Лидл ::50::

  • 70 880
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Имам въпросче - някъде някой да е мяркал  тези дни един уред за заточване на  вериги  на резачки ?

Беше в голяма зелена кутия/ кашон. Само че не ми се даваха 50 лв. Сега реших,че ми е нужен .. след като платих за заточване на 2те резачки на баща ми по 10 лв..  То ш'си избие  парите. Но при нас  няма ..

# 706
  • Мнения: 19 525
Имам въпросче - някъде някой да е мяркал  тези дни един уред за заточване на  вериги  на резачки ?

Беше в голяма зелена кутия/ кашон. Само че не ми се даваха 50 лв. Сега реших,че ми е нужен .. след като платих за заточване на 2те резачки на баща ми по 10 лв..  То ш'си избие  парите. Но при нас  няма ..

Нещо такова ми се мерна в магазина на Раковска. Беше 50 лв и май някакво точило беше.

# 707
  • София
  • Мнения: 405
някой знае ли дали в магазина на ул. раковска /София/ има останала тоалетна хартия с аромат на праскова? или в младост 4?

# 708
  • При любимите ми хора
  • Мнения: 112
Виждали ли сте във вашите магазини забравени от комплектите с акрилните бои, които продаваха покрай първия учебен ден? Много им се чудихме на тия бои и сега като видях картина нарисувана с тях не ми излизат от главата Cry
В Сливен също ги имаше вчера,даже бяха намалени -30%.
И в Овча купел ги имаше - също на разпродажба.

# 709
  • Мнения: 161
Похвалвам трицветните спагети, много са вкусни! За боб така и не се класирах, още петък на обяд нямаше вече Sad. Отзиви за дом.комплект от утре може ли, спомням си че и преди са пускани подобни, заслужават ли си? Благодаря предварително!

# 710
  • РУСЕ/ПЛОВДИВ
  • Мнения: 309
Инфо за РАЗПРОДАЖБИТЕ мисля че има само на самите магазини, където ще бъдат  Sad Поне при нас така беше една огромна табела и малко флаери в магазина.

# 711
  • Мнения: 3 459
Преди няколко страници се коментираше някаква паста за почистване. Миналия ден видях такава (в розова кутия мисля) само че като я отворих ми се стори като абразив. И тъй като искам да я ползвам за стъклокерамичния плот се чудя дали няма да го надраскам ?  Rolling Eyes

# 712
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
milittana , мерсаж   bouquet
отивам да моля да метнат една насам .

# 713
  • Мнения: 5 173
Пастата е в синя китуя.
В магазина на Филипово има ли останали таймери за вкл/изкл на домакински уреди?

# 714
  • Мнения: 3 675
И аз ще купя на детето пантофи,за дамските чехли се чудя,ще ги видя на живо и тогава ще решавам.Трябват ми някакви чехли,но с  пластмасова подметка,а тези ми се струват равни и плюшени отдолу.

# 715
  • Мнения: 4 864
Преди няколко страници се коментираше някаква паста за почистване. Миналия ден видях такава (в розова кутия мисля) само че като я отворих ми се стори като абразив. И тъй като искам да я ползвам за стъклокерамичния плот се чудя дали няма да го надраскам ?  Rolling Eyes

Аз писах преди няколко страници,че чистих плота и заблестя. Не съм го надраскала

# 716
  • Мнения: 1 416
Да се похваля, че си купих от самозалепващите лампи за гардероб ( с батериите са си) – голям кеф – ние сме с външни щори и сутрин в спалнята е тъмно като в ...тъмно е  Simple Smile. Аз ставам по-късно от ММ, та ще си отспивам спокойно вече, няма да ми светва лампи!
Много ме е яд, че дъщеря ми няма да се класира май за пижамите. Размер 146/152 ще са ни малки, а S –ките големи. Ще чакам отзиви уголемени или умалени са пижамите за момичета и за „Нея”.
Заплюла съм си и домашните топли пантофи, ама първо ще го видя на живо, пускали ли са ги преди?

И аз съм си заплюла дамската пижама и се надявам да не е огромна. По принцип нося S, ама като ги знам Лидъл колко са им уголемени... ooooh!

К'во ти пука нали е пижама  Grinning

# 717
  • Мнения: 4 841
Карола в Дружба има бои  Hug И от двата вида. Не са на разпродажба, на нормална цена са.

Днес пристигнала нова стока по хубава от досегашната на разпродажбата. При нас има във всички магазини флаери за разпродажбата.

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Някой има ли отзиви за дамските комплекти на Esmara, по 27лв от стр.17 на новата брошура? Като спортен/домашен екип са. Искам да купя за подарък на майка ми, дали са качествени?

# 719
  • Мнения: 1 325
Някой има ли отзиви за дамските комплекти на Esmara, по 27лв от стр.17 на новата брошура? Като спортен/домашен екип са. Искам да купя за подарък на майка ми, дали са качествени?
Помня, че са ги пускали и преди, но пак ми се струва висока цената. Изглеждат ми изкуствени, ама пък пише, че са с памук. Най-добре е на място да провериш. Peace

Общи условия

Активация на акаунт