Лидл ::50::

  • 70 867
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 675
Някой спомня ли си дали миналата година зимата в Лидл имаше апрески или обувки за сняг,дамски.Гледах ботите,не ми харесаха заради тока,но приятелка си е взела и е доволна.Благодаря

# 721
  • Мнения: 19 518
Някой спомня ли си дали миналата година зимата в Лидл имаше апрески или обувки за сняг,дамски.Гледах ботите,не ми харесаха заради тока,но приятелка си е взела и е доволна.Благодаря
Да, миналата година си купих аз такива, много хубави апрески или обувки за сняг или ботуши. Но са си за планина и сняг, не са хич елегантни. Вчера даже ги извадих, като чистих снега пред нас - софиянци ме разбират добре  Mr. Green

# 722
  • София
  • Мнения: 2 296
Към колко часа тази вечер ще изкарат нещата от брошурата за утре?

# 723
  • Мнения: 3 675
Благодаря за споделеното мнение,дано пуснат скоро такива.На мен елегантни не ми трябват,а да топлят и да не пропускат сняг.Купих си едни боти,но не са за снежно време.Чудих се дали да не си поръчам аспрески Капри,но най- добре би било да меря,защото не мога да си уцеля номера,затова ще си купя отЛидл.

# 724
  • София
  • Мнения: 1 809
Някой има ли отзиви за дамските комплекти на Esmara, по 27лв от стр.17 на новата брошура? Като спортен/домашен екип са. Искам да купя за подарък на майка ми, дали са качествени?
Аз имам от преди две години, страхотен е, купувай смело. Peace Супер мекичък, удобен, размерите не са уголемени, а си отговарят, носен е много, а не е мръднал, като нов ми е, нито ластика се е отпуснал, нито се е протрил, материята е супер, свекърва ми го има също и още 2 приятелки, даже скоро се чудехме няма ли да пуснат пак да си вземем  Sunglasses

# 725
  • Варна
  • Мнения: 448
Дано не  спамя много темата но имам следното питане :
преди доста време купихме боксова круша от лидл , знам че доста от вас също взеха за децата
но понеже на моя син му беше поомръзнала аз я изпуших и прибрах , та сега се е сетил за нея но й няма тапата отдолу ,където се пълни с вода за да стои права загубили сме я и сега в къщи е война и мир , пробвахме с кви ли не капачки , не стават ! имате ли представа с какво да я запуша тая круша че да я напълня с вода ?
питам тук защото е точно от Лидл и може и някой друг да е загубил капачката и да ми даде идея !

# 726
  • Русе
  • Мнения: 7 068
Благодаря за споделеното мнение,дано пуснат скоро такива.На мен елегантни не ми трябват,а да топлят и да не пропускат сняг.Купих си едни боти,но не са за снежно време.Чудих се дали да не си поръчам аспрески Капри,но най- добре би било да меря,защото не мога да си уцеля номера,затова ще си купя отЛидл.
Сакън!  Laughing Кампри  недей. Пропускат. Синът ми имаше такива и аз съм ги обувала понякога и си пропускат. Пък и не топлят кой знае колко. А, да - и кожата им се нацепи.

# 727
  • софия
  • Мнения: 25 560
Някой има ли отзиви за дамските комплекти на Esmara, по 27лв от стр.17 на новата брошура? Като спортен/домашен екип са. Искам да купя за подарък на майка ми, дали са качествени?
Аз имам от преди две години, страхотен е, купувай смело. Peace Супер мекичък, удобен, размерите не са уголемени, а си отговарят, носен е много, а не е мръднал, като нов ми е, нито ластика се е отпуснал, нито се е протрил, материята е супер, свекърва ми го има също и още 2 приятелки, даже скоро се чудехме няма ли да пуснат пак да си вземем  Sunglasses
Все едно аз съм го писала. Моят е, когато за първи път го пуснаха. Дори и в момента съм с него.

# 728
  • Мнения: 3 675
Благодаря за споделеното мнение.Дано скоро да ги пуснат,че нямам никакви обувки за снежно време,като гледам само при нас не е заваляло,но е въпрос на време.

# 729
  • Мнения: 4 841
Кампри до колкото четох са на късмет. Днес обуха апреските Кампри и двамата бандита и след усърдна игра в мокрия пясък пропуск няма.

Боксова круша? Или стояща надуваема играчка за удряне? Не че мога да помогна всъщност. Ние сме имали от Джъмбо, но с пясъчна тежест ако не се лъжа. За жалост се спука докато моят син играеше с един от батковците в компанията. Кой е бил виновен Божа работа, но останахме без робота за биене.

# 730
  • Sofia
  • Мнения: 9 734
meggle, zvanche, много ви благодаря, ще взимам значи   bouquet
Напоследък заглеждам дрехите на Лидл, защото в последната година на няколко пъти взимах детски блузки, които се оказаха с отлично качество (за моя огромна изненада). Иначе в останалите супермаркети продават големи боклуци (дрехи).

Стана офф, но нашите апрески Кампри също пропускат, точно и аз гледам за други апрески на децата, защото с тези явно няма да изкараме в снега.

# 731
  • Мнения: 19 518
Моите обувки /ботуши/ за сняг от Лидл не знам каква марка са, но не са мръднали и нищо не пропускат. А миналата зима в едно мочурище влизах с тях - нищо ми нямаше на краката. Тези Кампри пак ли са от Лидл?

# 732
  • Мнения: 152
Мнения за конвекторната печка.Някой купувал ли е този модел?

# 733
  • Мнения: 19 518
Мнения за конвекторната печка.Някой купувал ли е този модел?
Аз питах преди няколко страници. Доколкото видях са доволни от нея, затопляла бързо и т.н. Но не разбрах много подробности.

# 734
  • Мнения: 5 309
Има ли още стикита Simple Smile В .... май сряда (или вторник беше??) взех Simple Smile

В Хиполенд пуснаха стикита. В едно пакетче са 3 бройки, цената - 2.98 лв.

Общи условия

Активация на акаунт