Мацки сбрани сме от сой, скоро мами – четен брой (бъдещи мами над 35)

  • 21 467
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
И моето тесто много бавно втаса - за около час и половина, явно защото е маслено.
Даре, когато навивам тестото на руло, после го режа на нещо като триъгълници, като се обърнат, стоят много красиво /сядат на широката част/.

# 721
  • Мнения: 8 527
Перу, щракни някой път като правиш, че нещо не те разбрах.
Тита, какво е това крок пот?

Хехе моята сестра мина току що през нас да ми отмъкне някое широко яке ... много сладко коремче има вече.

# 722
  • Мнения: 1 353
Ай днес пък сте на тестени изделия Weary ужасТ  smile3516 Ще се върна като почнете да дялкате салати и здравословни ниско калорични ястия  newsm78
Аз сутринта правих едни бързи питки със сиренце за закуска и изядох една  smile3511....признах си....хубав след обед  smile3507

# 723
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Оппа Simple Smile месите а  Mr. Green

Не се срещнахме - ние сме толкова омотани с това движение тук, че обикаляхме 1.5 часа и така и не стигнахме до мястото което трябва. В крайна сметка се чухме с жената и се разбрахме тя да дойде при нас другата неделя  Laughing

Даре, ами странна защото вчера мислех че ми е блокирала тела - ама фалшива тревога наред си е Simple Smile

Курсове за чужденци има, но са във време в което сме на работа. Учителката, която намерихме също е сертифицирана от ESOL, демек може да преподава английски на чужденци, но пък ще сме си само двамата с ММ. Аз все пак се оправям по добре с езика, но ми трябва по - добро ниво за моята професия.

Та другата седмица дано осъществим срещата Simple Smile и вече ще трябва да купим навигация. ММ като се загледа в страни днес да види табелите и влезна в насрещното движение  ooooh!

# 724
  • Мнения: 1 207
Ели много се смях с вашето обикаляне и с насрещното платно, но май си е гадно и опасно.Взимайте навигация, а може и с телефона.Аз от моя много съм доволна - 10 дни из Бавария ни разхожда без засечка.
Цвети, то 6 кила не са много, хапни си  - утре е понеделник и по традиция всички сме на диета  hahaha
Даре и моята втасва час и половина, но стана ПАМУК.Като попско дете на Задушница се наядохме  Joy
Аз взимам децата и отиваме за коледна украса. santa2

# 725
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 298
Ава, то и ние се смяхме, а насрещното го коригирахме бързо, та нямаше опасност - само подлудихме 3ма английски шофьора на светофара  Laughing Аз нямам нет на телефона, иначе имам навигация на него.

Приятно коледно пазаруване  Hug

# 726
# 727
  • В градината...
  • Мнения: 15 930
Даре, ей така се реже - на триъгълници, но всеки 2  триъгълника образуват четириъгълник от рулото. После се слагат с широката част надолу, а острата стърчи. Редят се в кръг. Става като цвете. http://apetitno.weebly.com/uploads/2/5/5/0/25504822/9712945_orig.jpg

Общи условия

Активация на акаунт