Искам да кажа ... (8)_27.10-02.11

  • 45 250
  • 1 354
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 22 483
Цонна, ауууу, този който си показала е красота....ама златен бе да му се не види....ама че цена. Simple Smile

Сериозно ли някой повярва на Дари П.?
Ще гледам да си прехапя езика и пръстите на клавиатурата....че няма да е лицеприятно това, което ще напиша....
Ама че лигла...

Разходихме се с детето в студа. Голям проблем и драма с шапката, свикнал е без.
Взехме му нови боти. С тези които е в момента ще изкара още месец някъде (така и не мога да разбера добре ли са му, или са му малки, но щом вървя 200м., сигурно са ок). А другите ги взех по-големи и ще ги обуе след 1-2месеца.
Взех си един термоклин и едни джегинс....надценила съм се, големи са ми. Сега ще ги пращам в продавалник.

Някой по-напред питаше за грис смесена с брашно. Хубаво е да се сложи, дава една "пръхкавост" на изделието. Зависи все пак за какво става въпрос, сладкиш, или хляб. Аз дори и на хляб в хлебопекарната слагам по малко грис, харесва ми повече.

# 76
  • Мнения: 2 674
Сегашният е този цвят, само малко дръжката е по-различна, ама много малка разлика.

http://www.overstock.com/Home-Garden/Alpine-Cuisine-Green-Whistl … &searchidx=35

Разбира се, на съвсем различна цена. Mr. Green Ох, като зацикля. Crazy


Този да!

http://www.alessi.com/en/products/detail/90017-il-conico-kettle

А ето и цената Joy Money Money Money

http://www.amazon.com/Rossi-2-qt-Conico-Water-Kettle/dp/B00029RA … rds=alessi+kettle

Последна редакция: пн, 27 окт 2014, 15:50 от Цонна

# 77
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Mirama, благодаря за разяснението за съчетанието на грис с брашно !

# 78
  • Мнения: 4 892
Готин е тоя последният, оня скъпия не ми харесва повече.

# 79
  • Мнения: 471
искам да кажа ,че нещата се обърнаха в положителна насока Simple Smile ,което много ме радва
искам да кажа ,че мъж ми най после се прибра и сега се гушкамее  Mr. Green

# 80
  • Мнения: X
Бях в съвсем невръстна детска възраст когато за последно видях чайник в къщи. Не мога да се сетя за какво би ми трябвал.  Laughing

# 81
  • Мнения: 22 483
Mirama, благодаря за разяснението за съчетанието на грис с брашно !

Дава една въздушност на печивото. Simple Smile Щото може и да не ме разбра предния път. Simple Smile
Аз правя един сладкиш с брашно и грис 50:50, ябълки и захар и канела.
Българският грис не е много добър или поне този, който масово се среща по магазините.
Ако се купува от някой специализиран магазин, вероятно се намира и по-хубав и ситен.

# 82
# 83
  • Мнения: 4 892
За чай? Чек?  Mr. Green

Аз бих си имала, е така за уют, дори и да не  го ползвам, ше зема да си купя един.  Laughing

# 84
  • Мнения: 2 674
Единият по-хубав от другия. Аууу... Ако бяхме в хепи соца, нямаше да имам такъв проблем. Mr. Green каквото има в магазина и туй то... Лигавщини, ама ха!

# 85
  • Мнения: 4 892
Аз скоро изхвърлих един на баба ми, от ония охравите на цветчета, баш соц.

# 86
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хайде кажете, защо не ѝ повярвахте на Дари, аз ще се пръсна от притеснения.
Няколко човека тук изразиха съмнения, но не искат да пишат.
И друг път ли ѝ се е случвало.
понякога човек колкото и да е лабилен, наистина може да свърши някаква глупост.
Имаме съседка, която се качи на покрива на блока и заплашваше, че ще се хвърли. Полицията преговаря 2 часа с нея. Всички си мислехме, че ще се върне. Има малко бебе. Но уви - скочи и добре, че имаше дърво и се е заплела в клоните му, та оживя. Сега е инвалид и ѝ е още по-тежко.
Не може така. Трябва да се говори внимателно с такива хора.

# 87
  • Мнения: 3 364

Аз правя един сладкиш с брашно и грис 50:50, ябълки и захар и канела.



Вчера правих такъв. Някой беше качил тук линк към сайта. Освен ябълки, сложих настъргани круши. Стана много хубав. Веднъж комбинирах такава плънка и с настърган лимон и лимонов сок - невероятна комбинация.

# 88
  • София
  • Мнения: 10 825
И аз не я знам Дари от други теми, та се притесних за нея.

Току що направих меденки. Много трудно се работи с двама помощници. Но пък те са толкова щастливи. А и меденките много вкусни се получиха  Heart Eyes

# 89
  • София
  • Мнения: 17 342
Аз също се притесних за Дари, а честно казано и още се притеснявам.

Общи условия

Активация на акаунт