hug

Анджи  Hug Честит Рожден ден!

Да си жива и здрава, много щастлива и безброй много пътешествия.

# 51
  • Мнения: 11 747
Анджи, честит рожден ден! В Брюксел ли живееш? Днес случайно забелязах. Да си жива и здрава! Много приключения, пътешествия, сбъднати мечти, успехи в нови и стари начинания и да те слушат мъжете!

# 52
  • Мнения: 659
Добър ден!  Hug
Анджи, честит рожден ден! Дано се видим скоро!

Мимии, ами като е била само едната от наште котки, то и тамошните са си дали отпуск.  Grinning

Много усмивки днес!

# 53
  • Велико Търново
  • Мнения: 248
Анджи, Честит рожден ден! Бъди здрава, щастлива, много успешна и сбъдваща мечтите си!   bouquet

# 54
  • Мнения: 4 565
Анджи, честит рожден ден! Бъди много здрава, щастлива, късметлива и все така дейна фотографка и пътешественичка!


Къде е този р-т "4 котки"?

А четвъртата котка от снимката на Госпожата я видях на трети поглед  Blush

# 55
  • Добруджа
  • Мнения: 216
Привет, момичета!  Hug Да се запиша и аз в новата тема, че съвсем ви изпуснах.  ooooh!

Анджи, честит рожден ден! Здраве, късмет, много усмивки и пътешествия!   bouquet

Пина, благодаря за разказите, много са завладяващи.    bouquet Снимките също са чудесни. И аз като Таня едва ли ще стигна някога до Япония, така поне през твоя поглед можем да я видим.  Hug

fiore, поздравления за вкусотиите.  Grinning А тази памук погача и аз съм я замислила, ще обменяме опит.  Wink

# 56
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Много, много ви благодаря на всички! Живи и здрави да сте дълги години, много интересни места да видите, много интересно хора да срещнете, здраво да се забавлявате!
Радвам се, че ви познавам!

# 57
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Изчетох ви  Hug

Мими, благодаря за новата тема.   bouquet

Андж, честит рожден ден! Много здраве, любов и интересни обекти за снимане!  Hug

Пине, добре завърнала се  Hug Малко разказваш, искам още  Hug Чисто организационно къде ходихте, по колко дни, с какво се движехте...подозирам че обиколката е подобна на тази на Стас, ама да питам все пак. Снимки не съм гледала, мернах едни козлета за които съм чела преди, ама ще седна да гледам. Пине, ако имаш време и докато си на тази вълна - потърси в замунда Hirugao (сериал) и Virgin snow (филм), мисля че ще ти допаднат.

И мацата не съм видяла, ама сигурно е бяла с жълто и синьо око, или  newsm78 Това е някаква изкуствено селектирана порода, в блока ни живее една такава на име Клеопатра, много са хубави.

Аз бях в живия живот, нямах време от задължения да седна на чета и пиша. Бях и детегледачка на най-малката си братовчедка и ми взе силите. Освен това съм в минорно настроение, няма да пътуваме. Имахме билети София-Ню Йорк, 365 евро на човек ама на Виктор не му подновиха визата. Той имаше 10-годишна до февруари тази година, сега му отказаха. Официалното обяснение е, е че ще пътува с мен, а аз като гръцка гражданка пътувам без виза, и имало опасност да останем там, потенциални емигранти видиш ли...
Сега съм в пълна безизходица, за хотела ще изгорим само с 10-те процента, ама билетите ще заминат...търся вратички, ама нямам и желание да се занимавам...

# 58
  • Мнения: 11 747
Ииииииииииии, Николче, Ню Йорк?!  Flutter  Замини сама  Thinking  Мене много ме дразнят американщините, ама... В това число и пустите визи, дето само обещават, а не падат за българи. Че и не ги дават, а уж давали на всички, само да поискат, според Кондолиза...
Ще видя какво мога да напиша по японските върпоси. Но..., на първо място Стас е ходил два пъти, като и двата пъти по различна програма от моята.

# 59
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 447
 HugАнже,Честит рожден ден!
Много здраве,пътешествия,чудни снимки и верни приятели!
Ех,Ню Йорк,Ню Йорк,..
Николче,само на гърците ли гледат като потенциални емихранти?
Тая памук погача е турска рецепта,май...

Общи условия

Активация на акаунт