Мами-магистри "Финанси и банково дело" ВУАРР 2014/2015

  • 42 982
  • 168
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 35
LaiLaaa, моите са същите без един, ама на твоята програма започваш от 17.11, а моята е от 09.11

# 91
  • Мнения: 212
Нашата в Пловдив е по различна. Може би тези неща ще ги учим във 2ри семестър

# 92
  • Мнения: 4
Здравейте, мамита!!! Аз съм за 1 година в Русе. Искам да попитам учебниците от къде си ги купувате и книжките от канцеларията ли ще се получават??? Мерси предварително Simple Smile


Учебниците в Русе мисля че се купуват от канцеларията.Когато се записвах пред мен купиха няколко учебника. За книжката  и аз незнам утре сутринта от къде да си я взема  newsm78

# 93
  • Мнения: 12
Здравейте, мамита!!! Аз съм за 1 година в Русе. Искам да попитам учебниците от къде си ги купувате и книжките от канцеларията ли ще се получават??? Мерси предварително Simple Smile


Учебниците в Русе мисля че се купуват от канцеларията.Когато се записвах пред мен купиха няколко учебника. За книжката  и аз незнам утре сутринта от къде да си я взема  newsm78

Ти кога се записа??? Утре ще ходиш ли и до колкото разбрах май от канцеларията или на лекцията.....

# 94
  • Мнения: 4
Здравейте, мамита!!! Аз съм за 1 година в Русе. Искам да попитам учебниците от къде си ги купувате и книжките от канцеларията ли ще се получават??? Мерси предварително Simple Smile


Учебниците в Русе мисля че се купуват от канцеларията.Когато се записвах пред мен купиха няколко учебника. За книжката  и аз незнам утре сутринта от къде да си я взема  newsm78

Ти кога се записа??? Утре ще ходиш ли и до колкото разбрах май от канцеларията или на лекцията.....

Аз се записах по-миналата седмица. Утре  са ми първите  лекции  и ще ходя

# 95
  • Мнения: 1 266
Въобще не съм редовна,но като ида гледам да разбера максимално много информация и съответно споделям най-важното,за да съм от полза. А относно лекциите по маркетинг,да-в понеделник ще ги води Георгиев,защото Кръстев не може и ако някой не е взел заверка и той ще дава. Peace

# 96
  • Мнения: 12
Всеки ден ли дават заверка или в определен от тях???

# 97
  • Мнения: 34
Lailaaa, когато и да отидеш ще ти дадат заверка.

# 98
  • Пловдив
  • Мнения: 89
Някой има ли като моите предмети?
Повечето тук сме икономисти и ще учим една година, а ти май си неикономист, затова имаш бакалавърски предмети, и ще си две години . Извини ме, ако бъркам.

# 99
  • Мнения: 12
Уфффф..... от къде си вземате книжките след откриването??? Такъв карък ме е подгонил...... :'(

# 100
  • Мнения: 334
Някой има ли като моите предмети?
Повечето тук сме икономисти и ще учим една година, а ти май си неикономист, затова имаш бакалавърски предмети, и ще си две години . Извини ме, ако бъркам.

Да, права си, но щом и предметите са различни, кой ще може да ми помага с предметите?

# 101
  • Мнения: 1 266
Уфффф..... от къде си вземате книжките след откриването??? Такъв карък ме е подгонил...... :'(
Книжката си я взех от учебен отдел

# 102
  • Мнения: 35
Някой ходил ли е днес? Как беше? Аз ще дойда в сряда..Някой  за тогава?

# 103
  • Мнения: 12
Аз ходих.  Взех си книжката и учебник. Не беше нищо особено Wink

# 104
  • Мнения: 12
За Георги Георгиев знае ли се нещо????

Общи условия

Активация на акаунт