Прощавали ли сте изневяра?

  • 57 099
  • 824
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 46 640
Как се наказва някой на който не му пука за теб ?!

Лесно!  hahaha

Скрит текст:



# 781
  • София
  • Мнения: 933
 rotfImao От къде тези ? Аз защо ги нямам?

                   Ха ха ха! Открих ги!
       

Последна редакция: нд, 15 фев 2015, 00:38 от simona035

# 782
  • SF
  • Мнения: 21 564
Simona, не си противореча. Отговарям на различни мнения. По-скоро, включвам се след тях.
Мнението ми за изневярата не е добро.

# 783
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Разни хора-разни идеали, ето вижте на какво попаднах по темата от Кобилкина, може да е полезно, не ме линчувайте моля Peace:
Епизод 4 " Как да се справим с изневярата"
http://webinar.natalia.bg/tv

# 784
  • Мнения: 4 792
Изгледах напътствията на тази секс-Богиня. Излиза че мъжът е някакъв тотем за който трябва да правя лицеви упори с тенджерата докато същевременно му пускам и отпред и отзад- с единствената идея да го задържа, макар и да е кръшнал.
Смешно ми е и не ми е, защото съм сигурна че има жени които наистина правят подобни неща.
И наистина няма значение кой при кого ще остане и кой кого ще задържи. Защото изневярата променя-съдби, души и животи-в повечето случаи и на деца

# 785
  • София
  • Мнения: 933
Изгледах напътствията на тази секс-Богиня. Излиза че мъжът е някакъв тотем за който трябва да правя лицеви упори с тенджерата докато същевременно му пускам и отпред и отзад- с единствената идея да го задържа, макар и да е кръшнал.
Смешно ми е и не ми е, защото съм сигурна че има жени които наистина правят подобни неща.
И наистина няма значение кой при кого ще остане и кой кого ще задържи. Защото изневярата променя-съдби, души и животи-в повечето случаи и на деца


За това казвам ,че трябва да има тежко наказание . Не зависимо дали жена или мъж е изневерил.

# 786
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 855
Не се сърди човече, то не е сигурно че наказанието ще подейства, щото току виж му харесало и се юрне да кръшка отново и отново за да повториш........... Laughing Laughing Laughing
Ако мъжът не отчита изневярата си като грешка и не съжалява за това, че е наранил и предал любимата си жена, то тогава не виждам какво има за прощаване и каква сила ще го накара да не повтори и потрети.

# 787
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Ако обичаш един човек, всичко може да се прости, ако не го обичаш-то за какво изобщо говорим. Дори да се разделите-но да е с добро, а не с омраза, упреци и желание за мъст.Това вреди най-вече на нас самите, не на мъжа.
В горчивия си личен опит съм разбрала, че поведението на мъжа е отражение на вътрешното ми състояние и единствено променяйки себе си мога да се справя с дадена ситуация.Наталия прекалява, но за някои неща е много права.

# 788
  • Мнения: 4 792
Аз пък не съм много сигурна че даването на прошка зависи от това дали обичаш. Да обичаш...колко да обичаш. А и прошката е относително понятие. Аз лично не познавам и не съм чувала за човек който да е простил и никога да не се е сетил за това, да не си го е прехвърлял в мозъка и да не е ставало нито веднъж след това тема на разговор между него и партньора му.
 Истинската прошка конкретно за изневяра наистина не съм убедена е съществува

# 789
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Ще го кажа така-без да навлизам в подробности.Около 10-15 години от живота си попадах и имах връзка с мъже, които ми изневеряваха и така в дълги години връзки, когато вече за трети път ми се случи.Просто отидох на терапия, за да разбера какво се случва.Мисля, че за всеки това е нещо много лично. Прошка има тогава, когато разбереш, че нещата не са само черни и бели и много лесно можеш да бъдеш както от едната, така и от другата страна.Трудно е много, но си струва, най-вече за да запазваш любовта и доверието  към себе си и към мъжете въобще, защото с омраза и желание за отмъщение животът става ад.А някои жени остават с мъжете си не от любов, а само за да може цял живот да му натяква, че е сгрешил и я е излъгал-за мен това е мазохизъм.

# 790
  • София
  • Мнения: 3 390
никога да не се е сетил за това, да не си го е прехвърлял в мозъка и да не е ставало нито веднъж след това тема на разговор между него и партньора му.
И какво като се сетиш или заговориш за това?! Нима няма други кофти неща, които са ти се случили-между роднини, между родители и деца, в службата, между приятели, за които се е налагало да ги преживееш и продължиш напред?! И за тях се сещаш някой път сигурно...

# 791
  • Мнения: 4 418
А някои жени остават с мъжете си не от любов, а само за да може цял живот да му натяква, че е сгрешил и я е излъгал-за мен това е мазохизъм.

Доста глупаво ми звучи това, да остана цял живот с някой, за да му натяквам.

# 792
  • София
  • Мнения: 3 390
А някои жени остават с мъжете си не от любов, а само за да може цял живот да му натяква, че е сгрешил и я е излъгал-за мен това е мазохизъм.

Доста глупаво ми звучи това, да остана цял живот с някой, за да му натяквам.

По-скоро в тези случаи си мисля, че остават с тях, защото им липсва смелост. И това избива в натякване.

# 793
  • Мнения: 4 418
По-скоро в тези случаи си мисля, че остават с тях, защото им липсва смелост. И това избива в натякване.

Да, това звучи много възможно. Ех, колко ли неща се губят с тази липса на смелост.  Rolling Eyes

# 794
  • София
  • Мнения: 3 390
По-скоро в тези случаи си мисля, че остават с тях, защото им липсва смелост. И това избива в натякване.

Да, това звучи много възможно. Ех, колко ли неща се губят с тази липса на смелост.  Rolling Eyes
Да, става ми мъчно за такива хора. Нямат смелост да простят, нямат смелост да напуснат...много кофти. Животът им би могъл да е много по-хубав!

Общи условия

Активация на акаунт