Тичане (2)

  • 41 027
  • 790
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 582
Аз докато се чудих, взех че се записах за утрешния старт. Това ще е последното ми състезание за тази година, следващото живот и здраве напролет. Само контузии да няма.
Успех на всички останали в предстоящите стартове!  Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 6 010
amandacanfly, стискаме палци за тонус и хубаво време утре   bouquet

# 32
  • Мнения: 11 582
amandacanfly, стискаме палци за тонус и хубаво време утре   bouquet
Благодаря, ЛаленцеHug
Вали като из ведро, но за мен има една особена тръпка да се бяга в дъжда.  Grinning След малко потеглям.

# 33
  • Мнения: 10 028
Запис в новата тема с 13км днес. Утре ще видим.
Аз се следя с My tracks, днес реших да пробвам Nike Running и не ме пуска да вляза, проклетията. Ще пробвам пак.
Реших да се запиша на половин маратона в края на март. Тичала съм разстоянието сама в парка, но с навалицата ще е по-интересно, предполагам.

# 34
  • Мнения: 1 448
Чак ме е срам да се записвам с моите 5км днес, но за мен и това е успех Simple Smile Времето беше разкошотия, на стадиона нямаше грам народ, само мързелът ме спря да избягам още малко  Mr. Green
Ако на някой ще му е полезно:
22 градуса, долу горе, без вятър - тениска, много тънък суитчър и клин, беше ми малко жегичка, но пък доволно се поизпотих Simple Smile
Оп, сетих се нещо - в Кауфланд имаше горници за студено време, тип неопрен такива, голямо обяснение му праснах  Crazy

# 35
  • Мнения: 46
Оп, сетих се нещо - в Кауфланд имаше горници за студено време, тип неопрен такива, голямо обяснение му праснах  Crazy

Мъжки има ли? Имаш ли представа до кога е промоцията?

# 36
  • Мнения: 10 028
Baileys, защо да те е срам, 5км са си идеални.

Запис със 17км. по план график. Да видим как ще съм утре. Следващото ми тичане ще е в сряда.
Би трябвало утре да вкарам регенериращо тичане (с възможно най-бавно темпо), но съм на зъболекар и свободното ми време ще мине. Освен да потичам на пътеката във фитнеса....не съм тичала на пътека от доста години.

# 37
  • Мнения: 1 448
Защото повечето бягат повече от моите 5  Hug

Дамски само видях, не бяха на прИмоция Simple Smile Сега в брошурата гледам, че имат блузи и клинове, но в магазина не съм ги забелязала Simple Smile

# 38
  • Мнения: 1 175
Защото повечето бягат повече от моите 5  Hug


Е чак пък повечето Simple Smile
И аз се отчитам с 5 за днес и 5 за вчера , тичане на село(асфалт между две села). Мисля че с мъжа вече сме селската сензация Joy

Последна редакция: нд, 19 окт 2014, 23:13 от peppia

# 39
  • UK
  • Мнения: 727
Отчитам Birmingham half marathon от вчера  Mr. Green
По-зле от миналата година, но пак съм си горда от себе си  Crazy Whistling (2ч 8мин 9сек)
 Следващият е на 29-ти март.
За който писа, че е бягал само 5 км, 5км хич не са малко. Толкова избягах първия път като започнах и едва не умрях. После не можех да ходя 1 седм. Така че 5км са си сериозно разстояние  Peace

# 40
  • София
  • Мнения: 6 010
svidni4ka, браво на теб! Добро време си дала   bouquet

# 41
  • Мнения: 1 373
svidni4ka, браво! Само мога да мечтая за такова време!   bouquet

# 42
  • UK
  • Мнения: 1 936
svidni4ka, машина, браво! Много сериозно време Wink.

След малко отивам да потичам и аз, направо ме сърбят краката от нетърпение Simple Smile.

Кой каза, че 5 км. били малко? Аз по толКО или малко повече си тичам вече 4 месеца и са ми много добре  Sunglasses.

# 43
  • Мнения: 10 028
Браво, Свидничка! Поздравления!   bouquet

# 44
  • Мнения: 11
Реших да се запиша на половин маратона в края на март.
Това по българско ли е някъде?
Аз не се чувствам готова за десет км в неделя, но ще ги избутам. Тичам 7-8 км спокойно, но десет не съм бягала от месеци. Може и да не завърша..

Общи условия

Активация на акаунт