Прощавали ли сте изневяра?

  • 57 097
  • 824
  •   2
Отговори
# 795
  • Мнения: 4 792
Beauty,сещам се но вечер не спя в едно легло нито с колеги, нито с приятели.
Не ме разбирайте погрешно. Положих и полагам всякакви усилия да простя. Нещо вътре в мен,което сама не успявам да определя какво е-буксува.
 Смелост на мен лично не ми липсва. Просто си искам старото семейство, но не се получава

# 796
  • Мнения: 2 650
 Kasidy  Hug Прошката  не би трябвало да изисква усилия, тя идва отвътре, както и любовта - спонтанно и  с някаква безидейна лекота...точно когато си готов за това. Ако си се разпиляла от разочарование, нещото вътре в теб ще продължи да буксува, защото  си искаш  да слепиш старото усещане извън и преди предателството...но няма как да  стане, защото  вече се е случило и усещането е ново. Но пък имаш избор - с това ново усещане да заобичаш  човекът  отново ( ако  той ти помогне)

# 797
  • Мнения: 1 384
Beauty,сещам се но вечер не спя в едно легло нито с колеги, нито с приятели.
Не ме разбирайте погрешно. Положих и полагам всякакви усилия да простя. Нещо вътре в мен,което сама не успявам да определя какво е-буксува.
 Смелост на мен лично не ми липсва. Просто си искам старото семейство, но не се получава

Доста доза смелост се иска и да останеш и да продължиш при променени обстоятелства. Пожелавам да успееш! Минала съм през това.

# 798
  • Мнения: X
Ще го кажа така-без да навлизам в подробности.Около 10-15 години от живота си попадах и имах връзка с мъже, които ми изневеряваха и така в дълги години връзки, когато вече за трети път ми се случи.Просто отидох на терапия, за да разбера какво се случва.Мисля, че за всеки това е нещо много лично. Прошка има тогава, когато разбереш, че нещата не са само черни и бели и много лесно можеш да бъдеш както от едната, така и от другата страна.Трудно е много, но си струва, най-вече за да запазваш любовта и доверието  към себе си и към мъжете въобще, защото с омраза и желание за отмъщение животът става ад.А някои жени остават с мъжете си не от любов, а само за да може цял живот да му натяква, че е сгрешил и я е излъгал-за мен това е мазохизъм.
Ха така! Те ти изневеряват, ти ходиш на терапия. Сигурно ти си виновна, че това се случва. И докато ти ходиш на терапия, какво пречи през това време да се огледат за нещо чуждо...А сега сериозно, след терапията, разбирам, че си простила, но остана ли с последния изневеряващ?

# 799
  • Мнения: 46 640
Ако мъжът не отчита изневярата си като грешка и не съжалява за това, че е наранил и предал любимата си жена, то тогава не виждам какво има за прощаване и каква сила ще го накара да не повтори и потрети.

Независимо дали го отчита като грешка или не той (или тя) е напълно наясно, че така я/го наранява още когато взима решението да го направи. И въпреки, че знае, че наранява го прави, защото конкретната връзката за този човек е едно нищо. Няколко минути кеф са по-важни.
1, 2, 3 и т.н. пъти, няма значение.

# 800
  • Мнения: 1 384
Ами, в началото не знаят, че нараняват. Наранен си, когато узнаеш. Мнозина живеят с мисълта, че няма да се разбере. Това изключва автоматично мисълта, че ще нараниш някой.
Познавам най-щастливата жена на света с изневеряващ мъж по едно време. Така и не се разбра, странно, като цяло процента на неразкритите изневери е изключително малък. Късмет.

# 801
  • Мнения: 46 640
Ами, в началото не знаят, че нараняват...

 Joy
Ти сериозно ли си толкова наивна или се шегуваш? Съвсем наясно са си...

# 802
  • Мнения: 1 384
Е не са всички така. Голяма част от хората се надяват да не се разбере. Затова и не помислят, че нараняват.

# 803
  • Мнения: 46 640
Ама разбира се, това са много добри хора, много обичат човека до себе си и т.н.
И един мармот...

# 804
  • Мнения: 1 384
Това не съм го написала никъде, смучеш си от пръстите.
Прощавала ли си изневяра последно, ли не? Grinning

# 805
  • Мнения: 4 418
С други думи, това което не знаеш, че съществува, няма как да те е страх от него.

Грозна истина или красива лъжа?

# 806
  • Мнения: 1 384
За някои е така. За други-не е така. Свят шарен. Причини за изневяра-колкото са и изневерите. далеч не всеки изневерява, за да нарани точно.

# 807
  • Мнения: 4 418
Насилва изневеряваш, за да нараниш, яко.  Laughing

# 808
  • Мнения: 1 384
Не разбрах какво пишеш. Thinking

# 809
  • София
  • Мнения: 3 390
Всъщност да, Иванула е права, че се подхожда към изневярата с идеята, че няма да нараниш, защото няма да се разбере. Изключвам изневерите, които се правят, за да се нарани умишлено другия или да "му се върне тъпкано".
А Не се сърди, човече е права, че не, не са "добри" хора в общоприетия смисъл на думата.

Общи условия

Активация на акаунт